Strona 253 z 457
Pokaż wyniki od 2,521 do 2,530 z 4568

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Dzień dobry !!
    Ja bez popcornu ale z dobrą kafffką zasiadłam do czytania
    asiafaj dzięki, kochana, młody już zupełnie wygojony, bryka, rozrabia i wkurza matkę pierwszy tydzień był koszmarny przy zmianach pieluszki ale potem już ok. Jeszcze mu nitki wiszą dookoła siusiaka ale nożyczkami do paznokci obcinam tak jak przy tych bliznach na brzuszku po pierwszej operacji 2 lata temu, teraz trzymać kciuki żeby do grudnia posiewy były wreszcie czyste to zrobimy krok do przodu w leczeniu Nie, nie plamiłam, zero objawów, po prostu przyszła @ u mnie tak zawsze 1-2 dni przed spłaszcza się szyjka i chlup mam długie cykle więc 5 dni spóźnienia mnie trochę wystraszyło...cieszyłam się na okres jak ty wczoraj przybijam piątkę i cieszę się, że zaczynasz nowy cykl
    m_rena86 ja też w sumie od niedawna tu jestem, nie wiem czy pisałam, chyba tak, synek jest po zabiegu obrzezania całkowitego. Sam zabieg banalny ale w pełnej narkozie i to jej się bałam strasznie. Szczególnie, że to nie pierwsza narkoza i operacja w jego aż dwuletnim życiu. Na chwilkę mamy spokój, zasadnicza operacja jeszcze przed nami, może za rok. Moja córka pozbyła się pieluszki mając 2 latka ale spała w pieluszce do 3 urodzin. W dzień kontrolowała wszystko ale po nocy wstawała z peeeełną pieluszką. Po 3 urodzinach zdjęłam i zaczęłam ją wysadzać w nocy na śpiocha, podnosiłam ok 24 i sadzałam, nocnik zawsze koło łózka. Było trochę wpadek ale załapała.
    Rosiczka cudne zdjęcie malucha ja najbardziej lubię zdjęcia usg z tego okresu ciąży - fasolka już wygląda jak mały człowieczek a nie kijanka i plamy na ekranie i widać ją całą bo za chwilę już będziesz dostawać zdjęcia dziecka "w kawałkach" Niech rośnie zdrowo.
    Mira ma rację zrobił się dom wariatów czy te laski nie mają świadomości, że wystarczy wejść na ich profile i widać jakie wątki odwiedzają i co piszą ??? Kosmos ale przynajmniej się forum ożywiło.
    Mój mąż tuż po 40stce a kocha gry strategiczne i onlinowe...z tego się nie wyrasta dziewczyny ale jaki ma kontakt z dzieciakami ten mój Piotruś Pan, sam jest dużym dzieckiem to się dogadują.
    Se walnęłam monologa i spadam wygonić syna na dwór. Miłego dnia kochane i normalności na forum

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    Cytat Zamieszczone przez patrycja0411 Zobacz posta
    Hej dzewczyny troche mnie tutaj nie bylo ale to z tego powodu ze corka I maz mieli ospe w tym cyklu dzialalismy bardzo duzooo nie licze na cud bo sie przelicze .powiem wam ze mam nadzieje ze sie kiedys uda bo juz przeraza mnie ta montonnosc dnia codziennego trzymam za nas wszystkie kciuki aby sie nam kiedys udalo ps.zostalo mi 6 dni do nastepnej @
    hej:-)
    dzięki:-)
    no to będziemy testować w tym samym czasie oby było pozytywnie:-)

mykam dziewczyny miłego dnia:-)

Aaaaaa! i wszystkiego dobrego na dzień dziecka !! Tym małym i tym dużym dzieciakom Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dd.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	60.7 KB
ID:	101076

Cytat Zamieszczone przez Natalie Zobacz posta
    też mam rwę kulszową w ciąży (9tc) i jest to masakra, ale na szczęście można fizjoterapią podziałać
    Ja wczoraj myślałam że wgryzę się w ścianę kładąc się do łóżka.
    Dostałam skierowanie do neurologa, na rtg i antybiotyk, ale muszę albo zrobić bete albo poczekać na sikańca i dopiero jak będę pewna, że nie jestem w ciąży zrobić rtg i wziąć antybiotyk. Inaczej mam ratować się apapem ale tylko w przypadku silnego bólu. L4 wzięłam tylko na dziś i jutro. Mam nadzieję, że do poniedziałku będę chodzącym okazem zdrowia. Najgorsze jest to, że jutro wesele na którym miałam bawić się do samego rana.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Kasia, powodzenia na wizycie. :*

Renia, może znów razem będziemy przeżywać tak jak na majówkach Jak chcecie mieć kolejne dziecko to Wasza sprawa a niech każdy pilnuje swojego nosa.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Kasia powodzenia na wizycie! Oby w końcu sie wyjaśniło c o i jak trzymam kciuki

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Ja wczoraj myślałam że wgryzę się w ścianę kładąc się do łóżka.
    Dostałam skierowanie do neurologa, na rtg i antybiotyk, ale muszę albo zrobić bete albo poczekać na sikańca i dopiero jak będę pewna, że nie jestem w ciąży zrobić rtg i wziąć antybiotyk. Inaczej mam ratować się apapem ale tylko w przypadku silnego bólu. L4 wzięłam tylko na dziś i jutro. Mam nadzieję, że do poniedziałku będę chodzącym okazem zdrowia. Najgorsze jest to, że jutro wesele na którym miałam bawić się do samego rana.
    idź na betę koniecznie, co za antybiotyk masz? najgorzej z rtg....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Wprowadziłam Was w błąd, to lek przeciwzapalny i przeciwbólowy- Dicloberl retard.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Kasiu, od rana jestem myślami z Wami :*

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Kasia_88 powodzenia i wracaj z trafną diagnozą, daj znać jak było,
    Witam wszystkie nowe osóbki
    Gratuluję II kreseczek
    Niuniabella rodzisz przyrost bety?
    Miłego dnia