Strona 278 z 468
Pokaż wyniki od 2,771 do 2,780 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja niewiem co się ze mną dzieje. Niby jestem bardzo podekscytowana tym wszystkim. Nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia. Ale z drugiej strony chce mi się płakać. W piątek po wizycie jak juz zostałam sama w domu popłakałam się, dziś gdyby nie to ze jechałam tramwajem to bym się też popłakała. Poleciały mi tylko łzy. Trochę się boje tego co będzie później. Bije się powtórki. Mimo że naprawdę wierzę że teraz będzie inaczej to się boje. Coraz częściej myślę o moich poronieniach. Przypomina mi się wszystko ze szczegółami jak to było. Jakbym film oglądała. Dziwne to wszystko...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez wiola625 Zobacz posta
    Hej
    Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was miała problem z pękaniem pęcherzyków. Wczoraj byłam u ginekologa na monitoringu i w 13 dniu cyklu mam pęcherzyk 27 mm w ciągu 2 dni urósł o 12mm ale nie wiadomo czy pęknie jako to lekarz powiedział cuda się zdarzają. Lekarz stwierdził, że jeśli nie uda mi się zajść teraz w ciąże to przy następnym cyklu starań oprócz clo ma dostać zastrzyk . Napiszcie czy te zastrzyki rzeczywiście pomagają czy to wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Patrycja trzymam kciuk
    Ja miałam pregnyl na pekanie i niby pekały ale nie były pecherzykami z jajeczkiem tylko przez clo samym plynem wypełnione. Teraz jestem na lamecie.

Kasiu myślę że to normalne w takiej sytuacji. Masz w sobie tyle nadziei co leków to psychicznie człowieka wykańcza. Rozumiem cię. Wiesz kiedyś w końcu te emocje muszą mieć ujście i dobrze bo inaczej bysmy w psychiatryku wylądowały ;*

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Coś w tym jest co napisałaś Hipp. Bo z jednej strony się mega boję a z drugiej się ogromnie ciesze. Raz chodzę zadowolona a raz chce mi sie ryczec. Normalnie jakbym w ciąży była. Ale czy to takie normalne to niewiem. Czuje się z tym dziwnie. I nawet nie mam komu tego powiedzieć bo nikt tego nie zrozumie...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Mira, bardzo się cieszę z tego info o tatusiu! Przede wszystkim dlatego że nie usłyszałaś słowa na A... żadna kobieta nie powinna go słyszeć od ojca dziecka. Mega mega się cieszę i trzymam kciuki, żeby dalej też było już tylko tak dobrze

Kasiu, ja myślę że masz prawo płakać ile chcesz... A takie oczyszczenie na pewno dobrze Ci zrobi przed kolejną bitwą będzie dobrze!

Powodzenia dziewczyny!:*

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Ja niewiem co się ze mną dzieje. Niby jestem bardzo podekscytowana tym wszystkim. Nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia. Ale z drugiej strony chce mi się płakać. W piątek po wizycie jak juz zostałam sama w domu popłakałam się, dziś gdyby nie to ze jechałam tramwajem to bym się też popłakała. Poleciały mi tylko łzy. Trochę się boje tego co będzie później. Bije się powtórki. Mimo że naprawdę wierzę że teraz będzie inaczej to się boje. Coraz częściej myślę o moich poronieniach. Przypomina mi się wszystko ze szczegółami jak to było. Jakbym film oglądała. Dziwne to wszystko...
    Kasiu, to normalne, że się boisz. Dużo przeszliście i kolejna ciąża niewątpliwie bedzie ogromnym obciążeniem ale już macie leczenie, bedzie ok :*Idzie lepsze, juz niewiele Was dzieli od szczęścia

Hipp, to może rzeczywiście warto abyście to rozważyli koszt jakis kolosalny nie jest, jesli ma zadziałać

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Coś w tym jest co napisałaś Hipp. Bo z jednej strony się mega boję a z drugiej się ogromnie ciesze. Raz chodzę zadowolona a raz chce mi sie ryczec. Normalnie jakbym w ciąży była. Ale czy to takie normalne to niewiem. Czuje się z tym dziwnie. I nawet nie mam komu tego powiedzieć bo nikt tego nie zrozumie...
    Nie martw się Kasiu też się często tak czuję ;*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ostatnio mi mąż powiedział że para z którą równocześnie zaczęliśmy sie starać będzie miała dziewczynke. Byłam cały dzień załamana i wyobraźcie sobie że po seksie z mężem poprostu łzy mi zaczęły same płynąc. Chyba z żalu i bezsilności że robimy robimy a nie potrafimy zrobić. .. ;(

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Wow Mira, nie sądziłam że kiedykolwiek się dowie. Może jest szansa, że stworzycie wspólny dom dla Maksia?

Hipp myślę, że to dobry pomysł.. Ostatnio trochę o tym czytałam i piszą, że szanse zwiększają się o 25% niby nie dużo, ale jednak..

Kasia to nic złego, że targają Tobą różne emocje. To ważna i poważna sprawa więc radość może przeradzać się w strach. Jeśli masz potrzebę płacz, jeśli masz ochotę śmiej się w głos. Ważne byś nie tłumiła emocji w sobie.. Jesteśmy z Tobą i w każdej chwili możesz się tu nam wyżalić

Ja mam jakieś dziwne brązowe plamienia, ale tylko przy podcieraniu. Albo jutro @ zawita albo już nie wiem co. Dziś już 31dc..

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Wow Mira! To bardzo dobra wiadomosc! Fajnie, ze Max bedzie mial tez Tate a kto wie... moze miedzy Wami tez sie jakos ulozy...? Normalnie jak w filmie

Hipp my tez mielismy robic inseminacje. To bardzo dobra mysl! A szanse sa spore. Badaliscie juz nasienie meza? Moj lekarz przed inseminacja kazal zrobic badanie nasienia i droznosc jajowodow...
    Nie pamietam kto pytal o zastrzyki na pekanie pecherzykow. Ja mialam dwa razy bo mi nie pekaly. W trzecim cyklu przez niespodziewany zwrot akcji nie mialam dostepu do zastrzyku na czas, wiec lekarz zastosowal palpacyjnie masaz pecherzyka (cholernie bolesny...!) i z tego masazu mam Felka w brzuchu

Kasiu rozumiem Cie. Wiem, ze nie mam sie co porownywac do Ciebie ale w trakcie naszych staran, ktore jak dla mnie trwaly zdecydowanie za dlugo, mialam dokladnie tak samo... prawdziwa hustawka nastrojow... tez potrafilam sie rozplakac w publicznym miejscu bo sie mi smutno zrobilo. Co dopiero w Twojej sytuacji po takim czasie, po tylu poronieniach...! Masz prawo tak sie czuc. Chociaz i tak uwazam, ze twarda z Ciebie babka!!! Powodzenia jutro :*

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów