Strona 182 z 545
Pokaż wyniki od 1,811 do 1,820 z 5441

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Według mnie pora skończyć ten temat i starać się więcej do niego nie wracać
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

2. dzieckozakupy.pl
    Dzień dobry !!
    Aleście naskrobały stron...kaffka mi wyszła przy czytaniu
    Gratuluję dwóch kresek i trzymam kciuki za fasolinkę. Współczuję niechcianych @ ale przynajmniej sytuacja jest jasna i działamy dalej. Luty to dobry miesiąc na poród, fajne dzieci są z lutego :P
    PannaNienormalna mogę mieć pytanko ? apropo dyskusji o lekach...bo...jestem ciekawa co twój mąż sądzi o dwóch lekach - Cardura i Apodoxan. Ta sama substancja czynna ale podobno działanie nie jest identyczne i zależy to od "nośników" substancji czynnej w pigułce...nie do końca to rozumiem, a własciwie zrozumiałam to tak, ze te konserwanty, wypełniacze i inne dodatki w leku mogą sprawiać, że dwa leki działają ciut inaczej ( słabiej ? mocniej? ) mimo tej samej substancji czynnej. Pytam bo od urodzenia mój synek bierze Cardurę 1mg i już kilku lekarzy pytało mnie czy nie wolę recepty na Apodoxan - Cardura jest na 100 % i 30 tabl kosztuje ok 100zł a Apodoxan jest refundowany...ale lekarze młodego z Centrum Zdrowia Dziecka mówią, że "jak was stać to niech bierze oryginalny lek" ...czyli Cardurę. I na nasze pytanie czym się różnią odpowiadają nam, że tymi "nośnikami" własnie. Ciekawa jestem co powie ktoś kto nie ma w tym interesu
    Niuniabella Burrzujka padłam jak przeczytałam skąd jesteście maluuutki ten świat, malutki ja się prawie dwa lata temu przeprowadziłam z Wawy w rodzinne strony mojego męża i postawiliśmy dom w Jaktorowie także mam was po sąsiedzku gdzie chcecie rodzić ? macie tu jakiś dobrych lekarzy czy jeździcie do Wawki ?
    Hathor widzę, że jesteś z Wawy, ja prowadziłam drugą ciążę w Bora Medzie na Gocławiu, u zajebistej babki która pracuje w szpitalu Orłowskiego na Czerniakowskiej. Jeśli wróciła z urlopu macierzyńskiego po urodzeniu drugiego dziecka to trzecią ciążę też u niej chcę prowadzić. Mimo, że mam do niej teraz w dupkę daleko, będę jeździć bo warto. Robiła mi cesarkę. Ma usg w gabinecie, zagląda do malucha na każdej wizycie, jak wyszła wada płodu w połówkowym pokierowała i byłam pod opieką super speca od wad płodu - raz na 3-4 tyg usg w szpitalu, na nfz...on zdecydował o cc w 38 tyg, uratował młodemu życie tą decyzją, dziewczyny przyjeżdżają do niego z całej Polski. Ja mam pakiet w Enel Medzie ale tam do pupy są lekarze a tych kilku dobrych ma takie terminy, że szkoda gadać...ale Enel Med honoruje skierowania od innych lekarzy więc na wizyty chodziłam prywatnie do Bora Medu a badania, usg robiłam w Enel nie płacąc, w ramach pakietu może ty też tak możesz - chodzić prywatnie a robić badania w Lux Medzie ? jesli masz tam pakiet offcourse.

O mnie
    anulka - ja będę budować dom w Chylicy - Kolonia :P

ja mam swojego lekarza w Grodzisku - dr. Melnykow. Mogę Ci polecić na pewno dr. Piotra Kretowicza w Life Medzie też w Grodzisku. Bardzo dobry specjalista. Chodziłam do niego kontrolnie w poprzedniej ciąży (wizyta 280 zł...)

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

O mnie
    A w przyszłości będę rodzić albo w Pruszkowie na Wrzesinie (pracuje tu mój gin. I tu pojechałam jak się dowiedziałam że mój synek nie żyje na wywoływanie porodu) albo na Inflanckiej

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ankula, zapytam i napiszę ale pamiętaj że będzie to opinia tylko mojego męża, jednak lekarzem nie jest chociaż ja to uważam akurat za plus to i tak zalecam rozsądek, bo widzę że leczysz synka w czd, więc chyba to jedna z lepszych placówek.
    Bądź co bądź spytam

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ankula ja mam lekarza w Komorowie. Bardzo polecam, jeden z lepszych w okolicy ale co za tym idzie, wizyta u niego kosztuje 300zl... chociaz mysle, ze warto.
    W trakcie staran mialam innego lekarza (bo ten teraz to od ciaz i to trudnych) i tez bylam bardzo bardzo zadowolona. Przychodnia nazywa sie Prywatna Praktyka Lekarska dr Rogiewicza. Moj ciazowy lekarz to wlasnie Rogiewicz a ten od staran to Andrzej Zielinski. Polecam bardzo
    Maja tam tez dobrego gin-endokrynologa!
    Co do porodu to ostatnio podjelam ostateczna decyzje (a musze przyznac troche to trwalo... odwiedzilam w miedzy czasie dwie inne porodowki) i zamierzam rodzic w MSWiA w wawie. Tam zreszta lezalam po poronieniu u urzekli mnie tam ludzkim podejsciem do pacjenta. Lyzeczkowanie mialam jakos kolo 12 w nocy a czekalam od samego rana tylko tabletki poronne nie dzialaly, wiec bylam potwornie glodna. Pani pielegniarka obiecala ze mnie obudzi 2h po zabiegu i da mi jesc. Tak tez zrobila, dodatkowo, zrobila mi kanapke i zrobila swieza, ciepla herbate! Wszyscy tam byli przekochani od samego przyjecia po sam wypis.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    A w przyszłości będę rodzić albo w Pruszkowie na Wrzesinie (pracuje tu mój gin. I tu pojechałam jak się dowiedziałam że mój synek nie żyje na wywoływanie porodu) albo na Inflanckiej
    A w tym wschodnim szpitalu w Grodzisku nie ma ginekologii/porodowki??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziewczyny przecież jesteśmy tu w tym samym celu "chcemy zostać mamami", ja na tym forum dostaję wsparcie i nieocenioną pomoc innych, i bardzo mi przykro że ostatnio jakieś takie ocenianie i punktowanie zagościło tutaj, szkoda że dziewczyny przez takie komentarze opuszczają naprawdę fajny wątek, nie trzeba mierzyć wszystkich swoją miarą i już

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    No właśnie lekki kwas wyszedł z tym tematem. Kończymy ten temat. Niech będzie tutaj fajnie jak wcześniej.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ankula, mąż mówi, że jednak CZD w tym przypadku ma rację, ponieważ jeśli synek bierze te leki już jakiś czas i się sprawdzają to lepiej nie zmieniać, zwłaszcza jeśli o dziecko chodzi. Zamienniki mogą nieznacznie się różnić, jeśli w przypadku clexane i osoby dorosłej, która nie bierze tych leków kilka lat różnicy nie ma, to tu jednak może być gorzej jeśli o zmianę chodzi.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów