Strona 244 z 336
Pokaż wyniki od 2,431 do 2,440 z 3353

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Wiadomo ze wątpliwości będą zawsze. Ale skoro macie warunki to spróbować warto. Tyle szczęścia w domu

Z tymi wynikami to o tyle był problem ze odebrać bym je musiała do 14 a ja wizytę mam o 18.30 czyli musiałabym specjalnie jechać o te kilka godzin wczesniej. Czyli bez sensu. Ale panie były tak miłe ze zaproponowały takie rozwiązanie
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    no to już macie pomoc w córach, napewno chętnie pomagają przy opiece nad młodszymi
    pomagają:-)ostatnio była taka sytuacja moja 6 latka postanowiła przewinąć braciszka wszystko fajnie mały sie nawet nie wyrywał ale efekt był taki ze dziecko miało pampersa tył na przód założonego no ale pochwaliłam ją za dobre chęci

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Wiadomo ze wątpliwości będą zawsze. Ale skoro macie warunki to spróbować warto. Tyle szczęścia w domu

Z tymi wynikami to o tyle był problem ze odebrać bym je musiała do 14 a ja wizytę mam o 18.30 czyli musiałabym specjalnie jechać o te kilka godzin wczesniej. Czyli bez sensu. Ale panie były tak miłe ze zaproponowały takie rozwiązanie
    no to kłopot Ci odpadł i miałaś szczęście że trafiłaś na tak miłe i wyrozumiałe panie:-)

Kasiu powodzenia! Będę trzymala kciuki! :* daj znać co i jak.

Nas też jest piecioro rodzeństwa i nie czuje jakby nas bylo mega dużo. Także da się ;D

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Kto i jakim prawem usunął moje posty i awatara???!!!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    oho mamy strategię włamanie

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Kto i jakim prawem usunął moje posty i awatara???!!!
    Serio??? tak się będziemy bawić? Żałosne
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez m_rena_86 Zobacz posta
    pomagają:-)ostatnio była taka sytuacja moja 6 latka postanowiła przewinąć braciszka wszystko fajnie mały sie nawet nie wyrywał ale efekt był taki ze dziecko miało pampersa tył na przód założonego no ale pochwaliłam ją za dobre chęci
    mojemu tacie też sie zdarzyło tak wnuczkę przewinąć

Ja nawet nie uznaje jej wpisów traktuje to jak powietrze ;P
    Kamila ja prl byłam badać około 8.00 rano. Mówią że najbardZiej wiarygodne jest badanie przez całą dobę bo ulega wahaniom ale myślę że to dotyczy juz osób z podwyższonym poziomem w przypadkowym badaniu

hahahahhahaha ale żarty

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów