Strona 206 z 454
Pokaż wyniki od 2,051 do 2,060 z 4533

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Mira u nas we wrześniowych też w większości chłopaki dzisiaj byłam na krzywej glukozowej czy tam cukrowej i w poczekalni dziewczyny też z chłopakami

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Asiafaj, czemu uważasz, że spalony? Słabe wyniki o niczym nie świadczą. Bywa naprawdę różnie. W zasadzie jedyna pewność, że nie zaskoczyło jest wtedy gdy nie było wcale przytulanek:P

No bo ciałko żółte, jeśli jest w ogole to za niski produkuje progesteron dla utrzymania ciąży. Poczytałam wczoraj i to nie na forach, tylko normalnie na portalach gdzie lekarze odpowiadają. I przy 10ng to włączają wspomaganie, co dopiero przy 6,7 np :P
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 23-05-17 o 09:11

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Mówi się, że każdy wynik poniżej 20 jest do wspomagania (choć ja i przy 30 dostałam). Także rzeczywiście masz nisko.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Aha. To w sumie dobrze, że zrobiłaś to badanie. Lekarze też potrafią strasznie bagatelizować. Jak ostatnio spytałam lekarza czy mogę mieć cykl bezowulacyjny, bo mi tempka nie skoczyła po owulacji, to powiedział, że czemu miałabym tak mieć. Przecież już raz zaszłam bez problemu w ciążę. Tak jak by to coś zmieniało.. Przecież to było dawno i mogłam mieć zwyczajnego farta. Albo wszystko ze mną ok, ale ten cykl się taki trafił, bo naturalnym jest, że każdej zdrowej kobiecie może się jeden w roku trafić bezowulacyjny. Ale pokazał mi tym tekstem swoją niekompetencję... Już mu nie ufam. Niestety ciężko z tymi lekarzami

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mira, ale są różne jednostki mierzenia progesteronu Ty pewnie mówisz o ng, a asiafaj miała wynik w nmol i to jest inny przelicznik jeśli chodzi o normy. Asiu u mnie po poronieniu kontrolowałam właśnie hormony to okazało się, że w pierwszym cyklu starań owulacji nie miałam bo miałam bardzo niski wynik, na drugi cykl jeździłam na monitoring, ale co parę dni i "przegapiliśmy" ten moment, dla pewności miałam zrobić progesteron 7dpo, wyszło ledwo ponad 10 ng, 10 potwierdza owulkę, ale poleciałam do gina po dupka, żeby nie tracić szansy skoro już owu była, no i udało się. Na szczęście jest to sprawa łatwa do nadrobienia tylko trzeba kontrolować.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Hathor ja w pierwszą ciążę też zaszłam bez problemu. Z drugą było trudniej bo staraliśmy się ponad rok u moja gin również uważała,że na zadne badania mnie nie wyśle bo nie widzi takiej potrzeby. Mam niedoczynność tarczycy i moja endo po rozmowie kazala mi zbadać progesteron i prolaktyne to pierwsze wyszło w normie a drugie podwyższone. Po miesiacu brania tabletek udalo się już w pierwszym cyklu:-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No właśnie, liczę , że leki na progesteron załatwią sprawę. Ale gdybym tych badań sama z siebie nie zrobiła, to bym tkwiła w niewiedzy i bez ciąży.

I mój też powiedział, że skoro w pierwszą zaszłam bez problemu i nie było ryzyka poronienia, to teraz wszystko będzie pięknie i tylko czekać..... no no

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    No właśnie dlatego ja jak postanowiłam zajść w drugą ciążę to zaczęłam latać po różnych lekarzach. Dzięki temu z grubsza mam komplet badań. Ale żaden z lekarzy nie był na tyle ogarnięty, żeby dać pełny zakres badań.

No mój doktor jutro dostanie trochę po garach ode mnie :P
    Po ciąży obumarłej "nic nie badań , zachodzić w ciążę kolejną " - a tu bach! Trombofilia i mutacja , czyli niemal gwarancja powtórki historii
    Po nieudanych staraniach- wszystko dobrze, nie ma co padań- a tu progesteron leży i kwiczy.

Na szczęście cykl spalony jest ten, w którym mi nie zależało specjalnie, ale kuuurde trochę niech się kolej przyłoży :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów