Strona 27 z 333
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 3322

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cichon bardzo mi przykro, takie historie nie powinny mieć miejsca, po styczniowej stracie też stwierdziliśmy że nie czekamy, bo nie wiadomo kiedy się uda, lekarka tylko mówiła żeby poczekać aż Beta spadnie poniżej ciążowej, teraz robimy badania ale też cały czas sie staramy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Jeśli uda się cichon bez zabiegu to i od razu można się starać! U mnie udało się w trzecim cyklu po poronieniu. Będzie dobrze!
    Ja też nie czekałam mimo zabiegu. I nic się nie stało. Endometrium regeneruje się szybko. Trzymam za Was mocno kciuki :*

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Cichoń, zróbcie oboje badania kariotypu, po 2 stracie można na nfz.

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Arwen zamierzamy. Dzięki za informację o tym, że można na NFZ- tego nie wiedziałam. A kto daje skierowanie? Ginekolog?

Cichon my dostaliśmy skierowanie od rodzinnego, bo muszą być dwa dla Ciebie i partnera, tylko że jak to z NFZ z terminami może być problem, genetyk na badanie kariitypu umówił nas po 2 miesiącach od straty, że niby wcześniej sie nie robi, ale nigdzie tego nie potwierdziłam tylko odczekałam

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Dziewczyny, kto testuje i kiedy w najbliższym czasie ?

Rossiczka, jak się masz?:*

Powinnam testować w środę, bo termin @ tak mam. Ale sensu nie widzę, więc do czwartku prawie na pewno się wstrzymam. Ani PMS, ani ciąży nie czuje,mam tylko nadzieję, że cykl mi się nie rozregulował i po prostu @ przyjdzie bez PMSu.....
    Bo jak się rozregulował, to na następny miesiąc to nie pomoże ;/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Ja miałam intensywny weekend :-) objadlam się tak tortu i ciast, że masakra :-)
    Wczoraj poszłam na betę, dzisiaj 12-14 powinny być wyniki.

Do mnie myśl o ciąży jeszcze nie doszła w pełni. Chociaż oboje z T. Bardzo się cieszymy. Jak wszystko dobrze pójdzie, Boże Narodzenie spędzimy w czwórkę

Zatem trzymam kciuki za mega betę

A dziewczyny, jako , że z mężem mamy teraz korbę na maksa z budową, to w sumie przydałoby się wiedzieć kiedy ta owulacja rzeczywiście jest. Szczególnie, jeśli cykl okaże się rozjechany.
    Testy owulacyjne, to jakaś skomplikowana sprawa? Pamiętam , że Kamila pokazywała nam jeden i wyglądał jak ten ciążowy sikacz?

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    asiafaj testy owulacyjne są sikane, tylko trzeba pilnować żeby nie pić na jakieś 2 godziny przed zrobieniem (żeby mocz nie był rozwodniony), dziewczyny pisały, że najlepiej robić o podobnej porze - ja akurat tego nie pilnowałam. kupisz albo w aptece albo w rossmannie - w rossmannie ok 20 zl za 5 sztuk, albo na allegro - tutaj już dosłownie za grosze ale opinie co do nich są różne. mi te z allegro wychodziły dobrze, dziewczynom nie zawsze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów