Strona 260 z 468
Pokaż wyniki od 2,591 do 2,600 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Jadąc wczoraj do domu wymyślalam z mężem powód dlaczego będę potrzebowała wolne co dwa tyg. W starej pracy bym się nie tłumaczyła. Ale to nowa praca i muszr/chce sie wytłumaczyć. Wymyslilismy ze będę jeździła na odczulanie od alergii. Nie chciałam wysłać jakiś problemów z kręgosłupem bo jeszcze nie chcieli by mnie przez to potem zatrudnić. A jak powiem ze to wyleczalne i na kilku seriach zastrzyków się skończy t powinno przekonać? Tym bardziej ze będę przychodziła ze śladami na rękach :/
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Mi obaj lekarze powiedzieli, że ten kwas się gorzej przyswaja, ale nie powoduje wad zarodka. Bo też o to pytałam, jak to wyczytałam. Jem 5mg zwykłęgo kwasu i 1,2 mg metylowanego codziennie pewnie jest to takie działanie zapobiegawcze ale tak kazali.
    Kasiu masz hetero czy homozygotę w tym zakresie? bo to podobno też ma znaczenie.

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Pić i tak nie będę. A sprawdzam ze względu na rwe kulszową i ewentualne branie leków.
    a no to tym bardziej, po co się katować. Nadal bardzo Cię boli?

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja mam na wyniku genetycznych napisane, ze moja mutacja nie powoduje u mnie tej toksycznej chyba homocysteiny czy czegos tam. Bo w tych mutacjjach moze byc tak, ze jak spozywasz kwas foliowy to on sie nie wchlania tylko odklada gdzies tam i tobi sie toksyczny i to juz jest niebezpieczne. U mnie jest po prostu gorsza wchlanialnosc, dlatego biore ten kwas o dawce 15.

Co do pracy Kasia, to bardzo dobry pomysl z tym odczulaniem! poniekad to prawda

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Asia mam chyba homozygote ale musiałabym sprawdzić na wyniku. Weczorem napisze dokładniej. A jaka to różnica?

No odczulam się na męża chyba jesteśmy walnieci z mężem bo się z tego śmiejemy ze sie źle dobralismy
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Ja miałam od razu odstawić zwykły kwas foliowy, bo jest toksyczny jak się za dużo odłoży - i to mówił gin i genetyk

Szafirku powodzenia na becie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Ja mam na wyniku genetycznych napisane, ze moja mutacja nie powoduje u mnie tej toksycznej chyba homocysteiny czy czegos tam. Bo w tych mutacjjach moze byc tak, ze jak spozywasz kwas foliowy to on sie nie wchlania tylko odklada gdzies tam i tobi sie toksyczny i to juz jest niebezpieczne. U mnie jest po prostu gorsza wchlanialnosc, dlatego biore ten kwas o dawce 15.

Co do pracy Kasia, to bardzo dobry pomysl z tym odczulaniem! poniekad to prawda
    O wow takie info na badaniach, to fajnie. U mnie była sama sucha informacja, więc do wizyty przeczytałam pół internetu niepotrzebnie popadając w rozpacz :P
    Mi dokładnie tak samo jak burzujce mówili, to zależy czy masz obie allele w genie zmutowane, czy tylko jedną. Jak obie to musisz tylko metylowana formę, jak jedną to dużo zwykłej

Dzień dobry !
    Niuniabella gratki, ładnie beta rośnie to chyba można się powoli cieszyć
    Kasia super, ze jest konkret. Teraz kciukam za skuteczność serii odczulającej i dobre wyniki. Skoro prof jest pozytywnie nastawiony to już nie ma prawa się nic nie udać. Co do wersji o alergii w pracy myślę, że to kupią. Powiedz, że sporo chorowałaś ostatnio przez katar alergiczny i chcesz się odczulić przed sezonem grypowym żeby nie chodzić na zwolnienia w nowej pracy tylko sobie przygotuj jakąś sensowna wymówkę na co się odczulasz bo odczulania robi się zwykle zimą więc jak trafisz na kogoś obcykanego w temacie to może coś podejrzewać
    My dziś się regenerujemy po dniu dziecka - w pkolu była impreza, w domu prezenty i szaleństwa więc dziś spokojnie i bez wariowania. Mam nadzieję, ze dziś jest cieplej niż wczoraj bo żeby w czerwcu tak paskudnie było to już przegięcie.
    Miłego dnia dziewczyny.

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    Cytat Zamieszczone przez hathor Zobacz posta
    Jejku dziewczyny. Co tu się dzieje na tym forum. Kilka dni mnie nie ma i nie mogę nadgonic postów, tyle ich jest...
    Niuniabella, gratulacje! Kasia, dobrze, że już macie wyniki, teraz będzie tylko lepiej!
    Ja cały czas na urlopie. Owu już za nami, starania były, więc szansa jest
    Pozdrawiam Was urlopowo, odezwę się jak znajdę znów chwilkę
    Udanego urlopu:-)kiedy wypada ci kolejna@?

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Sikaniec poranny negatywny.
    Dziś jadę na wesele więc mam mnóstwo rzeczy do zrobienia. Po drodze wstąpie do labo chyba. Miłego dnia dziewczęta!
    trzymam kciuki za betkę:-)
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Jadąc wczoraj do domu wymyślalam z mężem powód dlaczego będę potrzebowała wolne co dwa tyg. W starej pracy bym się nie tłumaczyła. Ale to nowa praca i muszr/chce sie wytłumaczyć. Wymyslilismy ze będę jeździła na odczulanie od alergii. Nie chciałam wysłać jakiś problemów z kręgosłupem bo jeszcze nie chcieli by mnie przez to potem zatrudnić. A jak powiem ze to wyleczalne i na kilku seriach zastrzyków się skończy t powinno przekonać? Tym bardziej ze będę przychodziła ze śladami na rękach :/
    dobry pomysł,pewnie nikt nie będzie się dopytywał o to co i jak więc będziesz miała spokój:-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów