Strona 277 z 455
Pokaż wyniki od 2,761 do 2,770 z 4542

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Kasbaka byłoby super

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ja mam zrobić to badanie w 20dc, żeby lekarz porównał z tymi z początku cyklu. Mam na skierowanie progesteron, prolaktyne i estradiol. Z tą nadżerką to dokładnie nie wiem jak jest. Lekarz powiedział, że szyjka jest zaczerwieniona i podczas badania zostawia ciemne zabarwienie na śluzie. Jeśli zaszłas to mam nie brać leku bo za silny, a jeśli nie zaszła to mam brać lek i współżyć, żeby działało też na męża.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Kurcze, ale akcja. Pomyliłam godziny do endokrynologa i przyszłam godzinę za późno :/ na szczęście mnie przyjął... Mało brakowało.

Hej
    Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was miała problem z pękaniem pęcherzyków. Wczoraj byłam u ginekologa na monitoringu i w 13 dniu cyklu mam pęcherzyk 27 mm w ciągu 2 dni urósł o 12mm ale nie wiadomo czy pęknie jako to lekarz powiedział cuda się zdarzają. Lekarz stwierdził, że jeśli nie uda mi się zajść teraz w ciąże to przy następnym cyklu starań oprócz clo ma dostać zastrzyk . Napiszcie czy te zastrzyki rzeczywiście pomagają czy to wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Patrycja trzymam kciuk

Mira to suupeeer! Tak się cieszę! Wsparcie to ważna sprawa ;*
    Hathor moja nadzerka też plami i czasem krwawi ale skoro tyle lekarzy tak stwierdZiło to już dam temu spokój
    Dostałam od lekarza propozycję ze jak będzie ładny pecherzyk i endo to możemy spróbować IUI ... Kusi mnie to chyba się zdecydujemy.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Hathor dobrze ze Cię przyjął. I coś ciekawego powiedział?

Wiola z tego co wiem to te zastrzyki działają. Po to tez są.

Hipp to już poważna decyzja ale myślę że warto spróbować. Ile coś takiego kosztuje? Z ciekawości pytam...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasiu ok 800 złotych jutro dopytam dokładnie, w porównaniu do IVF to "groszowe" sprawy. Ty jutro zaczynasz szczepienia ;D jak nastawienie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez patrycja0411 Zobacz posta
    Byloby super gdyby sie udalo my juz staramy sie od lutego czyli 4 miesiace od poronienia
    Trzymam kciuki za betę jutro , wszystko będzie jasne

Hipp, na czym polega IUI?

To inseminacja. Podanie nasienia bezpośrednio cewnikiem do macicy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów