Strona 209 z 455
Pokaż wyniki od 2,081 do 2,090 z 4542

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Ja jeszcze mojego dorzuce - Rogiewicz! Komorow pod wawa.

Asiafaj, koniecznie zbadaj sobie tez prolaktyne. Ona lubi wahac sie wlasnie z progesteronem i tsh. Na poczatku cyklu idz i sprawdz.
    Wiem, ze takie zakrecenie sie w tych badaniach moze byc meczace i przytlaczajace... znam to. Ale uwazam ze na prawde warto bo faktycznie lekarze troche bagatelizuja...

PS u mnie tez chlopak po raz kolejny potwierdzony, takze chyba wszystkie staraczki procz Panny nienormalnej maja chlopakow
    Zbadam prolaktyne jak bede miała @. Teraz w poniedziałek tez miałam badana bo lekarka mi razem z progesteronem wypisała , ale nie jest miarodajna bez tej z pierwszej fazy cyklu, wiec nie zwracam na nia uwagi

2. dzieckozakupy.pl
    Ale ja Wam dziewczyny zazdroszczę <3

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Ale ja Wam dziewczyny zazdroszczę <3
    Podpisuje się rękami i nogami ;(

Byłam na wizycie :

Doktor na mnie patrzy mi mówi, że progesteron mam ok, zupełnie wystarczający i , że bywa, że jest wyższy, raz niższy i nie mam się martwić. Zrobił USG widzi, że owulacja była i jest ok. Trzy razy mi powiedział,. że nie muszę przyjmować progesteronu ( bo nie dawałam mu spokoju), powiedział, że niektórzy lekarze dają "na wszelki wypadek" ale to większego sensu nie ma. No tak powiedział.

Powiedział też, że jeśli nie zaszłam w tym cyklu, to mam brać ( dostałam receptę) Clostibegyt i przyjść 14.06 na wizytę, żeby zobaczyć co słychać w jajnikach. Twierdzi, że clo daje tylko dlatego, żebym szybciej zaszła, bo świruje XD

No i sama nie wiem, co myśleć.

asiafaj fajnie Cię lekarz podsumował
    Sprawiłaś, że się szczerze roześmiałam. Wiadomo, że każda z kobiet, która stara się już jakiś czas to zaczyna świrować
    Ja pewnie na Twoim miejscu bym spróbowała, ale z drugiej strony to jeśli wszystko jest ok - owulka była i wszystko działa jak należy to warto się faszerować lekami?
    to takie rozdarcie trochę w Twojej sytuacji
    A ile czasu już się starasz? który to cykl będzie?

Taak, też się uśmiałam ale po stracie to ciężko nie świrować jak się widzi wyniki :P

Wezmę to clo, bo wtedy on to powiedział "monitoring" mi zrobić przed sama owulacja i bedzie wszystko wiadomo.
    No niby ok, ale najbardziej mnie zdziwił, że progesteronu nie przypisuje. Bo wynik wydawał się niski mi i dziewczyny tutaj też pisały, że niski.
    Powiedział, że ten cykl wcale nie jest spalony, więc może być różnie. Choć ja jestem pewna na 99,9 %, że nic z niego nie będzie.

I z jednej strony, gdyby mi niczego nie przepisał, to bym od razu z niego zrezygnowała. A teraz jak przypisał , ale co innego i kazał przyjść na ten "monitoring" to sama nie wiem co myśleć. Muszę mu chyba zaufać, bo wszyscy mi mówią "zostań u Adamskiego", "adamski super fachowiec".......

Teraz jest czwarty cykl starań po ciąży obumarłej,
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 24-05-17 o 09:40

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mi też mówili że może być ten progesteron. Ale dał mi lekarz "jeśli da mi to spokój psychiczny". Rossiczce tak powiedział i jest ok, ale są tu też na pewno dziewczyny które napiszą że powinnaś się wspomagać. Ja wyszłam z założenia, że skoro nie zaszkodzi, a może pomóc to biorę bez dwóch zdań. Ale to kwestia indywidualna. Co do clo, hipp chyba może potwierdzić że przyspiesza owulację więc może jednak wcześniejszy monitoring? powodzenia

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Asiafaj a ja Ci powiem zebyś zaufała lekarzowi. Progesteronu nie masz najgorszego. A jeżeli lekarz ma dobre opinie to go słuchaj i wierz mu w każde słowo. Oczywiście wypytuj o wszystko co Cię nurtuje i jeżeli masz wątpliwości to czasami upieraj się przy swoim ale jeżeli ostatecznie powie ze nie to znaczy ze nie. Wydaje mi sie ze możesz mu zaufać. Trzymam kciuki za powodzenie.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

No tak robie, jednak lekarz wie lepiej niż ja w tych kwestiach
    No ale w następnym cyklu na pewno nie wyluzuje skoro bedzie cykl stymulowany

Uspokoiłyście mnie, dziękuje <3

Asiafaj, a ja powem inaczej, progesteron masz niski. Po poronieniu luteina przy takim wyniku to norma i 99% lekarzy ja wypisuje. Za to piszesz, ze wypisuje Ci clostybegyt, ktory jest juz powaznym lekiem na stymulacje, zebys nie swirowala po 4 cyklu jak masz naturalna owulacje? Uwazaj na siebie, vhodz na monitoringi, zebys sobie nie narobila problemow w postaci np torbieli. Jaka masz dawke tego clo? 1?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów