Strona 202 z 454
Pokaż wyniki od 2,011 do 2,020 z 4533

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    To normalne, że czujesz niepokój. Swoje też już przeszłaś. Będzie dobrze:*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    A my znów weekend spędzamy na wsi. Ganiamy kury, budujemy plac zabaw i opalamy na słoneczku

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Mayo, to prawda, że potem jest łatwiej, mniej stresów, ale nie ma reguły, mam wrażenie, że to już do końca życia strach o tą małą istotę będzie.

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Mayo obawa będzie zawsze ale myśl pozytywnie.
    Ja jak uda się zajść będę się bała cała ciążę ze względu na to że ta straciłam w 19 tc

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Niuniabella strasznie mi przykro z powody Twojej straty :-(
    Panna-nienormalna dokładnie, staram sie myśleć pozytywnie, miesiaczki nadal brak więc jestem dobrej myśli, we wtorek powtórzę test chociaz to tylko formalność i nie nastawialam sie w tym cyklu na powodzenie dlatego jestem zaskoczona, do Pl wracam z córcia do Pl i od razu lecę do lekarza żeby usłyszeć serduszko.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Hipp i jak tam po sprawdzeniu drożności? Miałaś mieć w tym tygodniu, ale nie dałaś znać co i jak

Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Hipp i jak tam po sprawdzeniu drożności? Miałaś mieć w tym tygodniu, ale nie dałaś znać co i jak
    Maggie no jestem już po ale miałam taki tydzień że dopiero nadrabiam Na szczęście oba jajowody ładnie drożne samo podanie plynu nie bolało ale jak mi zakladał tę sondę i uszczelniał balon to była masakra, najgorszy ból w życiu ;( cieszę się że juz po. Ponoc tak mnie bolało bo mam bardzo bolesne @

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    O jaaaacie Hipp współczuję bólu.. No ale najważniejsze, że jajowody drożne i że masz to już za sobą to teraz jeszcze bardziej podkręćcie jakość żołnierzyków męża i na pewno w końcu zaskoczy

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Patrycja Łuczkowska Zobacz posta
    Niuniabella strasznie mi przykro z powody Twojej straty :-(
    Panna-nienormalna dokładnie, staram sie myśleć pozytywnie, miesiaczki nadal brak więc jestem dobrej myśli, we wtorek powtórzę test chociaz to tylko formalność i nie nastawialam sie w tym cyklu na powodzenie dlatego jestem zaskoczona, do Pl wracam z córcia do Pl i od razu lecę do lekarza żeby usłyszeć serduszko.
    Patrycja - tak musiało być... Dzidziuś miał najprawdopodobniej wadę bo od początku badania wychodziły źle, ale i tak długo walczył
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Niuniabella to samo uslyszalam od Swojego lekarza :-/
    Nie wytrzymalam dzisci zrobilam drugi test i dwie mocne kreseczki, nie sadzilam,że uda Nam się już w pierwszym cyklu,ale szczesliwa będę dopiero po wizycie u lekarza jak stwierdzi, że jest wszystko ok.
    Zapowiada się piękny dzień, więc życzę wszystkim milego dnia :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów