Strona 242 z 336
Pokaż wyniki od 2,411 do 2,420 z 3353

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Kamila to gdzieś przegapiłam tą informację, w szale związanym z Cosimą

Dzięki dziewczyny za kciuki, oby tym razem zadziałały.
    Jedyna zmiana jaką zauważyłam to ze piersi nie bolały i nie były nabrzmiałe od razu po owu, jak to było zawsze, a zaczęły boleć dopiero w tym tygodniu więc to nie może być wyolbrzymienie ciążowe, pozatym czuje sie bez zmian więc cholera wie co z tego wyjdzie

Miłego dzionka dziewczyny, ja wracam do budowania garaży i parkingów dla małych autek ;P
    Pogoda lipna, wieje jak cholera wiec pozostało siedzenie w chacie ;/

2. dzieckozakupy.pl
    O ktorej godzinie nie wiem, ale na pewno nie trzeba byc na czczo

Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    Wiola ta ciaza to sciema nie ma co gratulowac
    Dopiero teraz przeczytałam wcześniejsze wpisy dokładnie, nie było mnie tu kilka dni i bardzo mi przykro że tak postąpiła ale ona sama wie co nią kierowało wkręcając nas .

Cytat Zamieszczone przez Asia1487 Zobacz posta
    Asiafaj, mi się ostatnio 5 dni spóźniła. Teraz czekam do niedzieli liczę że się zjawi, zwłaszcza że już mnie zaczyna pobolewać brzuch. I wnerwia mnie wszystko.

Kasia trzymam kciuki. :*

Was też tak komary gryzą? Jakies zmutowane są chyba, bo 2 dni temu mnie ugryzł i nadal swędzi i bąbel duży. Nigdy tak nie miałam

Komary w tym roku są bardzo agresywne i jest iść mnóstwo , teraz po każdym ukąszeniu mam lekką reakcję alergiczną , cały czas stosuję środki przeciw ukąszeniom.

U nas tez inwazja komarow i much! Fleee!
    Asia to super! Aż mi dziwnie jak to pisze :P Asia poslij małpiaste fluidy! Ja też już chcę ;P
    Kamila ja jak robiłam prolaktyne to tylko 3cd i gin mi powiedziała żebym z 10 minut w poczekalni posiedziala przed pobraniem i wyszła mi w normie

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Hipp o której godzinie robiłaś prolaktyne ?

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    hej od kilku dni zastanawiam się czy się tu odezwać,bo być może zostanę mamą 2018 chociaż w moim przypadku to ,,szaleństwo''jak usłyszałam od kogoś znajomego może i tak,ale my chcemy mieć jeszcze jednego malucha.Może tu znajdę wsparcie i będę mogła podzielić się doświadczeniem.Było by fajnie być w takiej grupie gdzie są fajne osoby z którymi można pogadać o wszystkim i niczym.Dlatego postanowiłam napisać:-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez m_rena_86 Zobacz posta
    hej od kilku dni zastanawiam się czy się tu odezwać,bo być może zostanę mamą 2018 chociaż w moim przypadku to ,,szaleństwo''jak usłyszałam od kogoś znajomego może i tak,ale my chcemy mieć jeszcze jednego malucha.Może tu znajdę wsparcie i będę mogła podzielić się doświadczeniem.Było by fajnie być w takiej grupie gdzie są fajne osoby z którymi można pogadać o wszystkim i niczym.Dlatego postanowiłam napisać:-)
    Witaj chyba znamy się z wątku majowek 2016? Byłam tam przez chwilę.
    Dlaczego szaleństwo? Ile macie dzieciątek? Pamiętaj jak chcecie mieć dużą gromadke to dzieci nigdy dość. Więcej szczęścia w domu nie przejmuj se takim glupim gadaniem.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    A wracając jeszcze na chwilę do tematu Cosimy. Właśnie siedzi i usuwa swoje posty. Jest aktywna juz jakiś czas... na styczniowych tez coś usuwala.

Cosima88 wiem ze to czytasz. Szkoda ze tak to wszystko zakończyłas. Było tak fajnie do tej pory. Może jednak chcesz się jakoś wytłumaczyć?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Witaj chyba znamy się z wątku majowek 2016? Byłam tam przez chwilę.
    Dlaczego szaleństwo? Ile macie dzieciątek? Pamiętaj jak chcecie mieć dużą gromadke to dzieci nigdy dość. Więcej szczęścia w domu nie przejmuj se takim glupim gadaniem.
    tak pamiętam Cię:-)
    mamy 4 dzieci.Staram się nie przejmować zresztą wszystkim się nie dogodzi a poza tym to nasze dzieci i nasza odpowiedzialność za nie.
    Kasia_88 widzę że jutro masz wizytę życzę Ci żeby znaleźli trafną diagnozę co przybliży was do wyczekiwanego szczęścia:-)
    Niuniabella gratuluję:-)Mi też na początku wychodziły takie blade kreseczki mimo że byłam w terminie spodziewanej @
    Asiafaj przykro mi że wyszedł negatyw,oby tylko spóźnialska @ nie kazała na siebie zbyt długo czekać,powodzenia w przeprowadzce może nowe miejsce okaże się dla was szczęśliwsze i następnej @ nie będzie:-)
    Rosiczka trzymam kciuki za genetyczne:-)
    Szafirek,Kaasiaa wam już tylko 5 dni niepewności zostało,oby posypały się pozytywne wyniki:-)
    *Mira duży kawaler z Twojego synka,oby druga połowa ciąży przeszła wam bezproblemowo:-)
    Asia1487 u nas też inwazja komarów kupiłam spray do odstraszania i mało co pomaga:-(
    Kasia na którą masz wizytę?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów