Strona 273 z 331
Pokaż wyniki od 2,721 do 2,730 z 3307

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Kurcze no i weź tu człowieku bądź mądry, no mi właśnie mówili lekarze wręcz odwrotnie, by jak są małe to ich nie usuwać i jeśli sporo urosną to dopiero wtedy, bo zrosty pooperacyjne będą dla mnie gorsze niż mięśniaki (podsurowicówkowe). Niebawem przejdę się do zupełnie nowego lekarza, zobaczymy, co on mi powie.
    Dziewczyny posiadające doświadczenie z mięśniakami - a miałyście jakieś łagodne pobolewanie, które faktycznie powodowane było przez mięśniaki?

2. dzieckozakupy.pl
    Ceruleum a jakiej dokładnie są wielkości? Masz je stwierdzone samym usg czy coś dodatkowo? Wiesz jeśli są bardzo male to ja bym się faktycznie w zabiegi nie bawiła bo może być więcej szkody niż pożytku

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Też mam mięśniaka, dowiedziałam się o nim dopiero w ciąży, docent go wypatrzył na usg i jak miał 2 cm tak w 21 tc nadal ma dwa. Małych mięśniaków bym nie ruszała, bo będzie z tego więcej strat niż korzyści.
    Jeżeli chodzi o bóle to nie jestem w stanie wstecz określić czy któreś kiedyś były z jego powodu.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    moje mięsniaki z 1-2 cm w ciązy urosły już do 5 i dalej rosną... więc ja bym sie nie zastanawiała bo to dziadostwo rośnie od hormonów i nie wiadomo jak się zachowa. wiadomo każdy organizm reaguje inaczej. mnie wcześniej nic nie bolało i dowiedziałam się o nich z usg jak zmieniłam lekarza

Dziewczyny robilam dzis test ,negatywny chyba juz odpuszczam bo nie mam sily na takie stresy czy sie udali czy nie

A mnie obudzila @ z samego rana... już poprostu nie mam siły sie starac...

Dzień dobry !
    Doczytałam..nie pamiętam co komu chciałam odpisać :P
    Niuniabela pięknie betka rośnie, teraz czekamy na serducho i niech bije mocno jak dzwon ! Za chwilę będziesz zasuwać z wózkiem po Chylicach i Jaktorowie
    Ceruleum moja mama ma mięśniaki, i to takie podłe, duże, rosnące, już dwa razy miała podcinane laparaskopowo - bo mięsniaki się podcina nie usuwa, chyba, że guzowacieją ale to wtedy chcą usuwać macicę Mojej mamie chcieli w naszym rodzinnym mieście ( ciemnogród ) ale zawiozłam do Lublina do profesora, który wyśmiał pomysły kolegów i od 15 lat opiekuje się mamą i jest git. Ja miałam stwierdzonego mięśniaka 2 lata przed pierwszą ciaza. Maleństwo podsurowicówkowe. Do obserwacji jedynie bo ginekolog powiedziała, że takich się nie leczy i nie ma przeciwwskazań do ciazy. Po ciąży niespodzianka - mięsniak znikł Podobno hormony a był na pewno bo nie raz stwierdzony i na pewno nie ma bo nie raz od tej pory miałam usg Także czy i co z mięsniakiem robić do oceny lekarza.
    Patrycja może za wczesnie na test ? jak jest to jest, nie ucieknie a jak masz się stresować testami to odpuść, albo będzie @ albo niespodzianka
    Kaasiaa uuuu no to szkoda...nie poddawaj się ! marzec będzie twój
    Moje dziecko dziś pojechało z przedszkolem do zoo...taka nakręcona że spać nie mogła a ja relaks z kaffką i zabieram się za okna, musze pomyć bo zamówiliśmy plisy i moskitiery i jak mi założą to sobie ram dokładnie nie pomyję.
    Tak sobie paczę w kalendarz bo umawiam dzieciarnię na bilanse i szczepienia i jakby się w tym cyklu udało coś zasiać to akurat na rocznicę ślubu byłoby wiadomo...ale w sumie jak się nie uda to rozczarowana nie będę.... fajne te starania
    miłego dnia wszystkim

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    Ceruleum tez z tego co słyszałam to mięśniaki najlepiej przed ciaza wyeliminowac jak tylko jest taka możliwość, wiec działaj za nim jeszcze masz chwilke.

Szafirek współczuje suni, a tak pół żartem mąż to teraz ma z Wami dwoma ;P

rena jak tam @, daje znaki?
    na razie @ brak trochę brzuch boli...

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    Cytat Zamieszczone przez patrycja0411 Zobacz posta
    Dziewczyny robilam dzis test ,negatywny chyba juz odpuszczam bo nie mam sily na takie stresy czy sie udali czy nie
    Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    A mnie obudzila @ z samego rana... już poprostu nie mam siły sie starac...
    :"-(

Oj, szkoda patrycja i kaasiaa...nie poddawajcie się!

Rena, nadal trzymamy mocno kciuki!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów