Strona 201 z 545
Pokaż wyniki od 2,001 do 2,010 z 5441

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Patrycja byłoby super jakby się za pierwszym razem udało, powodzonka

Tez chce dwie kreski!!!

Ale tu teraz spokoj i cisza, wszystkie na słoneczku się wygrzewacie??? Bo my tylko w domu na drzemce jestesmy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę jeszcze raz:)
    Asia, najlepsze życzenia dla synka
    Patrycja, trzymamy kciuki. Bądź dobrej mysli
    Dziś piękna pogoda, pewnie kto mógł to poszedł na dwór. Ja dziś cały dzień siedzę na konferencji i nie mam czasu wchodzić na forum, bo większość wykładów jest bardzo ciekawa.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Wszystkim przyszłym mamom gratuluję!

Ceruleum bardzo mi przykro nie wiem co czujesz, ale jestem pewna że wszystko się ułoży, że dasz radę..

U mnie dni płodne pełną parą, więc i starania wzmożone. Aczkolwiek trochę się zmieniło ostatnio i już nie mam takiego parcia, że już muszę teraz i koniec. Czekam cierpliwie. Zacznę się martwić jeśli po roku starań się nam nie uda.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Uf, ja już w domu, teraz sporo odpoczywam, całe szczęście zdjęcie szwów już za parę dni, już mnie wkurzają, bo tak ciągną. Psychicznie czuję się dobrze, poczytałam sobie w necie historie dziewczyn, które mimo usunięcia jajowodu i tak zachodziły w ciążę bez problemu, podbudowało mnie to.

Witam

Odpuscilam troche forum nie chcialam myslec, czytac po prostu zyc, wiec tym ktorym sie udalo to gratulacje.

u mnie niestety franca przyszla niespodziewanie bo mialam wyliczone 34 dni a przyszla po 29 wiec tak jakby po letrozolu sie skrocil cykl i unormowal zreszta zobaczymy za 2 tyg mam wizyte u gina w pon lece na badania i do jutra znow trujemy sie tym dziadostwem przez ktore nabrzmialam przybralo na wadze

Cytat Zamieszczone przez Patrycja Łuczkowska Zobacz posta
    Jestem u męża w Niemczech i.nie bardzo jak mam iść na betę :-(
    U lekarza bylam w koncowce 10 tyg, zarodek przestal sie rozwijac w 6 tyg. Zabieg dzien po wizycie u lekarza. Teraz mija 3 miesiąc od zabiegu a u mnie praktycznie od prawie 2 lat zawsze przez @ pojawia sie brazowe plamienie a teraz jest suchutko i czysciutko. Tym razem do lekarza,pojde nie wczesniej niz 7 tydz zeby uskyszec serduszko
    Gratulacje Patrycja

Aniołek 13tc[']

Jak w czwartek miałam betę ponad 400 od razu poszłam do lekarza, było widać tylko plamkę na usg, w poniedziałek beta była już 3520. W czwartek kontrola u gina, progesteron mam trochę za niski ale cały czas biorę duphaston, na usg pęcherz już duży ale na razie pusty w środku. W przyszłym tyg kolejne badania i wizyta kontrolna. Na razie jakoś nie jestem szczególnie wesoła :/

Aniołek 13tc[']

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę jeszcze raz:)
    Mayo, spokojnie, daj ciąży się rozwinąć. Prawdziwa radość przychodzi dopiero jak się usłyszy serduszko

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Patrycja, wszystko będzie dobrze! strata się nie musi powtórzyć, uwierz
    Ja też zaszłam w trzecim cyklu po lyzeczkowaniu, beta w 8tc 14 500.
    No i jest wszystko ok mamy już 30tc! Kopniaki codziennie takie, że nie da się zapomnieć że jest ciąża i tego Tobie życzę WAM.

Mayo, a który masz tc? Wszystko będzie dobrze jeszcze trochę

Tylko mam wrażenie że tak będzie dopóki nie dotrwam do II trymestru, wtedy będe spokojniejsza.

Aniołek 13tc[']

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów