Strona 272 z 336
Pokaż wyniki od 2,711 do 2,720 z 3353

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Temat może nie człowieczy, ale mój psiak uroił sobie ciążę jeżdżę z nią na zastrzyki.. Ona też bardzo chce być mamom. Wiem, dziwne porównanie.. Ale prawdziwe.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Szafirek a skąd to wiesz? Zwierzaki tez maja uczucia. A po co te zastrzyki? Ma jej odejść chęć czy pomoc zajść?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Szafirku, wysterylizuj ją. Suka moich rodziców dostała na starość paskudnego ropomacicza i przeszła operacje bardzo ciężko. Im młodsza suka tym lepiej.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Cześć dziewczyny, trochę długo się nie udzielałam, ale potrzebowałam chwili odcięcia od tematów związanych z ciążą, wiecie jak to jest. Mam pytanko, może któraś z was też boryka się z problemem mięśniaków macicy...mi wykryto te paskudy jakiś czas temu, na razie są małe i lekarze radzą, by w takiej sytuacji nie zwlekać ze staraniami. Ale pytanie nie bezpośrednio o tym - od paru dni odczuwam delikatne bóle w podbrzuszu i zastanawiam się, czy takie bóle mogą powodować mięśniaki, czy to po prostu może być efekt 2 fazy cyklu. Wcześniej bóle przedokresowe zaczynały mi się dopiero na 3-4 dni przed..a obecnie do okresu mam jeszcze z dobre 10 dni (o ile nie więcej,po zabiegu mogę dostać okres i po 6 tygodniach). Czy możliwe, żeby mi się tak poprzestawiało po tych wszystkich ingerencjach na macicę i jajniki? Boję się, że to te mięśniaki dają w końcu znać o sobie:/

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Szafirek a skąd to wiesz? Zwierzaki tez maja uczucia. A po co te zastrzyki? Ma jej odejść chęć czy pomoc zajść?
    Ma wielkie gruczoły mlekowe z których tryska pokarm.. Zastrzyki na zatrzymanie laktacji i żeby infekcja się nie zrobiła.

Mira wiem, chcę ją wysterylizować. ALE najpierw chcemy, żeby została mamą. Chcemy, żeby chociaż raz miała młode ( jest idealnym, cudownym, kochanym psem i chcemy zostawić jakąś jej cząstkę z nami, więc jeden szczeniak został by u nas). Poza tym ona też ma dużą potrzebę bo to już 3 urojona ciąża.. Boję się właśnie powikłań, więc postanowiliśmy udać się do weterynarza przy kolejnej cieczce by pomogła nam, bo sami próbowaliśmy dopuszczać i się nie udało.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Dziekuje, czuje sie calkiem dobrze chociaz od jakis trzech tygodni mam problemy z twardnieniem brzucha i skracajaca sie szyjka i musze troche przystopowac.

Niuniabella, pamietam swoj stres za kazdym razem jak robilam bete. A robilam ja co dwa dni przez dobre dwa tygodnie...! Mam nadzieje, ze Ty juz nie bedziesz musiala jej robic wiecej i ze faktycznie, tym razem wszystko bedzie dobrze!
    staraj się jak najwięcej wypoczywać a po 37 tygodniu szaleć hihi
    Cytat Zamieszczone przez Lucia_0808 Zobacz posta
    Jeszcze daleko, ok. 20.06. Dopiero czekam na owu, od 2 dni robię testy i na razie negatywne.
    zleci szybko:-) a jakich testów używasz?tych z Rossmana?

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    U mnie żadne nowości od czwartku nie mogę se środy doczekać gadałam dziś z koordynatorka i nie ma żadnego problemu. Nawet nie pytała po co mi to wolne.
    to świetnie że nie musiałaś się tłumaczyć:-)

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    Lucia chyba równo 8 miesięcy
    nim się obejrzysz a będziesz jechać na porodówkę i nam meldować że masz skurcze:-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Ceruleum jak masz możliwość to jak najszybciej zrób coś z tymi mięsniakami... ja mam dwa i od początku ciązy niestety rosną i mam zagrożenie przedwczesnym porodem, a jak nie to znowu nie wiadomo czy poród naturalny wejdzie w grę... gdybym wcześniej o tym wiedziała to starałabym sie je najpierw wyeliminować

+
    Cytat Zamieszczone przez Ceruleum Zobacz posta
    Cześć dziewczyny, trochę długo się nie udzielałam, ale potrzebowałam chwili odcięcia od tematów związanych z ciążą, wiecie jak to jest. Mam pytanko, może któraś z was też boryka się z problemem mięśniaków macicy...mi wykryto te paskudy jakiś czas temu, na razie są małe i lekarze radzą, by w takiej sytuacji nie zwlekać ze staraniami. Ale pytanie nie bezpośrednio o tym - od paru dni odczuwam delikatne bóle w podbrzuszu i zastanawiam się, czy takie bóle mogą powodować mięśniaki, czy to po prostu może być efekt 2 fazy cyklu. Wcześniej bóle przedokresowe zaczynały mi się dopiero na 3-4 dni przed..a obecnie do okresu mam jeszcze z dobre 10 dni (o ile nie więcej,po zabiegu mogę dostać okres i po 6 tygodniach). Czy możliwe, żeby mi się tak poprzestawiało po tych wszystkich ingerencjach na macicę i jajniki? Boję się, że to te mięśniaki dają w końcu znać o sobie:/

Ceruleum tez z tego co słyszałam to mięśniaki najlepiej przed ciaza wyeliminowac jak tylko jest taka możliwość, wiec działaj za nim jeszcze masz chwilke.

Szafirek współczuje suni, a tak pół żartem mąż to teraz ma z Wami dwoma ;P

rena jak tam @, daje znaki?

Hathor fajnie ze wróciłas, tyle Cię omineło )))))

Zazdroszcze wypoczynku i trzymam kciuki za wizyte u profesorka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów