Strona 186 z 336
Pokaż wyniki od 1,851 do 1,860 z 3353

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Hej dziewczyny u mnie nic nowego @ brak dzis beta wyniki kolo 12 ale z moim szczesciem to pewnie niedlugo przyjdzie @ wredna

2. dzieckozakupy.pl
    Ja pierwszą ciąże prowadziłam tylko prywtanie, ale teraz o ile sie uda drugi raz zajść w ciąże to bede i prywatnie i NFZ, czesciej zobacze Dzidziulka i może troche kasy się przyoszczędzi. Tak sobie narazie planuje.

Patrycja, Mayo trzymam kciuki za bete

Patrycja trzymam kciuki :* Który masz dzień cyklu?

Natalie ma racje, neonatologia jest kluczem. Dlatego też nigdy się nie zdecyduję na poród w prywatnej klinice, bo minuty, które zajmuje im przewiezienie karetką rodzącej/dziecka do szpitala często są decydujące. Czasami w szpitalu braknie czasu aby cesarkę zrobić, mimo, że to ten sam budynek, a co dopiero jechać karetką.......

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Patrycja trzymam kciuki :* Który masz dzień cyklu?

Natalie ma racje, neonatologia jest kluczem. Dlatego też nigdy się nie zdecyduję na poród w prywatnej klinice, bo minuty, które zajmuje im przewiezienie karetką rodzącej/dziecka do szpitala często są decydujące. Czasami w szpitalu braknie czasu aby cesarkę zrobić, mimo, że to ten sam budynek, a co dopiero jechać karetką.......
    ja też nie rozumiem kobiet decydujących się na poród domowy z położną.... to nie dla mnie, bała bym się tak ryzykować

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Bo Dziewczyny to chyba nie zależy czy na fundusz czy prywatnie, tylko od człowieka w tym wypadku lekarza. To samo w szpitalu , nawet w najlepszym można być tragicznie potraktowanym.
    Ja na Inflanckiej 6 dni leżałam , trzy na patologii i trzy na porodowce. Jedynie na sali przeporodowej trafiłam na położna która miałam ochotę rozszarpac.
    Dwie położne które prowadziły mój poród jedna do 19 druga po. Nie opuszczaly mojej sali były miłe, pomocne nie oceniały ani nic.
    Już po porodzie rano znowu trafiłam na inną zołze, ale jej już przygadalam. A lekarz to usłyszał i ja przy mnie opierniczyl, że jak można do pacjentki w nocy po wywolywaniu, z niskim cukrem i nadciśnieniem (pod koniec ciąży wyszło) nie zobaczyć przez całą noc co u.mnie i noworodka.
    Lekarze też byli mili, wszystko tlumaczyli, pukali do drzwi zanim weszli etc.
    Wiem, że teraz też tam rodzić będę :-)

Niuniabella to za chwilę naprawdę będziemy sąsiadkami. I spacerki z wózkiem bo jest gdzie spacerować. Ja tu mieszkam od września 2015 więc niedługo ale fajnie się mieszka, wszystko na miejscu, komunikacja dobra, gmina bardzo przyjazna.
    Dzięki dziewczyny za nazwiska lekarzy. Zapisałam, mogą się przydać.
    Ja kontrolnie chodzę do babki w Enel Medzie, jest ok, dobry specjalista, spec od usg płodu. Ale terminy ma takie, że nie ma opcji prowadzenia u niej ciąży. No i nie pracuje w żadnym szpitalu a to dla mnie podstawa przy prowadzeniu ciąży.
    Ja będę rodzić w Orłowskim, to znaczy chcę tam rodzić i mam nadzieję, ze się uda. Tam urodziłam dwójkę i mimo, że szpital pamięta czasy prlu, bieda i wszystko się sypie to po pierwsze mają najlepszy oddział noworodkowy i OIOM noworodkowy w warszawie, po drugie to szpital kliniczny, mają dużo specjalistów i anestezjologów więc nie ma problemu ze znieczuleniem do porodu czy cesarką ze wskazań medycznych. A to bywa problemem w innych szpitalach bo trzeba czekać na wolny blok operacyjny albo anestezjologa…znam wiele takich historii i dzięki, nie zaryzykuję. Jak ciąża jest fizjologiczna i niepowikłana to w sumie nie ważne gdzie się rodzi. Choć ja mam inne doświadczenia. Ciąża była „książkowa” a córka urodziła się z cmv wrodzoną i neonatolodzy z tego szpitala uratowali mi dziecko. W sumie dwoje dzieci bo gdyby dr Roszkowski i prowadząca nie zdecydowali o cc w 38 tyg to podczas przeciskania się przez kanał rodny ropa z moczowodu i nerki młodego rozlałaby się po otrzewnej i byłoby po dziecku. IMiD na Kasprzaka powiedział nam w trakcie ciąży, że młody będzie o razu przewieziony do szpitala dziecięcego a ja zostanę 3 doby u nich bo to drugie cc. A w Orłowskim od razu skonsultowali się telefonicznie z CZD, wprowadzili procedury medyczne zalecone przez Centrum i do Międzylesia pojechaliśmy razem. Młody był na noworodkach ale chodziłam przewijać, karmić, tulić…puszczały mi sygnał jak się budził głodny…nie musieliśmy się rozdzielać.
    Żyrardów nie wchodzi w grę, to mordownia. Mąż jest z Żyrardowa, opinię ma ten szpital zasłużoną. Grodzisk nie ma porodówki z prawdziwego zdarzenia, koleżanka wprawdzie rodziła w Grodzisku w szpitalu w 2012 r ale bardzo źle to wspomina. O Pruszkowie słyszałam różnie. Ostatnio głównie źle. Koleżanki sysnek w styczniu urodził się z pępowiną wokół szyi, gdyby nie rączka włożona pod sznur udusiłby się. A na izbie jej robili usg i lekarz nie zauważył. Ja jestem po dwóch cięciach więc sn nie wchodzi w grę, a cc mam nadzieję zaplanujemy i dojadę na Cerniakowską.

Panna-nienormalna dzięki !! Tak nam lekarze mówią właśnie. Ciekawa byłam niezależnej opinii, ja lubię mieć dużo opinii. Młody dwa latka skończył w lutym, od urodzenia bierze Cardurę i na razie nie zmieniamy. Tylko te pytania nad receptą mnie zastanawiały. A lekarzom z CZD ufamy i sami nic na pewno nie będziemy kombinować. Dawki nie zmieniamy bo to się robi szpitalnie u takiego malucha a na razie pęcherz daje radę wiec nie ma potrzeby. Finansowo tez nie problem więc już nie kombinuję.
    Asia 147 mam nadzieję, ze lekarz coś konkretnego poradzi. Ja mam w domu 5latkę z tendencją do duszności krtaniowych ale już z ego wyrasta.
    Hathor babka nazywa się Aneta Dudel – Masalska. Jest super fajnym człowiekiem i dobrym specjalistą. Jedynie zawsze są u niej spóźnienia i to spore bo pacjentki siedzą godzinami, ona nie patrzy na zegarek, ma tyle czasu dla ciebie ile potrzebujesz. Jak coś się dzieje to ma zaplecze w postaci szpitala i specjalistów gdzie jest lubiana. Zadzwoniła i umówiła mnie na usg jak wyszła wada – od ręki. Jak 9 lutego byłam na usg u Roszkowskiego w szpitalu to zadzwonił do niej na górę i powiedział „wysyłam ci pacjentkę twoją, tniemy, ustalcie sobie kiedy to ja już się nie będę mieszał”. Poszłam do niej, spytała czy chcę się położyć dziś czy jutro. Na IP kręciły nosem i że nie ma miejsc. Zadzwoniły na oddział i 30 min później leżałam na sali. 10 przyjęcie, dwa dni zastrzyki na płucka młodego, 12 cc, 16 wypis. Nawet na obchodzie szef Patologii dr Jakiel rzucił tekst „nooo, to wywoływać poród jak jest wada i ma być operowany”. Ja w strachu a pani dr ze spokojem „ustaliliśmy z Tomkiem, że jednak cc” i tak było. Jak wróciła to na 1000% będę do niej jeździć. Na stronie Bora Medu masz opisy lekarzy i jest w opisie w którym szpitalu pracują.
    Ostatnio edytowane przez ankula ; 11-05-17 o 09:50

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Asiafaj mają usg w gabinetach prywatnych, ale takie placówki jak Enel czy Lux Med działają trochę inaczej. Tam gabinet lekarski i gabinet do usg to nie to samo. Ten wypasiony sprzęt służy do badań ultrasonograficznych nie tylko w ciąży. Tylko lekarze się zmieniają i robią usg na jednym sprzęcie – usg bioderek, echo serca, usg brzuszka – wszystko robiłam w jednym gabinecie moim dzieciom choć różni lekarze wykonywali badanie. Nie każda wizyta u ginekologa wymaga usg, nie kazda pacjentka jest w ciąży a postawienie aparatu do usg w gab ginekologa blokuje sprzęt. Szczególnie, że jednocześnie przyjmuje 2-3 lekarzy w jednym oddziale a oddziałów jest kilkanaście w stolicy. A tak mają super sprzęty ale nie w każdym gab. I tak naprawdę w prawidłowej ciąży nie ma potrzeby podglądać malucha co 3-4 tyg . Tylko my mamy chcemy sobie popatrzeć i posłuchać. Choć mnie w tej ciąży nie będzie to cieszyło niestety.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Dla mnie dobre miejsce do rodzenia to dobrzy specjaliści + dobry sprzęt a reszta nieistotna. W IMiDzie jak byłam na poporodowej to jak mi dziecko w nocy zapłakało to ja nim z łóżka wstałam to już położna była i pytała czy pomóc w czymś. Tam jest jedna łazienka dla wszystkich na korytarzu, sale wieloosobowe (leżałam na 5os i 4 os) ale to szczegóły i uważam że podjęłam dobrą decyzję tam rodzić.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Ankula bo człowiek ma tyle szczęścia co do dobrych (w tym wypadku kompetentnych) ludzi trafi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów