Strona 26 z 454
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 4533

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Mira jeśli tu zaglądasz to proszę napisz mi, jakie dokładnie badania powinnam wykonać po poronieniu. Pamiętam, że Ty dość dokładnie podeszłaś do tego "tematu".

2. dzieckozakupy.pl
    Cichon, bardzo mi przykro

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Mira jeśli tu zaglądasz to proszę napisz mi, jakie dokładnie badania powinnam wykonać po poronieniu. Pamiętam, że Ty dość dokładnie podeszłaś do tego "tematu".
    Jezu... nie, nie wierze, nie chce wierzyć.
    Tak strasznie mi przykro, potwornie. Tule Cię mocno. Jak chcesz to napisz więcej co się stało...

Badania: p/c przeciw kardiolipinie igg i igm, glikoproteinie igg i igm, antykoagulant tocznia, p/c antyjadrowe (ana screen). Pełny profil tarczycowy. Chciałam jeszcze robi droznosc jajowodów metoda sono i AMH (rezerwę jajnikowa) ale nie zdążyłam.
    Jak o czymś zapomniałam to dopisze jutro.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    U mnie od razu było podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego, także robiłam tylko badania w tym kierunku. Nie robiłam badan genetycznych na trombofilie, ale taki byłby mój następny krok gdyby APS nie wyszedł.

Za ten pierwszy pakiet przeciwciał zapłaciłam 320 zł. Do dziś twierdze ze to były najlepiej wydane trzy stówy w moim życiu.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Cichon tak bardzo mi przykro, tule mocno :-*

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    To są najgorsze wiadomości, nie można pomóc cichon przytulam. I bardzo mocno trzymam kciuki byście dzięki diagnozie doczekali się szybko swojego skarba :*

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Cichon.... nie wierzę... bardzo mi przykro.... przytulam :**
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    U mnie od razu było podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego, także robiłam tylko badania w tym kierunku. Nie robiłam badan genetycznych na trombofilie, ale taki byłby mój następny krok gdyby APS nie wyszedł.

Za ten pierwszy pakiet przeciwciał zapłaciłam 320 zł. Do dziś twierdze ze to były najlepiej wydane trzy stówy w moim życiu.
    U mnie powtórka z rozrywki. Ten sam tydzień co poprzednio, rok temu. Wtedy serduszko przestało bić na etapie 7 tygodnia, teraz podobnie. Lekarz nie wierzył, a ja jakoś dziwnie spokojnie do tego podeszłam. Na razie odstawiłam leki i czekam aż się zacznie. Nie chcę iść d razu do szpitala, bo tam będę musiała siedzieć wieki. A ponieważ już wiem, jak to wygląda i co mnie czeka to chcę pojechać już na sam koniec.
    Lekarz podejrzewa genetykę. Także od razu robimy genetyczne materiału z poronienia i trombofilię. No i jak będziemy już wiedzieli (o ile się uda to ustalić) w czym problem to od razu się staramy. Nie zamierzam czekać tych przepisowych trzech miesięcy.

O mnie
    Dzięki Dziewczyny. Jakoś tak spokojnie, normalnie do tego podchodzę.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jeśli uda się cichon bez zabiegu to i od razu można się starać! U mnie udało się w trzecim cyklu po poronieniu. Będzie dobrze!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów