Strona 208 z 333
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,080 z 3322

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Mira, myślę.
    Jednak z drugiej strony muszę mieć w głowie jakie wytyczne mają z TPG. Zatem jutro pewnie zdecyduję po wizycie pewnie.
    Wg wytycznych PTG w ciąży wystarczą trzy badania usg, także ja mam te ich wytyczne w poważaniu, mają robić tak, żebym ja i moje dziecko były zdrowe a nie co sobie ktoś kiedyś wymyślił przy kawie i ciastku

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    hehe tak, i mój gin też np robi usg za każdym razem. Ale jest to pewnien klucz którego powinno się trzymać.
    Ja Wam powiem, że chwilowo mam tematu starania o dziecko pooo kokardy kompletnie. Z drugiej strony teraz odpuścić, znów bez sensu więc brnę w te badania i leki. Ale moja motywacja jest przy podłodze ;/

Asiafaj ja też w tym miesiącu miałam mocny spadek chęci i nadziei że w końcu się uda, bo ileż można. Zebrałam wszystkie moje badania z 2 lat i poszłam na konsultację do innego gina/endokrynologa (chociaż mojej lekarce bardzo ufam, ale miałam poczucie że stoję w miejscu) i po długiej wizycie stwierdził, że tarczyca ok, ale kora nadnerczy szaleje (estradiol niby w normie ale górnej, progesteron wywalony w kosmos) - dał leki i teraz muszę czekać na efekty, a no i kolejna histeroskopia mnie czeka w czerwcu - chyba jestem już zmęczona tą gonitwą za nie uchwytnym

Wow Mira ale się porobiło wielkie gratulacje dla Was

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Asiafaj ja też w tym miesiącu miałam mocny spadek chęci i nadziei że w końcu się uda, bo ileż można. Zebrałam wszystkie moje badania z 2 lat i poszłam na konsultację do innego gina/endokrynologa (chociaż mojej lekarce bardzo ufam, ale miałam poczucie że stoję w miejscu) i po długiej wizycie stwierdził, że tarczyca ok, ale kora nadnerczy szaleje (estradiol niby w normie ale górnej, progesteron wywalony w kosmos) - dał leki i teraz muszę czekać na efekty, a no i kolejna histeroskopia mnie czeka w czerwcu - chyba jestem już zmęczona tą gonitwą za nie uchwytnym
    Dokładnie Cię rozumiem :*

Teraz tak sobie pomyslałam, że może te moje dwie kreski i zaraz @ też mogą mieć coś wspólnego z niskim progesteronem?

Asia jeszcze nic straconego, a nóż sie udało na spontanie

Ja tez robie badania jak i tym razem @ sie pojawi, moze to jakachs blachostka i warto szybko zareagowac.

Kasbaka nie łamiemy sie! piekna pogoda za oknem, ładujemy baterie i zarażamy pozytywna energia.

Mira ale macie chłopcowo w tym pazdzierniku. Chłopaki są superowi, ja drugiego tez moge miec chłopaka mimo ze zawsze o dziewczynce marzyłam

Hej dziewczyny, ostatnio malutko się udzielam, ale podczytuję was często i powiem wam, że aż się gotuję jak czytam o tych lekarzach wyznających zasadę "skoro pani zachodzi w ciążę, problemu nie ma" i nie kierujących na badania, tylko my same musimy na własną rękę bawić się w detektywów:/ Czasem mam wrażenie, że znaleźć ginekologa, który faktycznie zajmie się sprawą, to graniczy z cudem. Strasznie jakoś się teraz nastawiłam negatywnie do lekarzy, straciłam zaufanie:/ Postanowiłam po tej akcji z pozamaciczną zmienić ginekologa i teraz podpytuję koleżanki o sprawdzonych lekarzy z Wawy, jeśli macie zaufanego z tych okolic, to chętnie poznam namiary. Jedna z Was poleciła mi Dubrawskiego - jako immunologa, ale poszukuję też lekarza, nazwijmy to, "ogólnego".

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Pawełek [*] 04.03.2017
    Cytat Zamieszczone przez Ceruleum Zobacz posta
    Hej dziewczyny, ostatnio malutko się udzielam, ale podczytuję was często i powiem wam, że aż się gotuję jak czytam o tych lekarzach wyznających zasadę "skoro pani zachodzi w ciążę, problemu nie ma" i nie kierujących na badania, tylko my same musimy na własną rękę bawić się w detektywów:/ Czasem mam wrażenie, że znaleźć ginekologa, który faktycznie zajmie się sprawą, to graniczy z cudem. Strasznie jakoś się teraz nastawiłam negatywnie do lekarzy, straciłam zaufanie:/ Postanowiłam po tej akcji z pozamaciczną zmienić ginekologa i teraz podpytuję koleżanki o sprawdzonych lekarzy z Wawy, jeśli macie zaufanego z tych okolic, to chętnie poznam namiary. Jedna z Was poleciła mi Dubrawskiego - jako immunologa, ale poszukuję też lekarza, nazwijmy to, "ogólnego".
    Dr. Piotr Kretowicz. Przyjmuje w Life Medzie w Grodzisku Maz ale wiem że też w Warszawie

Dr. Sankiewicz - przyjmuje prywatnie. Ordynator oddziału gin-pol w szpitalu w Pruszkowie

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja jeszcze mojego dorzuce - Rogiewicz! Komorow pod wawa.

Asiafaj, koniecznie zbadaj sobie tez prolaktyne. Ona lubi wahac sie wlasnie z progesteronem i tsh. Na poczatku cyklu idz i sprawdz.
    Wiem, ze takie zakrecenie sie w tych badaniach moze byc meczace i przytlaczajace... znam to. Ale uwazam ze na prawde warto bo faktycznie lekarze troche bagatelizuja...

PS u mnie tez chlopak po raz kolejny potwierdzony, takze chyba wszystkie staraczki procz Panny nienormalnej maja chlopakow

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    może dlatego że tak celowałyśmy w owulację lub w "tym czasie" dawałyśmy często czadu

wszystkie staraczki czekają piękne, zdrowe bobaski, wierzę w to.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów