Strona 247 z 331
Pokaż wyniki od 2,461 do 2,470 z 3308

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    masakra co się dzisiaj dzieję????jeszcze do wieczora mamy trochę czasu ciekawe czy coś jeszcze nas tu zaskoczy....
    Ostatnio edytowane przez m_rena_86 ; 31-05-17 o 15:42

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ankula Zobacz posta
    m_rena 86 powodzenia i zazdroszczę zawsze chcieliśmy conajmniej 4 dzieci ale będziemy musieli poprzestać na 3 jak uda się je zmajstrować dom pełny dzieci to coś pięknego
    Niech te wasze małpki już przychodzą dla czekających ja w tym miesiącu się najadłam strachu bo mi się 5 dni małpa spóźniła a ja zawsze mam jak w zegarku...zakładałam, że to przez stres i zabieg synka ale też obawiałam się, że jeśli jednak coś zasialiśmy niechcący to ten stres może się odbić na dziecku...na szczęście małpa przyszła i moglismy rozpocząć działania dziś 19 dc więc jeszcze 12-13 dni do kolejnej @
    Kasia też trzymam kciuki za konkrety na wizycie. Ja z tych co wolą wiedzieć z czym walczą bo wolę działać niż gdybać. A mąż na pewno udźwignie wyniki i razem dacie radę. Czasem nie doceniamy tych naszych facetów i martwimy się na zapas. Powodzenia i wracaj z gotowym babyplanem
    My dziś siedzimy w domu bo się jakieś katarki pojawiły i mam nadzieję, że na katarkach się skończy a wieje że głowy nie urwie....
    Idę budzić księciunia bo go wieczorem nie zagonię do łóżka
    dzięki:-) i też trzymam za Ciebie kciuki,Pewnie o tym pisałaś a ja od niedawna tu zaglądam a od dziś się udzielam i dlatego mam pytanko jaki zabieg miał Twój synek

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dom wariatów tu u Was :/ aż strach wejść i czytać...

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Hahaha jak zawsze po całym dniu pracy rozrywka zapewniona. Masakra jakaś!
    m_rena witamy na pokładzie. Myślę, że jeśli chcecie dzieciątko to działajcie- nikomu nic do tego ile kto ma dzieci. Uwielbiam teksty ludzi, jak się nie ma dzieci to wciąż pytają kiedy dziecko, jak ma się jedno pytają o drugie do pary, jak ma się dwójkę to chcą trzecie a później już tylko pretensje że na co tyle dzieci. Nie jesteśmy w stanie wszystkim dogodzić

Kasia trzymam mocno kciuki jutro koniecznie pisz co i jak.

Kurcze, mnie od wczoraj okropnie bolą plecy z prawej strony i promieniuje aż na prawy pośladek, udo a teraz popołudniu nawet czuję w pachwinie. Wszyscy w pracy zgodnie orzekli, że to korzonki lub rwa kulszowa. Jutro lekarz. Nie mogę się schylać, siadanie sprawia mi ból... Boję się tylko bo powiedziano mi, że pewnie dostanę zastrzyki. A co jeśli się nam udało i zaszłam w ciąże...? Pewnie wtedy nie mogę takich zastrzyków. Ech jak nie urok to sr....

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    Beta malutka 28.6
    Gratulacje! ! !
    Rośnijcie zdrowo i dbajcie o siebie!

Radośnie melduje, po seksie różowy śluz zatem idzie @, daaaawnoo sie tak nie cieszyłam na okres

O tej godzinie już po asiafaj? hahahno i super w końcu nadchodzi nowy cykl.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Hahaha jak zawsze po całym dniu pracy rozrywka zapewniona. Masakra jakaś!
    m_rena witamy na pokładzie. Myślę, że jeśli chcecie dzieciątko to działajcie- nikomu nic do tego ile kto ma dzieci. Uwielbiam teksty ludzi, jak się nie ma dzieci to wciąż pytają kiedy dziecko, jak ma się jedno pytają o drugie do pary, jak ma się dwójkę to chcą trzecie a później już tylko pretensje że na co tyle dzieci. Nie jesteśmy w stanie wszystkim dogodzić

Kasia trzymam mocno kciuki jutro koniecznie pisz co i jak.

Kurcze, mnie od wczoraj okropnie bolą plecy z prawej strony i promieniuje aż na prawy pośladek, udo a teraz popołudniu nawet czuję w pachwinie. Wszyscy w pracy zgodnie orzekli, że to korzonki lub rwa kulszowa. Jutro lekarz. Nie mogę się schylać, siadanie sprawia mi ból... Boję się tylko bo powiedziano mi, że pewnie dostanę zastrzyki. A co jeśli się nam udało i zaszłam w ciąże...? Pewnie wtedy nie mogę takich zastrzyków. Ech jak nie urok to sr....
    to może być rwa kulszowa współczuję bólu :-( a co do zastrzyków to powiesz że być może jesteś w ciązy pewnie znajdą coś bezpiecznego dla was
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Radośnie melduje, po seksie różowy śluz zatem idzie @, daaaawnoo sie tak nie cieszyłam na okres
    fajnie że @ już się zbliża:-)Nowy cykl nowe szanse:-)

O mnie
    Szafirek jakieś przeczucia objawy?u mnie nic nawet piersi nie bolą....

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Mam pytanie do dziewczyn,które są w ciąży i mają niedoczynność tarczycy wiem,że euthyrox trzeba wziąść 30min przed posiłkiem a jak jest z jodem i kwasem foliowym bo jednoczesnie brać ich nie można tak?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów