Strona 195 z 533
Pokaż wyniki od 1,941 do 1,950 z 5326

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Ceruleum, to nie jest zdominowanie wątku, wszystkie z zapartym tchem czekamy na wieści od Ciebie :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Ceruleum - ja w poprzedniej ciąży miałam ból prawego jajnika w 6 tygodniu i po prostu miałam torbiel na jajniku, która nie miała wpływu na dziecko :* Także bądź dobrej myśli :*
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ceruleum, będzie dobrze. Trzymamy za Ciebie kciuki i wspieramy Cię mocno!!
    A ja tak z innej beczki podzielę się z Wami małą radością, mój synek dostał się do przedszkola publicznego, do którego chcieliśmy <jupi>

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Ceruleum trzymamy kciuki za Ciebie :* Każda z nas w jakimś stopniu w końcu zdominuje wątek

Hathor super Gratulacje
    My też od września zaczynamy przygode z przedszkolem.

Ceruleum ja tez trzymam kciukasy bedzie dobrze tym razem napewno!!!

Hathor gratki dla synka to sie bedzie działo

My czekamy na wyniki do żłobków i tez jestem mega ciekawa czy sie udało czy tez nie.... jeszcze dwa tyg i bedzie wszystko jasne

Hathor super, gratulacje

A ja się podzielę info, że wczoraj odpuściliśmy seks , mimo, że owu była chyba wczoraj. I to chyba dopiero potwierdza mi, że dałam trochę na luz psychicznie. Co ma być, to będzie, musi to przestać dominować psychikę i nagle jakoś mi tak hmm lżej. Pewnie to głupie, ale jakoś mi ulżyło pierwszy raz od bardzo dawna

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Hathor super

Asiafaj - i bardzo dobrze Co nie zmienia faktu że dalej podtrzymuję to co mówiłam :P
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Kaasia, to trzymam kciuki! Ja nie miałam złudzeń, że się uda, a tymczasem się udało i to pod samym domem! Cudownie
    Asiafaj, dobrze, że znalazłaś metodę by wyluzować. Ja też ostatnio skupiłam się na innych sprawach, pogoda też pomaga w tym względzie. Przez to też mniej ostatnio udzielam się na forum. Ale czytam Wasze wpisy regularnie, żeby być na bieżąco
    @ się skończyła. Miałam dziś iść na te badania co mi gin zlecił, ale mieliśmy ciężką noc i ledwo zdążyłam do pracy. Jutro pójdę na to badanie..

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

My tez własnie mamy pod blokiem żłobek więc byłoby cudownie gdyby sie dostał, ale parcia nie mamy więc na luzie czekamy

Asia i super podejście, ja juz tez odpuściłam, bedzie co ma być, nie patrze czy moge sie napić lampki wina, czy piwa tak jak to wczesniej robiłam, uda sie to sie uda nie to nie, wakacje przed nami wiec najwyżej bedziemy po wakacjech się martwić

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Ceruleum trzymam kciuki !

Asiafaj ja jak wrzuciłam na luz to zaraz w ciąży byłam :-) więc wiesz.... :-)

Gratuluję przyszłym przedszkolakom i nawet nie wiecie jak zazdroszczę . Mam nadzieję, że Tobiasz za rok też jakimś cudem się dostanie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów