Strona 185 z 455
Pokaż wyniki od 1,841 do 1,850 z 4542

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Dałam sobie spokój z forum na jeden dzień, wyciszyłam się i trochę mnie to uspokoiło.

Witaj Wiola

Ankula, jak się nazywa ta babka z Orłowskiego? Ja mam pakiet w LuxMedzie i nie narzekam na lekarzy. Korzystam już od 2 lat ale właśnie minus jest taki, że nie mają w gabinetach sprzętu. Przynajmniej ja jeszcze nie spotkałam. Boje się porodu w Warszawie, bo tu jest strasznie w tych dobrych szpitalach. Czasami nawet odsyłają rodzącą z powodu braku miejsc Dlatego chciałam zawczasu wybrać szpital i tam prowadzić ciążę u lekarza, który pracuje w szpitalu, bo wtedy trochę lepiej traktują. Tylko w necie nie ma tych informacji, które mnie interesują i muszę sprawdzać osobiście

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny jestem w szoku czytając, że w gabinetach prywatnych nie mają usg w gab? Myślałam, że mają i to wypasione
    Ja chodzę na NFZ ,w sumie u dwóch ostatnio byłam i każdy miał USG w gabinecie i bez żadnego proszenia USG robi. W ogóle mój lekarz NFZ na każdej wizycie USG robi, niezależnie czy ciążowa czy nie

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Właśnie ja w Elblągu też miałam takiego lekarza na NFZ. I czułam się super zaopiekowana. A tutaj niby stolica, niby wielkie miasto, a taka tragedia ze sprzętem. Pewnie w prywatnych gabinetach mają wypasiony sprzęt. Ale w placówkach typu Lux Med to działa troszkę inaczej

Hej Dziewczyny
    Powiedzcie proszę czy któreś z Was prowadziły ciążę na NFZ ? Jak to wyglądało, czy Wasi lekarze stosowali się do zasad prowadzenia takiej ciąży, np. że pacjentce przysługują tylko 3 usg w czasie ciąży ?

Trzymam kciuki za nas wszystkie przyszłe mamuśki 2018

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez basiasz92 Zobacz posta
    Hej Dziewczyny
    Powiedzcie proszę czy któreś z Was prowadziły ciążę na NFZ ? Jak to wyglądało, czy Wasi lekarze stosowali się do zasad prowadzenia takiej ciąży, np. że pacjentce przysługują tylko 3 usg w czasie ciąży ?

Ja prowadziłam na NFZ i do 19 tygodnia do póki nie straciłam miałam usg na każdej wizycie
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Basia, ja poprzednią ciążę prowadziłam na NFZ i to u lekarza, który po godzinach w tym samym gabinecie przyjmował prywatnie. Mam same dobre wspomnienia. Na każdej wizycie robił USG transwaginalne, normalnie 3 USG brzuszne, bez problemu skierowania na wszystkie potrzebne badania, zresztą w ogóle nie żałował badań.. Jedynie co musiałam dopłacać do badań na tarczycę, bo na to nie miał finansowania z NFZ. Ale nie przeszkadzało mi to, bo wszystko inne miałam za darmo.
    Ale nie ma żadnej reguły. Ostatnio dziewczyny pisały, ze wolą prywatnie bo na NFZ mniej chętnie dają skierowania.
    Tak naprawdę to zależy wyłącznie od konkretnego lekarza. Czasem na NFZ jest lepiej, a czasem prywatnie..

Basia, mój lekarz (NFZ) robi USG na każdej wizycie. Prowadzi też moją koleżankę , którą jest na końcówce ciąży i też tak ma Nie ma też problemów ze skierowaniami.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi, byłam ciekawa jak jest w innych miastach
    Mam super lekarkę, właśnie na NFZ, problem polega na tym , że przychodnia bardzo pilnuje jej, żeby stosowała się do owej zasady... Z czym ona się nie zgadza, no ale praca to praca...

Na razie nie mam co się przejmować,, będę się martwić jak przyjdzie czas, póki co jak Wy czekam na upragnione dwie kreski

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez hathor Zobacz posta
    Właśnie ja w Elblągu też miałam takiego lekarza na NFZ. I czułam się super zaopiekowana. A tutaj niby stolica, niby wielkie miasto, a taka tragedia ze sprzętem. Pewnie w prywatnych gabinetach mają wypasiony sprzęt. Ale w placówkach typu Lux Med to działa troszkę inaczej
    a to wyjasnieni e proste - KASA.... przecież to dwie wizyty więc 2x pieniądze....

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez basiasz92 Zobacz posta
    Hej Dziewczyny

ja prowadziłam dwie ciąze na NFZ i nikt mi nieczego nie żałował, co wizyta skierowania na morfo, mocz i inne krwi jak byla potrzeba, KTG bez łaski od 30tc przed każdą wizytą a USG nie na każdej wizycie ale jak tylko mnie coś niepokoiło to dostawałąm skierowanie bez gadania i kłopotów. Mało tego w 2 ciązy miałam skracającą się szyjkę więc dostałam skierowanie do poradni i chodziłam CO tydzień na badania usg szyjki na NFZ... powiem że traktowanie pacjentki po królewsku! W Warszawie chodziłam na kasprzaka do IMID, teraz zmieniłam ale zobaczymy jak mi obecny gin podpasuje. Ma usg w gabinecie więc to mnie przekonuje a pracuje w bielańskim.

Co do porodów to dla mnie nie ważne są warunki typu sale pojedyncze itp ale NEONATOLOGIA czyli jak by coś to nie będą mojego dziecka wieźć karetką gdzieś tam tylko na miejscu jest. Teraz bardzo chwalą w Warszawie Żwirki i wigury.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów