Strona 251 z 533
Pokaż wyniki od 2,501 do 2,510 z 5326

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Asia w sumie mam jeszcze czas ostatnio mam wszystko pochrzanione. Ostatni cykl miałam 23 dni i co cykl do inna długość dzis mam 25 cd.

2. dzieckozakupy.pl
    A No to masz jeszcze chwilkę u mnie dzis 31 dc jutro powinna byc @, to na wesele bez tragedii może się uda

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez m_rena_86 Zobacz posta
    Leelaa mamy dzieci w podobnym wieku napisz mi jak wam idzie nauka nocnikowania?
    Rena, moja córka przestała nosic pieluchy poltora roku temu jak miała 1 rok 3 miesiące. Wy jeszcze w pieluchach?

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Kaasiaa a juz myslalam ze tylko moj mezus taki dzieciak ze w fife pogrywa :P kupilam mu teraz na gwiazdke nowe playstation to cieszyl sie jak dzieciak a najlepsze facet w sklepie jak kupowalam mu prezent pyta mi sie co mnie interesuje a ja mowie ze chce plejke (facet pewnie myslal ze dla synka czy mlodszego brata) i zapytal "a ile ma latek?" a ja mowie 26 haha ah Ci nasi "mezczyzni" :P

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mój też ma plejaka i tez uwielbia grać w fife co prawda nie ma czasu ale w wolnych chwilach gra. Czasem kolegów zaprasza i grają jak dzieci
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Rosiczka, już nieaktualne pytanie ) Źle spojrzałam i lewa kolumna była moja

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Euthyrox zaraz po przebudzeniu i co najmniej pół godziny poczekać i dopiero śniadanie. Kwas foliowy i jod można brać razem, ale lepiej przesunąć je np na popołudnie lub wieczór. Tak mi lekarz zalecił.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A moj ma xboxa i tez ciupie w fife jak nienormalny z kumplami co jakis czas na turnieje sie spotyka i ma jednego z ktorym conajmniej raz w tygodniu sie widzi pograc sobie...! Eh dzieci...
    Patrycja, euthyrox na czczo i to jest minimum 30 min przed jedzeniem ale im dluzej sie uda tym lepiej. Jod biore wieczorem (tu nic mi lekarz nie mowil...) a kwas biore po sniadaniu, a najlepiej by bylo w trakcie posilku go polknac bo najlepiej sie wchlania z jedzonkiem

Kasia powodzenia jutro!!!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny :-)
    Kasiu powodzenia na dzisiejszej wizycie :-)

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Kasia trzymamy kciuki mocno! Jesteśmy z Tobą!

Ja mam to szczęście, że mój mąż nie lubi za bardzo gier, nawet piłki nożnej nie ogląda no ale za to jak rozkręci telefon, komputer, albo pójdzie "wsadzić jedną roślinkę" do oczka w ogrodzie to cały dzień go nie mam.

Lekarz umówiony, dopiero o 9:30 dowiem się co mi dolega. Ale do pracy już nie poszłam i jakoś mi źle z tym. Dziś dzień dziecka, a moje dzieciaki beze mnie.. Mieliśmy iść na lody, mieli dostać mamby, obejrzeć jakąś bajkę na tablicy interaktywnej.. Ja z tych które opuszczają pracę kiedy ryczę z bólu, nie ma innej siły która by mnie zatrzymała w domu

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów