Strona 262 z 333
Pokaż wyniki od 2,611 do 2,620 z 3322

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    no niestety nie, złozylismy tylko do jednego bardzo blisko domu, reszte mamy daleko, a ja nie moge sie przełamac zeby jezdzic z Igorem sama autem wiec tylko mielismy tą jedną opcje. Na 92 chetnych tylko 20 dzieci przyjeli. Kazała babeczka przyjsc w drugiej połowie wrzesnia, bo pewnie sie cos zwolni, ale zobaczymy co z tego wyjdzie
    to niezłe sito zrobili.Warto iść we wrześniu a nóż widelec rzeczywiście ktoś się wykruszy,tylko to czekanie i niepewność jest niefajne.Może jest szansa że ktoś wcześniej zrezygnuje,a ogólnie to długo czekaliście na decyzję czy bedzie dziecko przyjęte?

2. dzieckozakupy.pl
    teraz była to ogolna rekrutacja co przyjmują od wrzesnia, jak rozpoczyna sie rok szkolny. Dokumenty do konca kwietnia sie składało, przez cały kwiecień, a decyzja poczatkiem czerwca miała byc

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    teraz była to ogolna rekrutacja co przyjmują od wrzesnia, jak rozpoczyna sie rok szkolny. Dokumenty do konca kwietnia sie składało, przez cały kwiecień, a decyzja poczatkiem czerwca miała byc
    jeszcze się miejsca mogą zwolnić, monitoruj kiedy u Ciebie w miescie jest zakończenie rekrutacji przedszkolnej. Bo czasem rodzic trzyma miejsce w żłobku i deklaruje ze dziecko będzie chodzić bo nie wie czy dostanie się do przedszkola. Radzę ci nie chodzić we wrześniu tylko waśnie jak będzie ostateczne ogłaoszenie kto dostał siędo przedszkola a kto nie

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Praca całkiem fajna. Nie narzekam. Nie ukrywam ze zależy mi na niej bardziej ze względu na umowę. Same wiecie jak to jest. Planuje ciążę wiec zależy mi na umowie. Ale mimo wszystko nawet jak umowy nie przedłuża to i tak będę sie starać jak lekarz pozwoli. Choć wolałabym z umową.

Szafirek to czekamy z niecierpliwością na wynik bety.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kasiu super! Najlepsza z opcji. Jest diagnoza, są na to metody, i macie mnóstwo dróg, w których pomoże Wam doktor. Teraz tylko trzymać kciuki za zadziałanie pierwszych szczepionek i do dzieła

szafirku trzymam kciuki za betę, negatyw sikańca jeszcze o niczym nie świadczy

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Jak zawsze świeżo po wizycie jestem bardzo podekscytowana. Dobrze ze do kolejnej wizyty co dwa tyg będzie się coś działo u mnie bo najgorsze jest takie bezczynne czekanie. A teraz coś się będzie działo w końcu działam i wiem ze to ma swój cel
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Jak zawsze świeżo po wizycie jestem bardzo podekscytowana. Dobrze ze do kolejnej wizyty co dwa tyg będzie się coś działo u mnie bo najgorsze jest takie bezczynne czekanie. A teraz coś się będzie działo w końcu działam i wiem ze to ma swój cel
    Kasiu, teraz już zleci i co chwilę wizyta Nim się obejrzysz , a będziecie się starali <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja też tak mam, że jak jest określony plan działania to jestem spokojniejsza, a jak słyszę "trzeba cierpliwie czekać" to mam wrażenie że stoję w miejscu
    Jeszcze 7-8 dni czekania i okaże się czy kolejna histeroskopia mnie czeka, jak w tym cyklu nie zaciążę, no zobaczymy
    A kto teraz wogóle testuje oprócz Szafirka?

Kasiu, życzę powodzenia!

Szafirek, trzymam kciuki za betę!

U mnie dziś 14dc, czekamy na owu, ale już rozpoczęliśmy staranka.
    Któraś testuje w najbliższych dniach?

Kasia. Widzę, ze się dzieje a powiec mi jaki wyszedł Ci problem immunologiczny? Bo profesor szczepi praktycznie 100% kobiet. Jaki wynik był wskazaniem?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów