Strona 215 z 454
Pokaż wyniki od 2,141 do 2,150 z 4533

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Ahh jak pięknie! tak pięknie że aż zapomniałaś super, że taki fajny początek nowego życia gratuluje!!
    Co do clo to bardzo silny lek... Mąż mówi że zdecydowanie nie na świrowanie, lecz na BRAK owulacji, moja koleżanka dostała go dopiero po roku starań i dopiero po dowiedzeniu przez monit, że nie zawsze ma owu.. Także Asia uważaj, bo 4 miesiące to naprawdę jeszcze niewiele, a ewentualne straty na zdrowiu mogą się ciągnąć dłużej...
    Mi po poronieniu nawet nie dał dupka, zresztą ja leki biorę tylko jak wiem że coś mi jest, profilaktycznie to można ćwiczyć albo mieć dietę, a nie leki. Oczywiście jakbym miała planienia albo coś to już inna sprawa. Ale to tylko moje zdanie
    Muszę wam pokazać moje ulubione zdjęcie usg, które jako jedno z niewielu które mam naprawdę mojemu ginowi wyszło
    https://zapodaj.net/812c74524192e.jpg.html mordka mojej Gabrysi wczoraj miałam wizytę, wszystko ok.
    Śliczne zdjęcie:-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    panna-nienormalna mój lekarz naszego Grzesia też tak "złapał" podczas drugich prenatalnych jak sprawdzał czy nie ma rozszczepionej wargi
    coś niesamowitego!

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Pinata witaj:-) czekamy na dobrą wiadomość odnośnie dwóch kreseczek :-)

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    witaj Pinata i powodzenia

Cytat Zamieszczone przez Patrycja Łuczkowska Zobacz posta
    Pinata witaj:-) czekamy na dobrą wiadomość odnośnie dwóch kreseczek :-)
    Cytat Zamieszczone przez hathor Zobacz posta
    witaj Pinata i powodzenia
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Witaj Pinata, życzę powodzenia!

Panna-nienormalna, słodka fotka.

Teoretycznie u mnie dzisiaj 5t 3d. Chyba będę jeszcze styczniówką, kalkulator obliczył mi termin na 27.01. Ostatnia @ 17.04 , a cykle 30-31 dniowe.
    Dziękuję za miłe przywitanie:-)
    Cosima a jakieś obiawy oprócz brak @ masz?

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cosima mi kalkulator różnie 27 albo 30.01

Cześć dziewczyny
    Dawno się nie odzywałam, wczoraj przyszła @ więc czas wrócić do brania clo i iść na monitornig. Witam nowe dziewczyny a przyszłym mamusią gratuluję

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cosima gratulacje! ! Zdrówka życzę!

Panna śliczny dziubek :*!

Cosima jak Beta?
    Hipp też jestem ciekawa czy migdały na mnie działają, ale niestety nie miałam jak iść na monitoring, a teraz jestem w czasie owu, no cóż może w przyszłym cyklu po histeroskopii, zobaczymy, daj znać co Twój gin o estrogenach?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów