Strona 245 z 331
Pokaż wyniki od 2,441 do 2,450 z 3307

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Kto i jakim prawem usunął moje posty i awatara???!!!
    Wszystkie posty zostały usunięte na moją prośbę, a awatar to moje prywatne zdjęcie.
    Sprawa zostanie zgłoszona na policję, jeśli do końca tygodnia nie zostaną sprostowane wszystkie oszczerstwa, zwłaszcza na facebooku, gdzie nie jestem anonimowa tak , jak tutaj.
    Moja 88-letnia ciocia oczekuje na zwrot wyłudzonych pieniędzy, a moi potencjalni pracodawcy na przeprosiny.
    Radzę się przyznać, bo policja bez problemu namierzy twoje IP.

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny, pewnie nie ma sensu się tłumaczyć...ale spróbuję, bo jest mi bardzo przykro po przeczytaniu postów z ostatniego tygodnia.

Poniżej wklejam ostatni post napisany osobiście przeze mnie :

Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Oczywiście, że Cię pamiętamy!
    Miło Ciebie tu znowu widzieć. Życzę powodzenia!

20 maja pojechaliśmy do Poznania pozalatwiac wszystkie sprawy, nie miałam czasu na nic.

Szczerze mówiąc, to jestem zdziwiona, że żadna z Was nie zorientowała się wcześniej, że coś jest nie tak. Po pierwsze pisałam wcześniej, że w tym cyklu nie będzie staranek.
    A po drugie, dziewczyny, które są tu dłużej wiedzą, że ja z tych niecierpliwych. I miałabym się wstrzymywać z testowaniem aż do 39dc? !

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    a co w tym dziwnego, nawet jak nie ma starań to może wyjść ciąża, jedynie zupełna abstynencja jest brakiem szans. A 39 dc? przy przeprowadzce i przewaleniu wszystkiego do góry nogami też pewnie nikogo nie zdziwiło. Jak sama przeczytałaś nie zdziwiła nas specjalnie nawet ciąża bliźniacza, ani trojacza bo różne rzeczy się zdarzają. Dopiero skopiowane z internetu zdjęcie i niepasujące tygodnie ciąży do zdjęcia były nierealne i to wzbudziło nasz niepokój. W sumie też nie wiem czy jest sens się tłumaczyć bo nie wiem do kogo piszę. Jeśli to prawda co piszesz to współczuję i życzę szybkiego odnalezienia sprawcy, by słono zapłacił za to co zrobił, natomiast jeśli to są jakieś żarty to bardzo kiepskie. I jeszcze jedna sprawa... skoro na Twoją prośbę były kasowane posty z poprzedniego konta, to już jakiś czas wiesz o włamaniu, dlaczego dopiero teraz o tym piszesz?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dziwne to wszystko... a ten post wcześniejszy z nowego konta to Twój?

A jak duże masz mieszkanie? Sorry ze pytam ale chcę coś sprawdzić.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    a co w tym dziwnego, nawet jak nie ma starań to może wyjść ciąża, jedynie zupełna abstynencja jest brakiem szans. A 39 dc? przy przeprowadzce i przewaleniu wszystkiego do góry nogami też pewnie nikogo nie zdziwiło. Jak sama przeczytałaś nie zdziwiła nas specjalnie nawet ciąża bliźniacza, ani trojacza bo różne rzeczy się zdarzają. Dopiero skopiowane z internetu zdjęcie i niepasujące tygodnie ciąży do zdjęcia były nierealne i to wzbudziło nasz niepokój. W sumie też nie wiem czy jest sens się tłumaczyć bo nie wiem do kogo piszę. Jeśli to prawda co piszesz to współczuję i życzę szybkiego odnalezienia sprawcy, by słono zapłacił za to co zrobił, natomiast jeśli to są jakieś żarty to bardzo kiepskie. I jeszcze jedna sprawa... skoro na Twoją prośbę były kasowane posty z poprzedniego konta, to już jakiś czas wiesz o włamaniu, dlaczego dopiero teraz o tym piszesz?
    Właśnie. W punkt pytania... czekamy na odpowiedz
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Wlamanie na fb rozumiem, są różne dane, zdjęcia, można sobie coś tam porobić na złość komuś...
    Ale tutaj gdzie wszystkie jestesmy anonimowe, no nie mów ze komuś po złości chciało sie tutaj pisac...

cosima, życzę Ci wszystkiego najlepszego, jednak w taką wersję nie daję wiary. Nikt nie próbował z Twojego konta obrażać nas, ośmieszać Ciebie czy innych świństw. Zwyczajnie kłamstwo zostało wykryte.

Tak jak mówiłam, życzę wszystkiego dobrego, ale nie wierzę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    cosima, życzę Ci wszystkiego najlepszego, jednak w taką wersję nie daję wiary. Nikt nie próbował z Twojego konta obrażać nas, ośmieszać Ciebie czy innych świństw. Zwyczajnie kłamstwo zostało wykryte.

Tak jak mówiłam, życzę wszystkiego dobrego, ale nie wierzę
    Pełna zgoda, tak samo uważam.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Dziwne to wszystko... a ten post wcześniejszy z nowego konta to Twój?

A jak duże masz mieszkanie? Sorry ze pytam ale chcę coś sprawdzić.
    Kasiu, chwilowo nie mam żadnego mieszkania. Dopiero sprzedalismy to w Poznaniu - miało 42m2. Czekamy na przelew z banku , nowi nabywcy czekają na udzielenie kredytu. Wtedy będziemy mogli kupić nowe.

Piszę z nowego konta i dopiero teraz, bo próbowałam odzyskać swoje, ale ta osoba włamała się na mojego maila, który był powiązany z forum i facebookiem.
    Taka rada dla wszystkich: nigdy nie używajcie jednego hasła do wszystkiego.

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    to się porobiło.....oby szybko się sprawa się wyjaśniła w jedną albo drugą stronę i żeby jak najmniej takich akcji było

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów