Strona 240 z 468
Pokaż wyniki od 2,391 do 2,400 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

cóż zatem wszystko jasne

Dzięki za wszystkie kciuki dziś w czerwcu się przeprowadzamy, więc to nie byłby najlepszy cykl na bardzo wczesną ciążę. Za to naaastępny idelany

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Mi tylko się te dni cyklu a tc nie zgadzały... A stopniowanie napięcia strasznie było po prostu wkurzające. Ehh ale i tak nie pomyślałabym że to ściema bo nie widzę powodu PO CO ktos miałyby tak robić. A jednak, różne rzeczy się w głowie mogą rodzic :/
    No trudno, było minęło, laska już pewnie tu się nie odezwie.

Mira, ja te pierwsze tygodnie ruchów najfajniej wspominam, bo to były takie typowe wyraźne kopiniaki. Teraz to moja Mała bardziej się rozciąga niż kopie, bo już ma dużo mniej miejsca. Za to widać to fajnie przez brzuch, ale Kurde nigdy tak żebym zdążyła nagrać filmik

Gratulacje bladziocha, pozytywnie za dwa dni już będzie wyraźna krecha
    Asiafaj, przynajmniej wiesz że możesz się na weselu napić
    Kasiu, powodzenia na wizycie!

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Ja idę w piątek na wesele i nie będę pić tak na wszelki wypadek

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

oooj ja będę, szczególnie , że to będzie nasza pierwsza rocznica ślubu

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    panna-nienormalna mam to samo, jak tylko sięgnę po telefon to od razu w brzuchu spokój

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    O kurde ale sie porobilo.. Pozwolcie dziewczyny ze tez sie wypowiem na temat cosimy. Nigdy nie pomyslalabym ze ktos tutaj z nas bedzie mial tupet klamac w tak waznej sprawie.. Nie pasowalo mi jedno w postach cosimy TYGODNIE CIAZY i granie na emocjach poprzez pisanie postow "bylam na wizycie bily dwa serduszka.. Ale to nie wszystko.." i koniec postu. WTF?? Rozumiem ze laska moze byc w mega szoku po informacji ze jest w ciazy z trojaczkami czy czworaczkami jak sie pozniej okazalo ale napisac cos wiecej chyba moze? Jezyka do tego nie potrzebuje.. Nie moglaby napisac jedno zdanie wiecej zeby wyjaśnić co znaczy "ale to nie wszystko.." ? Po co budowac bezsensowne napiecie? Dziewczyna ma ewidentny problem ze soba. Ktoras z Was napisala juz i ja sie powtórzę a mianowicie widac golym okiem ze cosima bardzo cierpi i juz sobie nie radzi, ma zalamanie psychiczne i po prostu piszac ten post ze jest w ciazy zaczela sama w to wierzyc tworzy sobie wyimaginowany swiat i tyle. Szkoda mi jej naprawdę. Znam takich ludzi i wiem co to znaczy. Cosima jesli to czytasz prosze Cie posluchaj naprawde uwazam ze jest z Toba bardzo zle i to mowi Ci obca osoba. Potrzebujesz pomocy, zglos sie do lekarza zanim bedzie za pozno. Z drugiej strony nie wierze ze Cosima moze byc tak perfidna i bezczelna zeby robic tu jaja.. Mysle ze to nie zaden troll ani wlamanie na konto tylko wlasnie jak juz napisalam CHOROBA PSYCHICZNA. I to juz level hard.

Czytam dzisiaj cały dzień forum i niestety mam wrażenie chyba jak większość, że kłamanie to choroba psychiczna i trzeba się leczyć, mocno trzymałam kciuki za Cosime i gratulowałam jej z całego serca, pewnie że czuję się oszukana, ale cieszę się że październikowe mamy dały znać, a nie ciągniemy farsy dalej
    Piszecie, że trzeba uważać co się pisze i do kogo, ja zawsze traktowałam forum że kto chce i ile chce to pisze, ale się wspieramy i dzielimy doświadczeniami

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A ja myślę żebyśmy dały już temu spokój. Tego już nie zmienimy. Proponuje wrócić do naszych prawdziwych wątków.

Asiafaj jak sytuacja?

Hipp, brzuch mnie właśnie pobolewa od pół godziny. Mam nadzieję, że dziś dostanę @ :P U Ciebie?

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Hipp, brzuch mnie właśnie pobolewa od pół godziny. Mam nadzieję, że dziś dostanę @ :P U Ciebie?
    Asiafaj jesli dzis do Ciebie przyjdzie to bedziemy znowu leb w leb ja dzis mam 1 dc. A to oznacza starania na nowo ale sie ciesze!!!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów