Strona 258 z 336
Pokaż wyniki od 2,571 do 2,580 z 3353

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    Cytat Zamieszczone przez Asia1487 Zobacz posta
    Kasia, powodzenia na wizycie. :*

Renia, może znów razem będziemy przeżywać tak jak na majówkach Jak chcecie mieć kolejne dziecko to Wasza sprawa a niech każdy pilnuje swojego nosa.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka
    kto wie...fajnie by było:-)
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    A ja melduję otwarcie nowego sezonu @ zawitała! Powiem Wam że po tym HSG jest jakby mniej bolesna niż zawsze no ale zobaczymy co będzie jutro
    trzymam kciuki oby ten sezon był owocny:-)
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    Beta na dziś : 137,2
    ładny przyrost:-)
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Melduję też @@@ !
    dobrze że już przyszła teraz niech szybko się skończy
    Niunia, i tutaj gratuluje <3
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Jednak nasienie męża jest prawie w normie. Nie dobralismy się. Chyba mam to samo co Arwen. Powiedział ze w większości przypadków przy poronieniach nawykowych tak jest. W środę zaczynamy szczepienia. Najpierw z limfocytów męża. 3 szczepienia, kontrolne badanie i zobaczymy co dalej. Albo powtórka albo starania. Plus mam tą mutacje mthfr czy jakoś tak. Podwójna. Powiedział ze rokowania są bardzo dobre. I w sumie wracamy w dobrych nastrojach
    cieszę się że wiecie co i jak i że są dobre rokowania jest duża nadzieja a to dodaje skrzydeł:-)Trzymam za was mocno kciuki:-)

a my już po wycieczce,wszystko się udało dzieci dobrze zniosły podróż mały w pociągu poszedł spać,teraz odpoczywamy nogi mnie booolą

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Pawełek [*] 04.03.2017
    Kasia Super !
    Pawełek[*] - 04.03.2017 r

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Kamila mam dziś 26dc więc około 12dpo
    Szafirek nie wiem czy pamiętasz ale ja też robiłam szybko betę ze względu na to że złapała mnie rwa kulszowa i to był 8dpo więc jeszcze wcześniej a beta wyszła Powodzenia

Mi genetyk powiedział, że Mthfr to gen nowo badany i jeszcze mało o nim wiadomo, ale nie zaszkodzi Femibion 1, albo pregna plus, acard i kwas foliowy 15mg, a drugi lekarz stwierdził, że to istny wymysł bo bardzo dużo osób ma te mutacje

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Kasia super wieści :*

Niunia gratulacje :*

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mi powiedział tylko tyle że da się z tym uporać. Ze leki ale już podczas starań. Przed samą ciążą. A teraz suplementów nie zaszkodzi pobrać.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasia, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło teraz już tylko z górki

Cytat Zamieszczone przez agag Zobacz posta
    Szafirek nie wiem czy pamiętasz ale ja też robiłam szybko betę ze względu na to że złapała mnie rwa kulszowa i to był 8dpo więc jeszcze wcześniej a beta wyszła Powodzenia
    No coś kojarzyłam, ale nie byłam pewna która z Was to była.
    Obawiam się, że nie zdążę bo boli mnie brzuch jak na okres, pomimo, że to 26dc a ja mam wydłużone cykle po 30-33 . Nie rozumiem już nic.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Kasia super, że wiecie na czym stoicie teraz jeszcze trochę cierpliwości i na pewno się uda

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Dzięki dziewczyny za kciuki o za troskę. Jesteście nieocenione.

Zastrzyki są co dwa tygodnie. Na razie 3szt - 7.06, 21.06 i 5.07. Potem 19.07 jedmjemy na krew sprawdzic czy zadziałało a 9.08 wizyta u prof. Wcześniej wyniki przyjdą na maila i mamy normy. Zależy w jakiej normie będą to albo wizyta tylko jak dobrze. A jak źle to powtarzamy zastrzyki. Limfocyty męża bo na nie jestem teoretycznie uczulona. I chce je odczulic. Jeżeli to nie pomoże to potem będziemy próbować z limfocutami dawcy. Ale to w tym 3 stadium najgorszej wersji.

Co do mutacji to powiedział ze później przed samą ciąża daje się na to leki. Niewiem nic więcej. Ale to nic strasznego. Kazał teraz na to jeść bardzo dużo zielonych warzyw, brać femibion Natal 1 i brać wit B comp czy coś podobnego. I na razie tyle.
    Kasiu , dobre wieści! Macie plan działania, to najważniejsze Ja też mam podwojoną mutację wystarczą odpowiednie leki i suplementy i będzie ok

Szafirek leć na betę ! Zaciskam kciuki !

Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Mi genetyk powiedział, że Mthfr to gen nowo badany i jeszcze mało o nim wiadomo, ale nie zaszkodzi Femibion 1, albo pregna plus, acard i kwas foliowy 15mg, a drugi lekarz stwierdził, że to istny wymysł bo bardzo dużo osób ma te mutacje
    Wydaję mi się, że właśnie przez to , że jest nowo odkryty wielu lekarzy go ignoruje z niewiedzy. Za kilka lat się okaże pewnie.
    Pani z którą pracuję straciła pięć ciąż w latach '80 . Nie ma dzieci W tym roku sprawdziła gen ( bo jej siostrzenicy wyszło) i ma podwojoną homozygotę w MTHFR. Całe szczęście, że medycyna się rozwija

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów