Strona 227 z 468
Pokaż wyniki od 2,261 do 2,270 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    mam dokładnie tak jak Ty Wczoraj powinnam dostać @. Czekam dziś jak na zbawienie :P
    Tak to jest ... zawsze na odwrót... Jak masz nadzieję że nie przyjdzie to jest wcześniej a jak na france czekasz to ona ma wiecznie czas wrrr :P

2. dzieckozakupy.pl
    Taaak ale ja byłam chora w ubiegłym tygodniu z temp powyżej 38 stopni wiec moze to przez to przesunięcie.
    Dzis ide do tego gina na konsultacje, ciekawa jestem co powie

Dzień dobry !
    Chwilkę nie zaglądałam, doczytuję a tu taka bombowa informacja Cossima88 strasznie mocno zaciskam kciuki za całą trójeczkę i gratuluję
    Pozostałym nowym dwupakom też gratki i spokojnych ciąż.
    Asiafaj cieszę się, że idziesz jeszcze skonsultować ten clo bo to jest armata i jak nie ma potrzeby to ja bym nie tknęła tego leku kijem. Moja kuzynka zwykłymi tabsami anty rozwaliła sobie tak gospodarkę hormonalną że potem 7 lat się starali o dziecko i skończyło się in vitro. A lekarz, który przepisuje taki hormon kobiecie żeby miała "spokojniejszą głowę" to sory..u mnie by nie przeszedł. Mi się w tym cyklu @ 5 dni spóźniła przez zabieg młodego i stres, a nie zdarza mi się to, zawsze jak w zegarku. My się w tym cyklu własnie staramy intensywnie :P jutro lub pojutrze powinna być owu
    Ja się wczoraj strasznie zasmuciłam jak przeczytałam że Nicole straciła dziecko...na tym etapie to już jest mega dramat...leżała, coś tam się działo, ale kurde...jak widać nie ma mocnych na naturę Mam nadzieję, że fakt iż tak wiele ciepłych słów i myśli teraz do niej płynie będzie choć ciut pocieszający jak już będzie w stanie je odebrać.
    U nas intensywnie - pogoda, ogród do porządku doprowadzamy, imprezy w przedszkolu, wczoraj komunijnie...ciągle w biegu
    Zmykam na spacer zanim zacznie padać bo dziś dziwnie jest i burze zapowiadali Miłego dnia.

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    mam dokładnie tak jak Ty Wczoraj powinnam dostać @. Czekam dziś jak na zbawienie :P
    i jak sytuacja?przyszła@[*] dla aniołka Nicole
    padam już,nie myślałam że zakupy mogą tak męczyć hihi
    no to czeka nas teraz gorący okres testowania oby posypały się same pozytywy:-)

U mnie cisza kompletna.
    Śluz jakiś taki kremowy wodnisty, ale tylko jak "sprawdzę" lub na papierze przy podcieraniu. Na wkładce mało co.

Za wszystkie testujące trzymam kciuki! Cosima mogła zasiać fluidami ! <3

Asiafaj a czemu nie testujesz tylko wyczekujesz? O której masz wizytę, trzymam kciuki za niespodziankę na wizycie :-))

Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Asiafaj a czemu nie testujesz tylko wyczekujesz? O której masz wizytę, trzymam kciuki za niespodziankę na wizycie :-))
    Bo nie czuję się W OGÓLE w ciąży. Byłam chora więc cykl mógł się rozregulować. Dziś mam 29 dc, więc jutro będzie dopiero tak prawdziwie spóźniona @, mimo, że ostatnio miałam 26,27 dni cyklu.
    Z uwagi na trombofilię jutro zweryfikuję, gdybym nie dostała do tego czasu.

Wizytę mam na za 15 min, już czekam na nią ( cudem mi się udało, bo Pani zadzwoniła, że profesorowi zrobiło się okienko i może mnie wcześniej przyjąć). Myślę, że nawet jak jest ciąża to nie zobaczy jej dziś na USG, za szybko. Ale mam nadzieje, że poradzi coś z tym progesteronem i clo....
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 29-05-17 o 15:24

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Asiafaj i jak po wizycie?

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cosima kobieto nie trzymaj nas w niepewności x3?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cosima - czy ja dobrze widzę??
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów