Strona 235 z 331
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,350 z 3308

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No tak, tez to zdjecie widzialam...
    Cosima, wypowiedz sie prosze!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Kurczaki to się porobiło. Mi wczoraj coś nie pasowało z tymi terminami, A dokładnie z 8 tygodniem. Ja szłam na pierwsza wizytę po trzech tygodniach od testu A był to 6+6. Jednak nie chciało mi się wierzyć że ktoś kłamie.

Co do Blanki to ja też podczytywalam i od razu czułam że sciemnia. Ten ojciec co po jednym razie nie.ma wątpliwości że jest ojcem etc etc. Wszystko było jak z taniej komedii romantycznej, ale sobie pomyślałam że może koloruje lekko rzeczywistość lub ma bardziej barwne życie, niż ja.

Dziewczyny wciąż trzymam kciuki za Was :-)

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    No tak, tez to zdjecie widzialam...
    Cosima, wypowiedz sie prosze!
    Skoro się już logowała i nie odezwała, to się już nie odezwie...
    Ja mam taką teorię, że wszystko co Cosima pisała wcześniej, łącznie z problemami psychicznymi to była jednak prawda. A teraz się dziewczyna posypała całkiem i dlatego tak nakłamała. A że ją fantazja poniosła, to szybko dało się to zweryfikować, choć przyznam, że gdyby została przy bliźniakach i 5 tc to ja bym nic nie podejrzewała.

Kasiu, już trzymam kciuki za wizytę

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Asiafaj trzymam kciuki! Daj znać jak bedzie wynik: ) czekam z niecierpliwością: )

Kasiu powodzenia w szpitalu: ) będziesz już znała wszystkie wyniki badań?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dzięki dziewczyny. Hipp to nie w szpitalu tym razem tylko juz wizyta u profesora. Juz ze wszystkimi wynikami. Więc już może jakaś diagnoza będzie. Dlatego boje się trochę.

Przyznam szczerze ze tez myślę że to może być jakieś załamanie psychiczne, że wcześniej była to prawda. A teraz chciała sobie jakoś poradzić z tym wszystkim. Napisałam do niej wiadomość priv.

Cosima wiem ze czytasz te nasze posty. Odezwij się. Albo chociaż napisz na priv.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Tak w ogóle Asiafaj o której wynik będziesz miała?
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Skoro się już logowała i nie odezwała, to się już nie odezwie...
    Ja mam taką teorię, że wszystko co Cosima pisała wcześniej, łącznie z problemami psychicznymi to była jednak prawda. A teraz się dziewczyna posypała całkiem i dlatego tak nakłamała. A że ją fantazja poniosła, to szybko dało się to zweryfikować, choć przyznam, że gdyby została przy bliźniakach i 5 tc to ja bym nic nie podejrzewała.

Kasiu, już trzymam kciuki za wizytę
    Kurde to tez jest prawdopobne...
    Jesli tak jest, to tym bardziej to wszystko jest smutne...
    Kasiu za dwa dni sadny dzien, wszystkiego sie dowiesz! Nie dziwie sie ze sie denerwujesz...! Trzymam kciuki
    Asiafaj za twoja bete tez!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Czytam i nie wierze.. Na październikowych bywam co kilka dni bo kibicuje wam z całego serca i ta Blanka od początku wydawała mi się naciągana. Jednak nie w moim stylu jest się wtrącać i komentować. Jak się okazała jedną wielką ściemą to poczułam że od początku wiedziałam. Z cosimą na początku nie przyszło mi do głowy, ale widziałam już na październikowych mamach, że zaczynacie podejrzewać ją i sama zaczęłam mieć wątpliwości.. kurcze. Przecież to się w głowie nie mieści. W jakim celu to ktoś robi...? Co to daje? Forum się samo rozwija dzięki nam.. Nie rozumiem.
    Ostatnio edytowane przez Szafirek ; 30-05-17 o 12:27

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

O mnie
    Wcześniej o tym nie myślałam ale im bliżej tym się denerwuję coraz bardziej. Niby wiem czego mogę się spodziewać po wizycie ale jednak się boje.

A ja myślę, że nawet choroby nie było. Kto się chwali chorobą psychiczną na forum przed obcymi i że się szwędało po ulicach a inni szukali...?

No mniejsza. Ciekawa jestem ile kont jest tak pisanych. Coś okropnego i podłego.

Z tego wszystkiego nie napisałam najważniejszego, Niuniabella gratuluję druga kreska jak nic Asiafaj trzymam kciuki mocno!

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów