Strona 246 z 333
Pokaż wyniki od 2,451 do 2,460 z 3322

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Klamstwa, klamstwa, klamstwa... Brak slow normalnie ze Ci sie chce jeszcze to ciagnac chyba na tym nowym mieszkaniu tak nuda cie zjada albo naprawdę masz mega problem dziewczyno.
    Laski jak "nowa" cosima napisala post to az sie zasmialam sama do siebie. Co za bezczelnosc.

Kaasiaa uwazam tak samo jak Ty, ze na fb sie wlamac to ok. Ktos komus chce na zlosc zrobic. Tam jakos lepiej sie to "oplaca" ze tak to nazwe a tu? Naprawdę komus chcialo sie tutaj wymyslac takie historie? PO CO? Skoro wszystkie jestesmy anonimowe... To nie ma w ogole sensu. Ogolnie piszesz dziewczyno takie farmazony ze najzwyczajniej w swiecie jest mi Ciebie zal.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    No niestety uważam tak samo... jest to zbyt nierealne... ale zawsze jeżeli jest to prawda to można to udowodnić. Żaden problem.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Ja również planuję bobaska w 2018! Mam nadzieje że się uda bo w październiku mamy ślub <3

Dzień dobry !
    Ale się uśmiałam na dzień dobry Może nawet bym uwierzyła w wersję z włamaniem, mój mąż pracuje w branży it i wiem, że takie rzeczy się zdarzają wcale nie rzadko...ALE wiem też jak na tym forum działa support iiiiii pytanko cossima1488 - dlaczego konto cosima88 nadal istnieje skoro zostało zhakowane przez osobę bez uprawnień ?? Skoro support forum wie o tym, skoro to zostało przez ciebie udowodnione, skoro usunięto posty i awatar to jakim cudem konto nadal jest ? nadal jest aktywne ? nadal ktoś ma do niego dostęp i pisze do nas ?? dlaczego nie zostało usunięte z blokadą możliwości użycia ponownie nazwy cosima88 ?
    Na innej grupie miałyśmy młodziutką dziewczynę która była z nami w sumie od początku. Prawie nic nie pisała, wrzucała zdjęcia synka i czekała na pochwały. Chwaliłysmy aż w końcu pojawiły się głosy, że może panienka coś by napisała czasem, co u nich a nie tylko fotki wrzuca. No to zaczęła się żalić na ojca swojego dziecka...myslała, że ją pochwalimy a tu zonk. Nasze zdanie i jej zdanie na temat praw i obowiązków faceta się różniły to...zaczęła nam wymyslać. Posypały się kur...i wyzwisk od szmat i dziwek...zostało to zgłoszone do supportu i reakcja była szybka i konkretna. Upomnienie dla pani plus ban na konto na miesiąc. Kiedy po zdjęciu blokady dalej ubliżała ludziom konto zostało trwale usunięte i zablokowany został nick. A konto było jej, legalne, miała do niego prawo.
    Dlatego nie rozumiem jak w przypadku kradzieży tożsamości konto nadal istnieje i ktoś sobie z niego pisze ?? chyba sama ze sobą bo mając 5 maili możesz mieć cosimo 5 kont na tym forum...przypominam tylko, że jesli korzystasz z jednego źródła internetu ( nie ważne czy jedno konto obsługujesz na telefonie a drugie na laptopie ) to ip jest to samo i to można sprawdzić... ja nie umiem ale znam takich co potrafią i nawet te cwane rutery zmieniające pierwsze cyfry kodu już zostały ogarnięte przez specjalistów i takie oszustwo jest spokojnie do udowodnienia
    Jeśli faktycznie padłaś ofiarą hakera to współczuję, mam nadzieję, że poniesie karę. A tutaj wrzuć skan rozmowy z adminem forum który pewni masz na prv albo poproś adminki o dwa zdania wyjaśnienia. Nie było zwykle problemu z taką "interwencją" - wystarczy proste zdanie "konto cosima88 zostało zhakowane przez osobę nieuprawnioną". Inaczej chyba nie znajdziesz tutaj zrozumienia, aż tak nie jesteśmy naiwne

m_rena 86 powodzenia i zazdroszczę zawsze chcieliśmy conajmniej 4 dzieci ale będziemy musieli poprzestać na 3 jak uda się je zmajstrować dom pełny dzieci to coś pięknego
    Niech te wasze małpki już przychodzą dla czekających ja w tym miesiącu się najadłam strachu bo mi się 5 dni małpa spóźniła a ja zawsze mam jak w zegarku...zakładałam, że to przez stres i zabieg synka ale też obawiałam się, że jeśli jednak coś zasialiśmy niechcący to ten stres może się odbić na dziecku...na szczęście małpa przyszła i moglismy rozpocząć działania dziś 19 dc więc jeszcze 12-13 dni do kolejnej @
    Kasia też trzymam kciuki za konkrety na wizycie. Ja z tych co wolą wiedzieć z czym walczą bo wolę działać niż gdybać. A mąż na pewno udźwignie wyniki i razem dacie radę. Czasem nie doceniamy tych naszych facetów i martwimy się na zapas. Powodzenia i wracaj z gotowym babyplanem
    My dziś siedzimy w domu bo się jakieś katarki pojawiły i mam nadzieję, że na katarkach się skończy a wieje że głowy nie urwie....
    Idę budzić księciunia bo go wieczorem nie zagonię do łóżka

Cytat Zamieszczone przez jagmac1986 Zobacz posta
    Ja również planuję bobaska w 2018! Mam nadzieje że się uda bo w październiku mamy ślub <3
    To dlaczego na innym wątku pisałaś, że boli Cię kręgosłup, bo jesteś w 6 miesiącu z bliźniętami?

Co tu sie dzieje ?!

Jak jutro nie przyjdzie @, to trzymajcie proszę kciuki aby wstrzymała sie chciaz do niedzieli

5 dzieci wow super !Uważam, że jesli jest rodzina w stanie zapewnić im byt i miłość to jak najwiecej dzieci !

Ankula , a jak mały po zabiegu ?
    Miałaś jakies plamienia podczas spóźniania się @?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ankula dobrze napisane. Nie uwierzę póki nie zobaczę dowodu. A tak jak napisałaś można to udowodnić. Więc czekamy na to.
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez jagmac1986 Zobacz posta
    Ja pierdziele. Ludzie czy Wy macie rozdwojenie jaźni??? Raz jesteś w ciąży a za tydzień ją dopiero planujesz?

Następna oszustka... masakra

09-05-17 12:49 #32
    jagmac1986
    jagmac1986 jest nieaktywny
    Junior Member
    jagmac1986

Jestem w 6 miesiącu z bliźniakami... ciężko mi niezmiernie... kręgosłup nie daje rady... na masaż jeżdżę raz w tygodniu, do tego basen ( po nim czuje się nieziemsko odprężona) a do tego ciepłe kąpiele z dodatkiem olejków eterycznych, potem jest ok... ale w ciągu dnia MASAKRA jakaś...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów