Strona 234 z 468
Pokaż wyniki od 2,331 do 2,340 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Dzień dobry!
    Się porobiło widzę Jak zobaczyłam przed chwilą zdjęcie czworaczków to pierwsza myśl - ja już to gdzieś widziałam i jak dziewczyny dały linka do tego scanu to mnie oświeciło, że faktycznie widziałam !! Moja córka jest z 2012 r i wtedy na kwietniówkach ktoś wrzucał to zdjęcie jako żart że "nie marudzić bo jakbyście miały razy cztery dolegliwości ciązowe..." Powiem wam tak, jestem nie na pierwszym wątku na tym forum i na wszystkich zdarzały się trole. Raz nam dziewczyna pisała że jest w kolejnej ciąży, wrzucała zdjęcia, terminy a potem że leży w szpitalu, że poroniła, że....co się okazało ściemą. Bardzo dużo różnych osób obserwuje wątek, czyta co piszecie i nigdy się nie odezwie. Na dwóch grupach mam przeniosłyśmy się w końcu na fb i w momencie tworzenia grupy na fb ujawniło się kilkanaście mam podglądających nas dotąd z krzaków jak mówi nasz kwietniówkowy "wielki brat" Trzeba bardzo uważać co tu piszecie i wrzucacie, nie wiadomo kto czyta i co z tym robi
    Nie wiem czy cossima jest trolem, wiem, że zdjęcie jest skopiowane, na powiększeniu widać jak jest przycięte i dolny wiersz literek/cyferek z orginalnego zdjęcia. Niech się prawda obroni sama. Poczekam co cossima ma do powiedzenia w tym temacie.
    Asiafaj dobrze, że trafiłaś na konkretnego lekarza, to co ci wczoraj tłumaczył czyta się sensownie i może faktycznie 1-2 cykle clo podrasują jajeczka to do mnie przemawia a może nie będzie trzeba nic poprawiać bo już się udało ? trzymię kciuki za betę
    Niuniabella gratki nieśmiałe i czekamy na pozytywny rozwój sytuacji
    Upalnie dziś więc dzieciaki od 9 na dworze, teraz zagoniłam do domu i leżą na macie przed bajką mama skończy kaffkę i idziemy na górę, mam do ogarnięcia pranie a oni poszaleją w domu
    Miłego i słonecznego dnia

2. dzieckozakupy.pl
    Weszłam na profil cossimy i logowała się dziś przed 9 rano, czyli już po informacjach od dziewczyn z październikówek ....nie sprostowała niczego, nie skomentowała a odwiedzała ten wątek ...nie fajnie to wygląda...

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    nie miałyście nawet w realnym życiu "koleżanek" z klasy, podwórka, które lubiły koloryzować swoje życie i zmyślać różne historie albo by sobie ulżyć albo żeby po prostu ktoś przeżywał ich perypetie? ja znałam parę takich osób i dziwię się jak niepojęte to jest dla niektórych z Was. To co miałam napisać już napisałam i nie chce mi się już tłumaczyć a po co dlaczego, sama tego nie zrozumiem ale są tacy ludzie i tyle. Nie będę już wypowiadać się na ten temat.

powodzenia Kasiu na wizycie, wierzę w trafioną diagnozę i udane leczenie, które przyniesie Wam zdrowego bobasa. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Asia ale nie musisz się tłumaczyć !! Chyba nikt tutaj nie miał ci/wam za złe, że zwróciłyście na to uwagę ... to, że dziewczyny piszą "nie wierzę" czy "zastanawiam się po co " nie znaczy, że mamy coś do ciebie czy maggie za ujawnienie oszustwa...po prostu nadzieja umiera ostatnia i ciężko uwierzyć, że ktoś kogo "znamy" tyle czasu może być fikcją i kłamać w tak ważnej sprawie...ujawnienie takiej bomby wprowadza też na chwilę atmosferę niepewności i niesmak...no bo kto jeszcze buja i co my tak na prawdę o sobie wiemy ?? ale to mija i znowu będzie plotkarsko, my kobiety nie umiemy inaczej :P
    A może jeszcze coś się wyjaśni...może tylko zdjęcie jest fałszywką ? Tak czy siak dobrze, że jesteście czujne, ja się cieszę że ktoś czuwa
    Kaffka skończona gonię trole sprzed tv

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez ankula Zobacz posta
    Asia ale nie musisz się tłumaczyć !! Chyba nikt tutaj nie miał ci/wam za złe, że zwróciłyście na to uwagę ... to, że dziewczyny piszą "nie wierzę" czy "zastanawiam się po co " nie znaczy, że mamy coś do ciebie czy maggie za ujawnienie oszustwa...po prostu nadzieja umiera ostatnia i ciężko uwierzyć, że ktoś kogo "znamy" tyle czasu może być fikcją i kłamać w tak ważnej sprawie...ujawnienie takiej bomby wprowadza też na chwilę atmosferę niepewności i niesmak...no bo kto jeszcze buja i co my tak na prawdę o sobie wiemy ?? ale to mija i znowu będzie plotkarsko, my kobiety nie umiemy inaczej :P
    A może jeszcze coś się wyjaśni...może tylko zdjęcie jest fałszywką ? Tak czy siak dobrze, że jesteście czujne, ja się cieszę że ktoś czuwa
    O dokładnie wyjęłas mi to z ust nic dodać nic ująć
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Cosima to oby na kolejnej wizycie były pięcioraczki < z przymróżeniem oka >

Asia czekamy na bete

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez ankula Zobacz posta
    no dokładnie w punkt!
    Ja WIEM że są tacy ludzie, tylko nie OGARNIAM czemu? I ja się bardziej z Wami zastanawiam nad tym niż przeczę Waszemu tokowi myślenia..... po prostu!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    Cosima to oby na kolejnej wizycie były pięcioraczki < z przymróżeniem oka >

Asia czekamy na bete
    strach za tydzień wchodzić

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    To do mnie jest bo to ja napisalam, ze jestescie przewrazliwione..
    Asia i inne pazdziernikowki!
    Ja po prostu nie moge w to uwierzyc bo Cosima udziela sie tu od bardzo dawna... co innego jakby to byl ktos nowy... zaczelam sie zastanawiac, moze ktos sie jej wbil na profil i sie pod nia podszywa?
    A napisalam tak nie jako przytyk tylko wiem ze mialyscie u siebie taka sytuacje i kazdy na Waszym miejscu wszedzie zaczalby doszukiwac sie podstepu. W tym przypadku widac macie racje bo cos jest nie tak...
    Ja ogolnie jestem naiwna i kazdy kit mozna mi wcisnac niestety... wierze w ludzi za bardzo chyba...

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Burzujka ja też za bardzo ufam ludziom. I tez jestem naiwna. Tez nie chciałam w to uwierzyć. I niby staram się tyle czasu. Niby przeszłam tyle ale dopiero po wyjaśnienia dziewczyn spojrzałam jeszcze raz na to zdjęcie usg które wrzuciła cosima i tez wydaje mi się to wszystko nierealne. Czekam aż cosima się wypowie.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów