Strona 243 z 455
Pokaż wyniki od 2,421 do 2,430 z 4542

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    A wracając jeszcze na chwilę do tematu Cosimy. Właśnie siedzi i usuwa swoje posty. Jest aktywna juz jakiś czas... na styczniowych tez coś usuwala.

Cosima88 wiem ze to czytasz. Szkoda ze tak to wszystko zakończyłas. Było tak fajnie do tej pory. Może jednak chcesz się jakoś wytłumaczyć?
    Nie znoszę tego jak ktoś usuwa swoje posty. Jak ktoś namieszał, to powinien mieć choć odwagę to zostawić. Potem jak ktoś dołączy do wątku to w życiu się nie połapie o co chodziło. U nas w październiku też miałyśmy jedną taką co pozjadała wszystkie rozumy i jak śmiałam się z nią nie zgodzić, to się śmiertelnie na nas obraziła i siedziała dosłownie do nocy i kasowała wszystkie posty z wątku (a było ich ponad 50) ;]

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    A wracając jeszcze na chwilę do tematu Cosimy. Właśnie siedzi i usuwa swoje posty. Jest aktywna juz jakiś czas... na styczniowych tez coś usuwala.

Cosima88 wiem ze to czytasz. Szkoda ze tak to wszystko zakończyłas. Było tak fajnie do tej pory. Może jednak chcesz się jakoś wytłumaczyć?
    szkoda chociaż nie znam dziewczyny i jej całej historii na forum....z tego co przeczytałam tutaj to dosyć długo się udzielała

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    m_rena dziękuję odważna z Ciebie kobieta, piątka dzieci w obecnych czasach to nie lada wyzwanie, ale to tylko Wasza decyzja i nikomu nic do niej.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    O 4 dzieci to ładna gromadka i staracie się o kolejne? Wiadomo jest to wyzwanie ale jeżeli czujecie się na siłach to co komu do tego? ja uważam że im więcej tym lepiej sama chce mieć minimum 3 dzieci o ile finanse mi na to pozwolą. No o ile tyle będę mogła urodzić.

Na 18.30 mamy wizytę. Dziś dzwoniłam do szpitala i mój wynik jest już w rękach profesora
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Nie znoszę tego jak ktoś usuwa swoje posty. Jak ktoś namieszał, to powinien mieć choć odwagę to zostawić. Potem jak ktoś dołączy do wątku to w życiu się nie połapie o co chodziło. U nas w październiku też miałyśmy jedną taką co pozjadała wszystkie rozumy i jak śmiałam się z nią nie zgodzić, to się śmiertelnie na nas obraziła i siedziała dosłownie do nocy i kasowała wszystkie posty z wątku (a było ich ponad 50) ;]
    z tym usuwaniem to się z Tobą zgodzę niepotrzebne zamieszanie i bałagan z tego,Co do tej dziewczyny to dziwię się,że jej się chciało tyle siedzieć i usuwać posty

m_rena_86 dzięki za kciukasy

super ze macie taką gromadkę, ja z chęcią tez bym przygarneła więcej dzieci niż dwoje, ale niestety mieszkanie nas ogranicza, a chciałabym zeby dzieciaki miały troche miejsca dla siebie, chyba ze wygramy w totka to bedziemy dalej z produkcją lecieć
    więc jeśli tylko macie siłe i chęci to do dzieła!! w jakim wieku macie tą Gromadke??

wiecie co ostatnio usłyszałam od mojego M... ze jak nam sie nie uda zajść w ciąże to on chce adoptowac dziecko i traktowac jak swoje, byłam w takim szoku ze az sie poplakałam, bo myślałam ze to mi bardziej zależy na drugim niż jemu, a tu takie wyznanie

Kasiula powodzenia jutro, trzymam z całych sił kciukasy!!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    No właśnie. Nie ma odwagi się wytłumaczyć wiec woli schować głowę w piasek. Trudno. Trochę szkoda. Ale nie ma co sobie tym głowy zawracać
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    O 4 dzieci to ładna gromadka i staracie się o kolejne? Wiadomo jest to wyzwanie ale jeżeli czujecie się na siłach to co komu do tego? ja uważam że im więcej tym lepiej sama chce mieć minimum 3 dzieci o ile finanse mi na to pozwolą. No o ile tyle będę mogła urodzić.

Na 18.30 mamy wizytę. Dziś dzwoniłam do szpitala i mój wynik jest już w rękach profesora
    To fajnie że profesor ma już wyniki i nie będziesz musiała czekać na odbiór i ich zanosić:-)
    Dużo o tym myśleliśmy i jakieś obawy zawszę będą mimo że mamy warunki oboje jesteśmy zdrowi i mamy pracę.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    m_rena_86 dzięki za kciukasy

super ze macie taką gromadkę, ja z chęcią tez bym przygarneła więcej dzieci niż dwoje, ale niestety mieszkanie nas ogranicza, a chciałabym zeby dzieciaki miały troche miejsca dla siebie, chyba ze wygramy w totka to bedziemy dalej z produkcją lecieć
    więc jeśli tylko macie siłe i chęci to do dzieła!! w jakim wieku macie tą Gromadke??

wiecie co ostatnio usłyszałam od mojego M... ze jak nam sie nie uda zajść w ciąże to on chce adoptowac dziecko i traktowac jak swoje, byłam w takim szoku ze az sie poplakałam, bo myślałam ze to mi bardziej zależy na drugim niż jemu, a tu takie wyznanie

Kasiula powodzenia jutro, trzymam z całych sił kciukasy!!
    córki 10 i 6 lat
    synusie 3lata i roczek
    w totka wygrać dobrze by było hihi

no to już macie pomoc w córach, napewno chętnie pomagają przy opiece nad młodszymi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów