Strona 179 z 468
Pokaż wyniki od 1,781 do 1,790 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Hathor szkoda, że @ przyszła ale przynajmniej wiesz co dalej.

Mayo cudowne wieści! Mam nadzieję, że beta i wizyta u ginekologa potwierdzą ciąże, i będziesz kolejna szczęśliwą forumową mamą

Ja jestem po becie, która musiałam zrobić ze względu na wycieki z piersi (ciekawe czemu sie tlumacze) Wyszła negatywnie więc czekam na kolejny cykl. Pewnie zaraz pewne osoby się odezwa, ale dzieki temu wynikowi czuję spokój jakiego dawno nie miałam.
    Prolaktyne tez mam w normie.
    Jutro wizyta u ginekologa i zobaczymy co dalej.
    Ogólnie jestem bardzo zalatana i ciężko mi coś skrobnąć, ale czytam i czasami nie mogę pojąć jak można być tak samolubnym, żeby nie móc uszanować decyzji innych bo " ja już to przeszłam i wiem, że tak będzie dla was lepiej".
    Może lepiej nie będę się juz odzywać bo mogę za bardzo wyrazić swoje zdanie Robię, więc sobie przerwę od forum.
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny!

2. dzieckozakupy.pl

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Dziewczyny gratuluję tym, którym się udało i trzymam kciuki za resztę.
    Ale szczerze to czasem mam Was dość jak czytam wypowiedź w stylu że 17dpo to test już powinien wyjść.... że koleżanka starała się tylko 4 miesiące i się udało... nie nakrecajcie się tak!!! Same sobie szkodzicie. Nakrecalam sie jak Wy i co?? Okresu brak 2 miesiace. Testy negatywne. Ale po co myśleć o pozamacicznej i latac co chwilę na bete? Jak odpuscilan i przestalam myśleć o ciąży i to mój facet "ustalil" kiedy idziemy do łóżka to sie udalo. Aaa i kreski tez pojawily sie dluugo po terminie @ i po owulacji. Wiec po prostu odpusccie. I pamietajcie ze owu moze sie przesunąć.
    Evlin - Tobie się udało i bardzo się cieszę. Ale postaw się na miejscu innych. Np. na moim, gdzie w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się że mój synek nie żyje i musiałam jechać do szpitala, urodzić ze świadomością że moje dziecko nie żyje, byłam przytomna jak rodziłam i dziecko i łożysko, potem na łyżeczkowanie zostałam uspana. Sądzisz że po takim czymś byś nie przeżywała kolejnych starań?
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Hathor szkoda, że @ przyszła ale przynajmniej wiesz co dalej.

Mayo cudowne wieści! Mam nadzieję, że beta i wizyta u ginekologa potwierdzą ciąże, i będziesz kolejna szczęśliwą forumową mamą

Ja jestem po becie, która musiałam zrobić ze względu na wycieki z piersi (ciekawe czemu sie tlumacze) Wyszła negatywnie więc czekam na kolejny cykl. Pewnie zaraz pewne osoby się odezwa, ale dzieki temu wynikowi czuję spokój jakiego dawno nie miałam.
    Prolaktyne tez mam w normie.
    Jutro wizyta u ginekologa i zobaczymy co dalej.
    Ogólnie jestem bardzo zalatana i ciężko mi coś skrobnąć, ale czytam i czasami nie mogę pojąć jak można być tak samolubnym, żeby nie móc uszanować decyzji innych bo " ja już to przeszłam i wiem, że tak będzie dla was lepiej".
    Może lepiej nie będę się juz odzywać bo mogę za bardzo wyrazić swoje zdanie Robię, więc sobie przerwę od forum.
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny!
    Mikallo, to dobrze, że wyniki ok , będziesz spokojniejsza
    Heeej nie rób przerwy, zostań z nami

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Wydawało mi się ze po to tu jesteśmy żeby sobie doradzać i pisać o tym co uważamy, po to żeby inni nie popełniali naszych błędów. A co kto robi z naszymi poradami to sprawa indywidualna. Może posłuchać a może olać.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Kasia_88 - oczywiście masz rację. Każda ma swoje doświadczenia i chce poradzić. Ale nie można nikomu nic narzucać. Tutaj chodzi o to w jaki sposób to zostało napisanie. Wiadomo wszystkie mamy swoje zdanie i każda z nas może mieć wypowiedź innej w dupie (przepraszam za wyrażenie).

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

O mnie
    No ok. JA uważam że jak ktoś myśli inaczej to trzeba po prostu temat olać. Nie ma co dążyć tematu. Ile ludzi tyle opini. Szkoda czasu i nerwów. Ja tez wyrażałam tu nie raz swoją opinię. Czy się z nią zgadzacie czy nie to już mało ważne. Każdy ma swoje zdanie. Ja wyraziłam swoje i mam czyste sumienie ze poradziłam dobrze (oczywiście według mojego zdania) nie ma sensu się obrażać ani nie potrzebnie dyskutować.
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Oczywiście Kasia_88 dlatego ja też wyraziłam swoje zdanie

O mnie
    No i git także koniec tematu

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Gratulacje Mayo
    Dziewczyny bez spiny, ja to olewam takie porady :P czasami sie odezwe bo juz musze ale ostatnio juz mi lata kolo dupy co kto radzi co do testowania, czekania itp.. I tak kazda zrobi jak uwaza
    Hathor piona ja tez robie mala przerwe moze zaciazymy na ten sam miesiac
    Asiafaj jak tam ? Na kiedy masz owu? Tym razem robisz testy zeby sie wstrzelic czy jeszcze masz do nich dystans ?
    Milego dnia!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów