Strona 205 z 336
Pokaż wyniki od 2,041 do 2,050 z 3353

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

wydaje mi się, że serio jest jego tak mało, msc temu miałam cycki większe znaczenie i temperaturę, a teraz jakbym była w pierwszej fazie cyklu ;/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Asiafaj skonsultuj ten wynik z lekarzem. Bo jak się będziesz martwić to jeszcze sobie blokadę psychiczną zrobisz

Jutro wbije sie na usg do któregoś z lekarzy ginekologów aby sprawdził czy jest ciałko żółte

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Pawełek [*] 04.03.2017
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    faza lutealna 3.85-50.56 nmol/l ja mam wynik 21.22 nmol/l . Ale wszedzie napisane, że to za mało aby się zagnieździło....
    Najgorsze co może być to szukanie informacji w Internecie. Asia nie załamuj się bo może nie potrzebnie

Jutro wbije sie do gina to mi powiedzą. Mam nadzieje ze ten cykl był po prostu bezowulacyjny. Pisałam Wam, ze w ogole owulacji nie czułam licZe , ze to to

Hej, dziewczyny dawno nie udzielałam się, ale cały czas jestem na bieżąco
    Gratulacje tym które już zobaczyły dwie upragnione kreseczki na teście trzymam kciuki !
    Ceruleum bardzo mi przykro, sama nie wiem jak Cię pocieszyć, bo wiem, że teksty typu "jeszcze będziesz miała dziecko" w tym momencie nic nie pomogą po prostu trzymaj się i wiedz, że my kobiety mamy taką siłę, że same o tym nie wiemy nawet

Poza tym ja miałam bardzo, bardzo niski progesteron, tylko że badany w ok. 7 dc - co jest mniej miarodajne. Ale ja miałam tego progesteronu mniej niż kobiety w menopauzie (tak były określone normy w moim laboratorium) ! Zaniepokoiłam się tym bardzo i lekarz stwierdził, że mam pojeść sobie dupchaston. Pierwszy cykl ok, ale drugi strasznie mi się poprzekręcał i teraz miałam pierwszy cykl bez dupchastonu i dobrze się czuję
    Prolaktynę generalnie powinno się mierzyć w różnym etapie dnia - jak jest potrzeba to podobno bierze się pacjentkę do szpitala i mierzy prolaktynę cały dzień. Z tego względu, że prolaktyna podwyższa się np. po seksie, po stresie. Dlatego jak raz wyjdzie podwyższona to nie można panikować i brać leki na prolaktynemie tylko zbadać jeszcze raz.

Ja aktualnie za dwa dni powinnam dostać @. Objawy jak na miesiączkę. Piersi bolesne - ale to norma przed @. Jedyne co to strasznie mi żyły znać na klacie !
    Podobno to też jeden z objawów może być. W pierwszej tego nie miałam, albo miałam ale nie zdążyłam zauważyć

Hej, dziewczyny dawno nie udzielałam się, ale cały czas jestem na bieżąco
    Gratulacje tym które już zobaczyły dwie upragnione kreseczki na teście trzymam kciuki !
    Ceruleum bardzo mi przykro, sama nie wiem jak Cię pocieszyć, bo wiem, że teksty typu "jeszcze będziesz miała dziecko" w tym momencie nic nie pomogą po prostu trzymaj się i wiedz, że my kobiety mamy taką siłę, że same o tym nie wiemy nawet

Poza tym ja miałam bardzo, bardzo niski progesteron, tylko że badany w ok. 7 dc - co jest mniej miarodajne. Ale ja miałam tego progesteronu mniej niż kobiety w menopauzie (tak były określone normy w moim laboratorium) ! Zaniepokoiłam się tym bardzo i lekarz stwierdził, że mam pojeść sobie dupchaston. Pierwszy cykl ok, ale drugi strasznie mi się poprzekręcał i teraz miałam pierwszy cykl bez dupchastonu i dobrze się czuję
    Prolaktynę generalnie powinno się mierzyć w różnym etapie dnia - jak jest potrzeba to podobno bierze się pacjentkę do szpitala i mierzy prolaktynę cały dzień. Z tego względu, że prolaktyna podwyższa się np. po seksie, po stresie. Dlatego jak raz wyjdzie podwyższona to nie można panikować i brać leki na prolaktynemie tylko zbadać jeszcze raz.

Ja aktualnie za dwa dni powinnam dostać @. Objawy jak na miesiączkę. Piersi bolesne - ale to norma przed @. Jedyne co to strasznie mi żyły znać na klacie !
    Podobno to też jeden z objawów może być. W pierwszej tego nie miałam, albo miałam ale nie zdążyłam zauważyć

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Zupełnie nie na temat, ale chciałam Wam tylko napisać coś niesamowitego. Agag poznała wczoraj płeć swojego malucha i też będzie chłopak, także niniejszym wszystkie staraczki 2017 w wątku październikowym (ja, Asia, Maggie, Evlin i Agag) będziemy miały chłopaków

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Wow, gratulacje dla Was wszystkich! Chłopaki są super

Asiafaj, kiedy idziesz do gina?
    Ostatnio edytowane przez hathor ; 23-05-17 o 08:05

Mira, super

Ja jutro idę na 8:15. Cykl ten spalony na pewno, no ale trudno. Mam nadzieję, że mi przypisze leki jakieś.
    Dziś już mi wkurw nawet minął. Dobrze, że to sprawdziłam tak dla siebie. W tym cyklu cycków nie mam nic powiększonych , a @ na sob/niedziele, więc nawet nie robię ponownie wyników.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów