Strona 19 z 122
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 1213

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Mira a czy czasami nie masz dzisiaj wizyty, dawaj znać co u Was, jak się czujesz?
    Ale pamięć
    Mam, siedzę w poczekalni. Czuję się dobrze, nie plamie, ostatnio miałam małe przeboje z pęcherzem ale już minęły. Także zaraz się zobaczymy
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Ooooo jej dziewczyny!!! A mi gin przepisał tabletki antykoncepcyjne na 3 miesiące... mowi ze zaleczy to na moment moja endometrioze a później będzie mi łatwiej zajść w ciąże - efekt odstawienia / odbicia... Są wśród Nas mamusie po takim efekcie?? Ja się chyba nie doczekam tych staranek...

Ale się rozpisałyście

A ja nie mam miesiąca w którym chcę urodzić. Chcę po prostu już być mamą, nie ważne czy grudniową czy sierpniową. Mogę się męczyć, puchnąć, mieć mdłości, zgagę i zaparcia. Byle tylko mieć przy sobie taką kruszynę za którą bez zawahania oddałabym życie. Czasem tak nie wiele to bardzo wiele...
    Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    ach, dziękuję, bo ja niespełniona pisarka jestem

Co do efektu odstawienia, po ostatnie 3 pudelka tabletek byłam nie u swojego obecnego gina, pytałam ją czy potem od razu się starać, powiedziała że ona nie poleca, że jest łatwiej zajść, ale jej zdaniem trzeba Dać organizmowi czas na uregulowanie hormonów, ja czekałam miesiąc, ale w tym czasie nie dostałam nawet krwawienia z odstawienia, potem nadal @brak, za to potem już się nie zabezpieczaliśmy, podejrzewam, że ta owulacja była jakaś nie do końca prawidłowa, była ciąża od razu, ale się nie utrzymała.

Dlatego ja bym doradzała poczekać na pierwszy normalny @
    Ale moja sytuacja może mieć charakter przypadkowy, więc każdy zrobi jak uważa

Cytat Zamieszczone przez nela_90 Zobacz posta
    Ooooo jej dziewczyny!!! A mi gin przepisał tabletki antykoncepcyjne na 3 miesiące... mowi ze zaleczy to na moment moja endometrioze a później będzie mi łatwiej zajść w ciąże - efekt odstawienia / odbicia... Są wśród Nas mamusie po takim efekcie?? Ja się chyba nie doczekam tych staranek...
    ja dostałam po ponad pół roku starań tabletki anty na 2 mies i od razu po odstawieniu mieliśmy się starać, ale mi to nie pomogło.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Ale pamięć
    Mam, siedzę w poczekalni. Czuję się dobrze, nie plamie, ostatnio miałam małe przeboje z pęcherzem ale już minęły. Także zaraz się zobaczymy
    Mira i jak tam, już po spotkaniu ?
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Idealnie
    4,8 cm czystej miłości, a i matka w coraz lepszym zdrowiu bo kosmówka się cofa a D-Dimery odpowiedzialne za układ krzepnięcia spadają
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Panna nienormalna zazdroszczę Ci zawsze chciałam urodzic na lipiec/sierpien i roczek malucha mozna zrobic na ogrodzie

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Super Mira :-) bardzo się cieszę

Ja też nigdy nie miałam preferencji co do terminu porodu.

Czuje się normalnie, w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów, cycki bolały mnie tak jak teraz przez 3,4 dni, A potem do porodu nic. Jutro idę na betę. Lekarz jak beta będzie ok to pewnie za 2,3 tygodnie. Spokojnie czekam co tam się będzie działo

Mira idealnie i tak do końca, jesteś taką moją inspiracją do spełniania marzeń

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów