Strona 211 z 468
Pokaż wyniki od 2,101 do 2,110 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez hathor Zobacz posta
    Skomentuję to tylko znanym powiedzeniem: "w tym kraju to trzeba mieć zdrowie, żeby chorować..."
    O taaak :P
    A Wy zaraz staranka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Mira, myślę że hormony to temat rzeka i specjaliści niejednokrotnie mają dyskusje na ten temat.... Ja sama ostatnio miałam przyjemność trochę Specjalistów na ten temat posłuchać.

Wiem, że w przypadku starań wchodzą emocje, tak samo jak w czasie ciąży. Jednak lekarze żeby zajmować się tym czym się zajmują trochę więcej musieli wiedzy zdobyć....może jednak czasem warto im zaufać.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Asia, a czy wspomniałaś lekarzowi o niedawnych dwóch kreskach na teście krótko przed @?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

tak, powiedział, że biochemiczna i, że się zdarzają. W terminie @ zrobiłam test, więc gdybym dzień poczekała to bym nawet nie widziała. No i się z nim zgadzam. Ale przypomniał mi też, że betę mam zrobić już dzień przed @ żeby clexane brać na czas.
    Muszę mieć zaufanie do tego lekarza bo poleci łmi go hematolog. Więc mu ufam i kropka, bo inaczej zwariuję :P
    Gadałam z moją kuzynką właśnie , co w Berlinie mieszka i niedawno zaszła po próbach i niby zdrowa. Pamiętałam, że to clo brała . I ona po 1,5 roku starań bez skutku dostała na "polepszenie pracy jajników" i za 3 razem zaszła. Owulacje miała, wyniki ok ale bardzo słabe jajeczka podobno. Więc liczę, że skończy się pozytywnie i u mnie
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 24-05-17 o 16:15

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Asiafaj prawidłowo, czasami trzeba się zdać na opinię kogoś kto się na tym zna, zobaczysz bedzie dobrze i w końcu zobaczysz upragnione dwie kreski :-*

Patrycja a jak u Ciebie ?

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Bez zmian czyli bardzo dobrze :-) za 4 tyg mam wizytę juz nie mogę się doczekać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Asiafaj mi pecherzyki bardzo szybko rosły! 8cd i pęcherzyk po 20mm ale i tak nic z tego. Mój nowy gin twierdzi że te pechwrzyki były tylko płynem napompowane. Proszę zastanów się przed wzięciem skoro masz owu. Mi ten lek zdemolował edno! Doszło do 4mm! Jak zawsze miałam normalny 5 dniowy okres tak teraz 3 dni i po sprawie... Już 2msc go nie biorę a moje endo jeszcze nie doszło do siebie

A i jeszcze u mnie po clo bez pregnylu powstawały torbiele i bilirubina też poszła w górę ;( Asiafaj to bardzo źle ze nie wiesz jak go przyjmować bo dawkowanie moze byc bardzo różne ja brałam 1 tbl co 12h

Co lekarz to inne zalecenia, trzeba im ufać, mieć swoje przeświadczenie i intuicje, bo można zwariować.
    U mnie jak padła propozycja stymulacji to robiłam badania hormonów cały cykl i 3 cykle monitorowane, i okazało się że owu i pęcherzyki książkowe, a tak jak hipp walczę z cienkim endo, a to walka z wiatrakami bo tu żadnych leków nie ma

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów