Strona 210 z 468
Pokaż wyniki od 2,091 do 2,100 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Mój lekarz ma dokładnie takie samo zdanie, jak Twój.
    Po pozytywnym teście progesteron miałam 19, po dwóch tygodniach 14, żadnych dupkow lutein nie biorę i nie brałam. A już 13 tydzień u mnie. Żadnych plamien, niczego niepokojącego.
    Mój ginekolog powtarza, że hormony to cukierki, więc jest przeciwnikiem przepsywania profilaktycznie. Też miałam obawy że może jednak, ale chyba miał rację :-)

(Żeby nie robić burzy, ja nie neguję że ktoś woli brać w razie czego, to tylko moje doświadczenie z tej ciąży)

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Asiafaj, a ja powem inaczej, progesteron masz niski. Po poronieniu luteina przy takim wyniku to norma i 99% lekarzy ja wypisuje. Za to piszesz, ze wypisuje Ci clostybegyt, ktory jest juz powaznym lekiem na stymulacje, zebys nie swirowala po 4 cyklu jak masz naturalna owulacje? Uwazaj na siebie, vhodz na monitoringi, zebys sobie nie narobila problemow w postaci np torbieli. Jaka masz dawke tego clo? 1?
    Na recepcie mam napisane " Clostilbegyt, tabl 0,05G" więc chyba niewielka dawka

No cóż, muszę mu zaufać. Pamietam po poronieniu wywoływanym rozmawiałam z nim i mówił, ze cześć lekarzy przypisuje progesteron po poronieniu z automatu . Ale u mnie nie było ryzyka poronienia, tylko obumarła. No i powiedział, ze jesli bym brała progesteron z automatu to mogłabym podtrzymywać ciąże z płodem uszkodzonym, która by sie sama poroniła w ramach "selekcji naturalnej ". Dał mi wówczas wybór i nie chciałam w ten sposob podtrzymywać.

Postanowiłam zaufać lekarzowi, zobaczę jak to poprowadzi w następnym cyklu
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 24-05-17 o 12:15

Cytat Zamieszczone przez Rossiczka Zobacz posta
    Mój lekarz ma dokładnie takie samo zdanie, jak Twój.
    Po pozytywnym teście progesteron miałam 19, po dwóch tygodniach 14, żadnych dupkow lutein nie biorę i nie brałam. A już 13 tydzień u mnie. Żadnych plamien, niczego niepokojącego.
    Mój ginekolog powtarza, że hormony to cukierki, więc jest przeciwnikiem przepsywania profilaktycznie. Też miałam obawy że może jednak, ale chyba miał rację :-)

(Żeby nie robić burzy, ja nie neguję że ktoś woli brać w razie czego, to tylko moje doświadczenie z tej ciąży)
    Uspokoiłaś mnie ;*

A jak Ty sie czujesz ?

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    A dobrze, chociaż w tej ciąży dopadly mnie mdłości , ale już chyba odchodzą :-)
    W sumie że gdyby nie to, że brzuch rośnie to chyba bym nie odczula. ( W pierwszej brzucha do 6 miesiąca nie miałam, A teraz już jeansy ciążowe noszę )

Trzymam za Was kciuki ! Cały czas :-)

Asiafaj, to juz wszystko Twoja decyzja, pisze co uwazam, bo czasami lepiej uslyszec cos niezgodnego z nasza opinia niz potem zalowac. Jesli progesteron to nie cukierki (z czym sie zgadzam) to clo jest juz powaznym lekiem. Zz tego co wiem dawka jest jedna kwestia tylko przyjmowanej ilosci, wszytskie moje stymulowanre kolezanki bez naturalnei owu zaczynaly od polowki tabletki. Uwazaj na watrobe - kazal Ci przynajmniej zrobic proby watrobowe?

Arwen, jasne, że tak, warto jest znać zdanie innych i doświadczonych w tej tematyce
    Nie, żadnych badań. Garść recept ( bo jeszcze pakiecik na trombofilię) i do zobaczenia 14.06 :P

Ps. Zapomniałam Wam napisać,że jakiś czas temu odebrałam swój kariotyp i na szczęście ok
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 24-05-17 o 13:32

No u mnie będzie teraz 5 cykl starań i niestety chyba już mogę powiedzieć, że nieudany, bo zaczęło mi się już plamienie, tzn. śluz zabarwiony krwią - lekko różowy i już wiem że najpóźniej jutro przyjdzie @.
    Pierwsza ciąża poroniona więc w 100% Cię rozumiem. Bardzo bym chciała odzyskać utracone nadzieje na dziecko i to już, zaraz, teraz...
    Im więcej się nakręcam tym gorzej.
    Też przyjmowałam duphaston "w razie czego" i też lekarz powiedział, że nie zaszkodzi, a pomoże w razie potencjalnej ciąży.
    Teraz już nie biorę.
    Lekarz też mi ostatnio powiedział, że przez dwa cykle jak go przyjmowałam to organizm trochę przywykł do wywarzania go w większej ilości i sam sobie poradzi w razie co.
    Też bym musiała powtórzyć hormony w drugiej fazie cyklu. Może się wybiorę w przyszłym miesiącu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Podjudzę, ale osobiście zgadzam się z Arwen. Progesteronu nie, bo po co, choć poziom niski, ale Clo (poważny lek z ogromem skutków ubocznych) normalnie owulującej dziewczynie, "żeby nie świrowała"?? Nie mam pytań.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Skomentuję to tylko znanym powiedzeniem: "w tym kraju to trzeba mieć zdrowie, żeby chorować..."

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Podjudzę, ale osobiście zgadzam się z Arwen. Progesteronu nie, bo po co, choć poziom niski, ale Clo (poważny lek z ogromem skutków ubocznych) normalnie owulującej dziewczynie, "żeby nie świrowała"?? Nie mam pytań.
    Postanowiłam zaufać lekarzowi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów