Strona 259 z 468
Pokaż wyniki od 2,581 do 2,590 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Kasiu, baaaaaaaardzo się cieszę, że pojawiło się światełko w tunelu. Teraz już musi być dobrze!

Trzymam mocno kciuki za owocne leczenie!

Niuniabella, mocny przyrost bety, gratuluję!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Mi powiedział tylko tyle że da się z tym uporać. Ze leki ale już podczas starań. Przed samą ciążą. A teraz suplementów nie zaszkodzi pobrać.
    I dobrze powiedzial ja na to biore kwas 15 i jeet dobrze.
    Jeju , mam nadzieje, ze po tych trzech dawkach bedzie dobrze i bedziecie mogli sie postarac o dzidziusia...!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Wydaję mi się, że właśnie przez to , że jest nowo odkryty wielu lekarzy go ignoruje z niewiedzy. Za kilka lat się okaże pewnie.
    Pani z którą pracuję straciła pięć ciąż w latach '80 . Nie ma dzieci W tym roku sprawdziła gen ( bo jej siostrzenicy wyszło) i ma podwojoną homozygotę w MTHFR. Całe szczęście, że medycyna się rozwija
    A moja mama z ta mutacja urodzila trojke dzieci bez zadnych komplikacji i poronien... jak widac nie ma reguly ale dla nas - przyszlych matek to dobrze, ze medycyna idzie do przodu i moze poradzic sobie z coraz wieksza iloscia problemow z plodnoscia.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    A moja mama z ta mutacja urodzila trojke dzieci bez zadnych komplikacji i poronien... jak widac nie ma reguly ale dla nas - przyszlych matek to dobrze, ze medycyna idzie do przodu i moze poradzic sobie z coraz wieksza iloscia problemow z plodnoscia.
    Moja też, mnie i brata i ma dokładnie ten sam zestaw co ja. Ale mi się już nie udało, więc dobrze, że możemy do zdiagnozować i działać

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Jejku dziewczyny. Co tu się dzieje na tym forum. Kilka dni mnie nie ma i nie mogę nadgonic postów, tyle ich jest...
    Niuniabella, gratulacje! Kasia, dobrze, że już macie wyniki, teraz będzie tylko lepiej!
    Ja cały czas na urlopie. Owu już za nami, starania były, więc szansa jest
    Pozdrawiam Was urlopowo, odezwę się jak znajdę znów chwilkę

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Sikaniec poranny negatywny.
    Dziś jadę na wesele więc mam mnóstwo rzeczy do zrobienia. Po drodze wstąpie do labo chyba. Miłego dnia dziewczęta!

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Szafirek, na sikańca to za szybko chyba Podjedź do labo, będziesz wiedziała czy możesz pić dziś Jak się czujesz?

Hathor, wypoczywaj

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Oczywiście ze na sikanca za wcześnie zrób betę. Hathor odpoczywaj

A powiedzcie mi jeszcze dziewczyny ważna rzecz. Rozumiem ze z tą mają to ja nie mogę brać kwasu foliowego? Czytałam ze nie tylko się słabo przyswaja to i źle się przyswaja co powoduje też wady genetyczne u zarodka.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Szafirek, na sikańca to za szybko chyba Podjedź do labo, będziesz wiedziała czy możesz pić dziś Jak się czujesz?
    Pić i tak nie będę. A sprawdzam ze względu na rwe kulszową i ewentualne branie leków.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Pić i tak nie będę. A sprawdzam ze względu na rwe kulszową i ewentualne branie leków.
    Dlatego sprawdź koniecznie dziś czy możesz brać leki. Po co masz się męczyć
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów