Strona 188 z 453
Pokaż wyniki od 1,871 do 1,880 z 4527

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Patrycja a który to dc, może dopiero kropek się rozkręca póki nie ma @ to wszystko dobrze, zrób w sobotę przyrost i bedzie wszystko jasne, trzymam kciuki

2. dzieckozakupy.pl
    Patrycja a niska to ile ? Nie ma @ , jest nadzieja

Dziewczyny jest 29 dzien cyklu ,beta 0,20mlU nic z tego pewnie

No faktycznie już coś powinno być :/ chociażby ciut powyżej 5 :/ ale możemy sie jeszcze zaskoczyć pozytywnie więc trzymamy kciuki

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Patrycja przykro mi ale beta 0,2 w 29dc to zerowa beta... no chyba ze masz długie cykle albo owu bardzo się przesunęła.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Mayo Zobacz posta
    Beta będzie wieczorem, oby nie była taka "biedna" jak ta ostatnio
    Mayo - czekamy na wieści !
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Junior Member Awatar niebieskooka08
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cześć
    Od jakiegoś czasu czytam Wasze wpisy, ale sama nie miałam odwagi się odezwać. Chyba nie chciałam się za bardzo nakręcać.
    Ale, potrzebuję Waszej pomocy/rady.
    Ostatni okres miałam 24.04, cykle mam 31 dniowe. Owulacje powinnam mieć 10 maj ( przynajmniej tak mi się wydawało), kupiłam sobie testy owu. i zaczęłam je robić od piątku.Piątek, sobota,niedziela - testy wyszły negatywne jedna kreska. W poniedziałek test wykazał drugą jasną kreskę (oczywiście kochałam się z mężem).Wtorek test pokazał znów drugą jasną kreskę. Środa to samo + ból jajników, a w ten dzień powinna być rzekoma owulacja. Wczoraj test znów był negatywny. I teraz pytanie, jak myślicie była ta owulacja czy nie? bo ja już zgłupiałam. I nie wiem czy działać dalej czy czekać być może za okresem i zacząć w następnym cyklu.
    Gratuluję dziewczyną które już ujrzały dwie kreski na teście a za resztę trzymam kciuki. Pozdrawiam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Jeżeli macie ochotę działać dalej to nic nie stoi na przeszkodzie a jakie masz temperatury? zauważyłaś skok po owulacji?

niebieska, ja bym działała :P Owu może się przesunąć, a testy nie są idealne

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Niebieska a jaki śluz? Jak szyjka palpacyjnie? Dla mnie najwiarygodniejszym wskaźnikiem jest właśnie śluz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów