Strona 228 z 336
Pokaż wyniki od 2,271 do 2,280 z 3353

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cosima ! Czy ja widze 4?!

U mnie na wizycie wszystko ok, nie wiadomo jeszcze czy jest ciąża. Wiem tyle, że szyjka macicy jest zamknięta
    Wizyta trwała niemal 1,5 godziny ! Napisze wiecej z komputera z domu, bo na tel ciezko

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cosima czworaczki? Rozwaliłaś system biły już wszystkie serduszka?

Co???? Czwórka???? ))))) ja nie wierze ))

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    bez jaj, cosima strach iść na kolejną wizytę czy nie będzie jeszcze czegoś

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Wow Cosima ale szaleństwo, najważniejsze że wszystko dobrze, ale piękny widok, wszystkie już biją, JESTEŚ WIELKA

Asiafaj szybciutko wszystko nam napisz

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cosima tyle szczęścia na raz??? Aż trudno w to uwierzyć najważniejsze że wszystko w porządku. Zdrówko dzieciątek najważniejsze. Domyślam się ze jesteś teraz poczwornie przerażona. Ale będzie wszystko dobrze napisz ile tych bbijacych serduszek widziałaś 3 czy 4???

Asiafaj a Ty zrób test. Wiadomo że na usg teraz nic nie widać i lekarz sam nie wie. Test da Ci 80% pewności. A beta 99,9%. Więc nie ma co tkwić w niepewności.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Wow...!!!! Cosima to niesamowite
    Poczworna ciaza to spore obciazenie, duzo problemow i w ogole... ALE tez poczworne szczescie! Nie moge w to uwierzyc normalnie..
    Bedziesz slawna, tv Cie pokaze

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Zatem, Pan profesor pierw przeprowadził wywiad rodzinny i co do pierwszej ciąży i jej przebiegu bardzo dokładnie przepytał. Przeczytał wszystkie moje wyniki i obejrzał zdjęcia.

Powiedział, że progesteron jest ok, nie jest wysoki, ale takim mogę być typem. Podobno są kobiety, które mają go wysokiego zazwyczaj i te, które raczej nie. Jako potwierdzenie zapytał, czy w pierwszej ciąży miałam mdłości - ani razu. Więc póki nie będę plamiła czy inne niepokojące czynniki, nie ma powodu, abym przyjmowała progesteron.

Co do clo, to powiedział, że w "moim przypadku zasadne". Bardzo długo mi tłumaczył ( wybaczcie, że nie napiszę jak , ale pewnie i tak bym pomieszała coś), że w moim przypadku ( nazywał mnie "homozygota + leiden" ) już wiadomo, że wielu leków podać mi nie wolno, a ten akurat tak. Powiedział, że jeden cykl tym clo powinien pobudzić moje jajniki do pracy. Mówi, że lekarz mógł mi to zaproponować po tym , jak zobaczył jedno ze zdjęć ostatnich, gdzie ciałko żółte jest, ale niewielkie. Znaczy, że pęcherzyki może produkować liche. Podobno z czasem po poronieniu/porodzie to się reguluje samo ale może to potrwać dłużej, skoro po pół roku nadal tak jest. Więc taki jeden cykl ma je uwrażliwić, i mam się nie bać kosmicznych skutków ubocznych po jednym cyklu 5 dniowym. Tłumaczył mi jeszcze, że zdrowe pacjentki w takiej sytuacji dostają antykoncepcje hormonalną na 3 msc, po czym jajniki są bardzo wrażliwe, ale u mnie z kilku powodów jest to niedopuszczalne. Dzielił leki tłumacząc na trzy grupy, z których jedne mogę, drugie trochę, a trzecich całkiem nie.
    Zrobił USG, ale niczego nie stwierdził, prócz tego,że wszystko ok.
    Zbadał i szyjka zamknięta i wysoko, nic więcej nie widać. Mam jutro zrobić betę.

Aha no i na koniec mi powiedział, że był w styczniu w Stanach na konferencji poświęconej między innymi mutacjom MTHFR, i wiedza o niej cały czas jest stosunkowo niewielka, z uwagi na to, że niedawno je w ogóle wykryto. W związku z powyższym trzeba być bardzo przy niej ostrożnym.Co mnie w sumie niezbyt pocieszyło :P

Ufff chyba wszystko, mam nadzieję, że w miarę składnie napisałam. Generalnie uspokoił mnie co do planu na najbliższy czas i z tego powodu jestem zadowolona

Cosima! Rozwalilas system! gratulacje x4

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów