Strona 181 z 468
Pokaż wyniki od 1,801 do 1,810 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    burzujka, wow spojrzałam na Twój suwaczek.26 tydzień, cudownie ! Już widać metę powoli Pokoik szykujecie?
    Nie mamy pokoiku niestety bo mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu - sypialnia i salon. Ale juz pomalu w tym miesiacu skonczymy kompletowac wyprawke zaczelam bac sie porodu bo zaczeo to byc dla mnie zbyt realne...!
    A czas zaczal zapierniczac niemilosiernie..!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    burzujka, nie chce straszyć, ale zobaczysz zaraz jak teraz dopiero Ci śmignie ten ostatni trymestr i zaraz bedziesz tulić Dzieciątko ale cudownie

Asia hartujemy sie ale co z tego jak w grudniu trafiliśmy z bezobjawowym zapaleniem płuc do szpitala, poprostu byłam w szoku. Dziecko zdrowe, radosne nic mu nie było, nawet nie kaszlnoł, wyszliśmy na dwór i po 5 min zaczoł mi sie dusić i karetką prostu do szpitala i zapalenie płuc... i święta Bożego Narodzenia w szpitalu.... także hartowanie hartowaniem, a życie swoje :/

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ehh, wiecie moja pierwsza myśl jak przeczytałam wpis Evlin to było, że też spadam z tego forum. Fajnie się w Wami staraczkami pisze, ale męczy mnie to, że co chwila któraś z dziewczyn (w 90% tym, którym się udało już zajść) ocenia postawę tych, które walczą. A niektóre z Was walczą tak ciężko i wytrwale, że mnie to napełnia ogromnym szacunkiem. Nawet nie odnosze tych wpisów do siebie, ale strasznie mnie to wkurza. Nigdy jak piszemy na publicznym, anonimowym forum nie wiemy czy kogoś nie urazimy. Dopiero co była jedna afera po wpisie ankuli i to wcale nie jej wpis był zły, tylko te, które nastąpiły potem. Chwila przerwy i znów to samo..
    Każdy ma prawo pisać co uważa, ale jak się jest co chwila ocenianym to ciężko to całkiem olewać. Poza tym zaczynam mieć takie uczucie, że strach cokolwiek napisać, bo zaraz ktoś się do tego przyczepi... Zaczynamy się tłumaczyć przed obcymi ludźmi z naszych decyzji, chociaż znamy się tylko po nickach na forum.
    Jestem już tym zmęczona.

Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    burzujka, nie chce straszyć, ale zobaczysz zaraz jak teraz dopiero Ci śmignie ten ostatni trymestr i zaraz bedziesz tulić Dzieciątko ale cudownie

Asia hartujemy sie ale co z tego jak w grudniu trafiliśmy z bezobjawowym zapaleniem płuc do szpitala, poprostu byłam w szoku. Dziecko zdrowe, radosne nic mu nie było, nawet nie kaszlnoł, wyszliśmy na dwór i po 5 min zaczoł mi sie dusić i karetką prostu do szpitala i zapalenie płuc... i święta Bożego Narodzenia w szpitalu.... także hartowanie hartowaniem, a życie swoje :/
    Dziewczyny, ja powiem tak; za stare jesteśmy żeby się dać oceniać. Jeśli ktoś krytykuje i przyjmuje postawę protekcjonalną no to trudno, trzeba to chyba tak zostawić. Jasne, że się przykro robi, ale ja zbyt wiele dobrego od Was na tym forum dostaje, aby zrezygnować. Wasze wsparcie, kciuki są dla mnie bardzo budujące, i fakt, że większość z Was też przeżyła tragedie, trudy, większe lub mniejsze, mnie do Was zbliża.
    Mam nadzieję, że jednak tutaj zostaniemy, bardzo lubię z Wami pisać, a Wasze rady są dla mnie cenne. Zobaczcie wczoraj i wieści od Panna nienormalna o leku! Pozytywów jest wiele

Kaasiaa, o masakra! Biedna zawału pewnie dostałaś ! Nawet nigdy nie słyszałam o takiej podstępnej chorobie....

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Nie mamy pokoiku niestety bo mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu - sypialnia i salon. Ale juz pomalu w tym miesiacu skonczymy kompletowac wyprawke zaczelam bac sie porodu bo zaczeo to byc dla mnie zbyt realne...!
    A czas zaczal zapierniczac niemilosiernie..!
    Super! Zazdroszczę na maxa! Masz jakieś zdjęcia z USG? pochwal się <3

Narobił nam wtedy strachu takiego ze głowa mała, ale najważniejsze ze ta "przygoda" już za nami. Chociaz po tej akcji wiem, ze nigdy nic nie wiem. Bo w kazdej chwili zycie może przewrócić sie do góry nogami.

Hathor tez miałam takie mysli ale doszłam do wniosku ze bede omijac te komentarze szerokim łukiem...
    Bo mnóstwo tu jest Cudownych Dziewczyn z którymi chętnie kontakt utrzymam, a wyjątki zdarzają się zawsze....

Dzięki dziewczyny, będę robić betę jakby co wole wiedzieć jak będzie biochemiczna

Aniołek 13tc[']

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mayo, no jasne, że lepiej wiedzieć, szczególnie, że to byłaby druga biochemiczna?Ja też mam już jedną na koncie ;/

Ale nie nastawiaj się tak! sikaniec pięknie wyszedł ! Będzie dobrze :*

Kaasia, tak, z dziećmi sytuacja bywa dynamiczna :P

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    podczytuję Was cały czas, dla Dziewczyn które dołączyły dopiero do tego wątku wytłumaczę, że byłam w poprzednim "chcę być mamą w 2017" i czekam cały czas na pozytywne wieści od tych, które przeniosły się na 2018 (ale także nowych!). Chciałam tylko napisać, że gratuluję mayo, oby tak dalej, w poprzednim wątku czasem takie jedno ogniwo było początkiem innych wieści o dwóch kreskach, oby i tym razem tak było evlin nie miała zapewne złych intencji. Już nie raz zdarzała się tu zrypka, ale tak jak piszecie po co się przejmować? Ja też jestem z tych testujących za wcześnie, robiących betę, bo po prostu wolę wiedzieć za wcześnie nawet jeśli ma się to skończyć źle (albo tym bardziej, bo być może na to trzeba coś zaradzić. BA! Niektóre z Was być może pamiętają moją akcję z duphastonem, gdzie (dzięki też Waszym radom), po cyklu w którym prawdopodobnie nie miałam owulacji, w kolejnym 7 dni po bólu podbrzusza (i mniej więcej monitoringu cyklu - mniej więcej bo nie trafiłam na usg w momencie owu) 7 dni po tym jak czułam że była owulacja zrobiłam badanie progesteronu, wyszło tylko lekko ponad 10 i pognałam do lekarza domagać się dupka, chociaż stwierdził że jest ok (czytałam że powinno być koło 20 by potencjalna ciąża miała dobre szanse się rozwijać - tak wiem rossiczko też miałaś niski, lekarz powiedział Ci że jest ok posłuchałaś go i jest dobrze z ciążą), dostałam tego dupka i okazało się że jestem w ciąży, póki co wszystko z nią dobrze. Byłam nadgorliwa - na pewno - ale nie wiem czy może to się nie przydało? Straciłam drugą ciążę nie wiem dlaczego, być może złe połączenie genów, zdarza się. Ale w trzeciej chciałam mieć wszystko pod kontrolą, zbadałam progesteron, który przydało się podrasować, a także tsh, które mi się popsuło nawet nie wiem kiedy bo w 1 ciąży było ok i także na niedoczynność obecnie biorę leki. Podsumowując. Róbcie tak jak podpowiada Wam serce. Może potrzebujecie wczesnych testów, widzieć czy kreska robi się mocniejsza, biegania na betę w 10dc. A niektóre z Was spokojniej może znoszą testowanie parę dni po terminie @ jak panna-nienormalna na przykład. Każda z nas jest inna. I niech idzie swoją ścieżką. Trzymam kciuki by każda ścieżka prowadziła do zdrowego bobaska. Nie odchodźcie z forum bo każda z Was tworzy tu całość pozdrawiam i życzę powodzenia!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Asia, będzie chłopiec? Już znacie płeć, super!
    Wiecie co ja o wczesnym testowaniu myślę, że źle wpływa, bo jednak człowiek się przejmuje, rozczarowuje, a często jest tak że biologicznie ciąży jeszcze nie da się wykryć, co nie znaczy że jej nie ma przecież, po coś po prostu są te zalecenia ile dni po owu zrobić test.
    Ale broń Boże nie kieruje tego do dziewczyn które mają różne problemy, jeśli bym wiedziała że mam jakiś problem to zrobiłam tą betę i codziennie, żeby tylko jak najszybciej iść po leki do gina.
    Ale jeśli nic ci nigdy nie było, jesteś zdrowa, albo co więcej masz już dzieci, więc wiesz że zajść możesz, to nie widzę powodu by być takim nadgorliwym.
    Co do wypowiedzi Elvin, to mimo że rozumiem przesłanie "wyluzujcie" to pamiętam te ciężkie dwa cykle po poronieniu, gdzie głowę miałam tak zaprogramowaną na odczekanie, a potem robimy dziecko, że rozumiem jednak każda z Was.. rozumiem też pustkę której niczym innym nie da się zapełnić, chociaż próbujemy... no cóż, potrzeba tylko złotego środka, gdzieś pomiędzy szaleństwem i nadgorliwością, a kompletnym olewaniem.
    A co do oceniania to ja się nigdy tu tak nie poczułam i nie chciałabym, żeby jakieś moje słowa spowodowały że któraś z was się tak czuję. Każdy może pisać co chce, ale też każdy może olać co chce- tak naprawdę to jest super w forum jakimkolwiek

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów