Strona 252 z 468
Pokaż wyniki od 2,511 do 2,520 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Tak w ogóle coś u mnie się dzieje, bo mnie wciąż wyrzuca z forum i każe na nowo się zalogować... :|

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    I jeszcze chyba przeziębienie mnie łapie ;( aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!

Przepraszam. Wyładowanie frustracji.

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Rena dobranoc zapomniałam napisać , że fajnie , że dołączyłaś)
    :-)
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Rena, moja córka przestała nosic pieluchy poltora roku temu jak miała 1 rok 3 miesiące. Wy jeszcze w pieluchach?
    zakładam mu tylko na noc i jak gdzieś dalej jedziemy bo czasem zdarza mu się zapomnieć zawołać
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Kasia trzymamy kciuki mocno! Jesteśmy z Tobą!

Ja mam to szczęście, że mój mąż nie lubi za bardzo gier, nawet piłki nożnej nie ogląda no ale za to jak rozkręci telefon, komputer, albo pójdzie "wsadzić jedną roślinkę" do oczka w ogrodzie to cały dzień go nie mam.

Lekarz umówiony, dopiero o 9:30 dowiem się co mi dolega. Ale do pracy już nie poszłam i jakoś mi źle z tym. Dziś dzień dziecka, a moje dzieciaki beze mnie.. Mieliśmy iść na lody, mieli dostać mamby, obejrzeć jakąś bajkę na tablicy interaktywnej.. Ja z tych które opuszczają pracę kiedy ryczę z bólu, nie ma innej siły która by mnie zatrzymała w domu
    no to już niedługo wizyta trzymam kciuki:-)
    Tak w ogóle coś u mnie się dzieje, bo mnie wciąż wyrzuca z forum i każe na nowo się zalogować... :|
    też tak nieraz mam i nieźle wkurza

a my dziś jedziemy na wycieczkę z dzieciakami z okazji dnia dziecka,mam nadzieje że nie rozniosą pociągu,potrafią nieraz poszaleć,porozrabiać;-)

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    u nas na grupie ktoś "miły" napisał post z linkiem do tego zdjęcia skopiowanego cosimy i tez to był jedyny post tej osoby, nie wiem może ktoś celowo ściemnia, potem sam na siebie donosi, tak czy siak wszystko chore.

szafirku zmień hasło do forum i maila. zdrówka

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

O mnie
    I jeszcze chyba przeziębienie mnie łapie ;( aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!

Przepraszam. Wyładowanie frustracji.
    współczuję,oby szybko przeszły wszystkie dolegliwości,u nas sezon chorób na razie mamy za sobą:-)

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta

szafirku zmień hasło do forum i maila. zdrówka
    Właśnie to zrobiłam, dzięki lepiej uważać ostatnio.

m_rena najlepsze wycieczki to te pociągiem Zawsze je uwielbiałam

O mnie
    Właśnie to zrobiłam, dzięki lepiej uważać ostatnio.

m_rena najlepsze wycieczki to te pociągiem Zawsze je uwielbiałam
    jestem ciekawa czy najmłodszy wytrzyma,dziś pierwszy raz będzie jechał trochę dalej niż do babci do której mamy 10 km.
    co do hasła również zmieniłam:-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Hahaha jak zawsze po całym dniu pracy rozrywka zapewniona. Masakra jakaś!
    m_rena witamy na pokładzie. Myślę, że jeśli chcecie dzieciątko to działajcie- nikomu nic do tego ile kto ma dzieci. Uwielbiam teksty ludzi, jak się nie ma dzieci to wciąż pytają kiedy dziecko, jak ma się jedno pytają o drugie do pary, jak ma się dwójkę to chcą trzecie a później już tylko pretensje że na co tyle dzieci. Nie jesteśmy w stanie wszystkim dogodzić

Kasia trzymam mocno kciuki jutro koniecznie pisz co i jak.

Kurcze, mnie od wczoraj okropnie bolą plecy z prawej strony i promieniuje aż na prawy pośladek, udo a teraz popołudniu nawet czuję w pachwinie. Wszyscy w pracy zgodnie orzekli, że to korzonki lub rwa kulszowa. Jutro lekarz. Nie mogę się schylać, siadanie sprawia mi ból... Boję się tylko bo powiedziano mi, że pewnie dostanę zastrzyki. A co jeśli się nam udało i zaszłam w ciąże...? Pewnie wtedy nie mogę takich zastrzyków. Ech jak nie urok to sr....
    też mam rwę kulszową w ciąży (9tc) i jest to masakra, ale na szczęście można fizjoterapią podziałać

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Swoją drogą to sobie popcorn przyniosłam na stycznówikach niejaka cosima nie napisała nic więcej niż 2 posty skopiowane stąd więc tego tam, czytam co u Was

Hej dzewczyny troche mnie tutaj nie bylo ale to z tego powodu ze corka I maz mieli ospe w tym cyklu dzialalismy bardzo duzooo nie licze na cud bo sie przelicze .powiem wam ze mam nadzieje ze sie kiedys uda bo juz przeraza mnie ta montonnosc dnia codziennego trzymam za nas wszystkie kciuki aby sie nam kiedys udalo ps.zostalo mi 6 dni do nastepnej @

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów