Strona 192 z 468
Pokaż wyniki od 1,911 do 1,920 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Witam nowe mamusie
    Mayo gratulacje :*

A u nas nic nowego.Synek przeziębiony, więc przez tydzień go w domu zostawimy. A mi sie @ dopiero kończy. Jak zawsze miałam do 5 dni tak teraz 7. I pewnie cały cykl mi sie wydłuży. W tym miesiacu odpuszczamy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Karokao Zobacz posta
    Cześć dziewczyny! Jest mi strasznie miło dołączyć do Waszego grona
    Muszę się Wam pochwalić, w środę zrobiłam test iiii 2 kreski! Odwiedziłam ginekologa, lecz to dopiero początek ciąży i mało jeszcze można powiedzieć.. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i z pęcherzyka rozwinie się dzidziuś <3 Trzymajcie kciuki!
    zapraszam na styczniówki

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Jaka tu cisza... ciepły wekend chyba u wszystkich i każdy na świeżym powietrzu zamiast w necie u nas rowerowo i grilowo i siatkówkowo i browarkowo czyli weekend jaki uwielbiam
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Ale super pogoda normalnie u mnie lato na całego nawet troche sie opalilam nam weekend minal na działeczce grill, piwko i te sprawy no i w końcu rozlozylismy trampoline dla młodego, ale się naskakalam dziewczyny jakbym była dzieckiem a jak u Was ?

U nas tez lato w pełni, całe dwa dni na dworze, dziecko w koncu zmeczone, spi po 12 godz w nocy, a nie tak jak przy brzydkiej pogodzie 6 rano i pobudka. Oby taka pogoda juz została, uwielbiam słońce i jego pozytywną energie, która juz sie zaraziłam po dwóch ciepłych dniach tego mi było trzeba

Hejka! Widzę, że weekend był dobrze wykorzystany...grunt to relaks!
    Ja też działeczkowo, ale aż tak nie odpoczęłam, bo nęka mnie stres - przed weekendem, chyba coś o tym pisałam, dopadł mnie któregoś dnia ból w lewym boku i pachwinie, który potrwał kilka minut. Później już nie wrócił. I teraz nie wiem, czy to moja psychika, czy naprawdę coś się dzieje...ale od dnia, w którym wystąpił ból, nie mam już uczucia "rozpychania" w macicy, już mnie nie kłuje w lewym jajniku od czasu do czasu jak to wcześniej było i śluz też jakby w mniejszych ilościach...Po prostu cisza na morzu, co mnie zaczyna niepokoić.
    Mam obawy, czy to nie był koniec mojej przygody z ciążą:/ Wizytę u lekarza mam mieć we wtorek wieczorem, ciężko będzie dotrwać do tego czasu:/ Nie wiem, może jakby był termin na jutro u innego zaznajomionego z moją sytuacją lekarza, to przejdę się na usg, o ile udałoby się zapisać tak szybko.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Ceruleum Zobacz posta
    Hejka! Widzę, że weekend był dobrze wykorzystany...grunt to relaks!
    Ja też działeczkowo, ale aż tak nie odpoczęłam, bo nęka mnie stres - przed weekendem, chyba coś o tym pisałam, dopadł mnie któregoś dnia ból w lewym boku i pachwinie, który potrwał kilka minut. Później już nie wrócił. I teraz nie wiem, czy to moja psychika, czy naprawdę coś się dzieje...ale od dnia, w którym wystąpił ból, nie mam już uczucia "rozpychania" w macicy, już mnie nie kłuje w lewym jajniku od czasu do czasu jak to wcześniej było i śluz też jakby w mniejszych ilościach...Po prostu cisza na morzu, co mnie zaczyna niepokoić.
    Mam obawy, czy to nie był koniec mojej przygody z ciążą:/ Wizytę u lekarza mam mieć we wtorek wieczorem, ciężko będzie dotrwać do tego czasu:/ Nie wiem, może jakby był termin na jutro u innego zaznajomionego z moją sytuacją lekarza, to przejdę się na usg, o ile udałoby się zapisać tak szybko.
    Oby na strachu się skończyło. Tego Ci życzę. Jeżeli masz możliwość iść wcześniej do gina to idź. Trzymam kciuki żeby na strachu sie skończyło. I wierzę że tak będzie :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ceruleum trzymam kciuki! Mam nadzieję że to fałszywy alarm! Wiesz może to objaw z widziadeł macicy które się rozciągają

Ceruleum trzymam kciuki za to , aby to była fałszywka :*

U nas też lato,korzystamy w pełni
    Moim zdaniem owulacje mam dopiero dziś ( a powinna być w sobotę) sądząc po śluzie, więc może być tak, że cały cykl mi się wydłużył :P

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ceruleum, bądź dobrej myśli. Przecież nie zawsze jest tak, że się czuje objawy ciąży przez cały czas.. Wszystko będzie dobrze:*
    Witajcie nowe dziewczyny i gratuluję
    Ja miałam intensywny weekend, ale odpoczęłam sobie psychicznie. W sobotę pojechaliśmy do jednych rodziców, żeby dalej budować młodemu plac zabaw, a w niedzielę najpierw na poranny basen, potem na event z Maszą i Niedźwiedziem, a potem do drugich rodziców na obiadek, spacerki i wylegiwanie się w słoneczku
    Ale zupełnie nie miałam siły i ochoty dziś wstawać do pracy:P
    Dobrego tygodnia Wam życzę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów