Strona 175 z 331
Pokaż wyniki od 1,741 do 1,750 z 3307

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Niuniabella, super i powodzenia
    U mnie bez zmian. Jutro rano testowanko-podejscie drugie...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Niuniabella to powodzenia w staraniach.

Hathor trzymam kciuki

A no jedziemy w dzień dziecka do maliny. Oby nic się już nie pozmieniało. Nawet podczas podpisywania umowy wspomniałam ze 1 czerwca musze mieć wolne
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Niunia super !
    Hathor No napięcie rośnie dzis 39 dc ?

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Tak, wydaje się tak długo ale wciąż czuję ogromną niepewność...
    Ja 1 czerwca będę obchodzić pierwszą rocznicę w nowej pracy

Niuniabella wow jakie endometrium i to w 7dc - zazdroszczę, ja mam cieniutkie, powodzenia dla Was w starankach i witaj w Klubie Clexane, chociaż info od panna o zamienniku mega tanim wstrząsające
    Kasia_88 to teraz tylko odliczanie dni, szybko zleci i będzie dobrze - trzymam kciuki

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Pawełek [*] 04.03.2017
    Endometrium pewnie dzięki migdałom :P
    Pawełek[*] - 04.03.2017 r

Też mocno zszokowało mnie info o zamienniku Clexane, że to jest to samo, a taka różnica w cenie...dobrze wiedzieć

Dziewczyny, ja dziś robiłam badania i jak gin dawał mi skierowanie na TSH, to powiedział, że norma jest do 2,5 i przy wyższym podaje się leki na obniżenie...a mi wynik wyszedł 3,74. W opisie wyniku pojawiają się widełki normy dla I trymestru 0,33-4,59. W systemie wyświetla się też komentarz od lekarza kierującego i tam jest napisane, że wynik jest prawidłowy i nie ma konieczności zgłaszania się na wizytę. Zastanawiam się, po co on mi przed tym badaniem mówił, że prawidłowy wynik jest do 2,5? A teraz opisał wynik badania inaczej Nie wiem co o tym myśleć, czy ten wynik jest w końcu w normie czy nie:/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Pierwsza wypowiedź była prawidłowa. Taki wynik w tym wieku świadczy o niedoczynności. Idź na wizytę, prawdopodobnie dostaniesz zalecenie, żeby sprawdzić też przeciwciała.
    Ja ostatnio miałam podobnie i wyszła mi niedoczynność i Hashimoto oby u Ciebie nie wyszło... Ale dopełnić, żeby kazali Ci zrobić więcej badań

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Ceruleum Zobacz posta
    Kasia_88, to ta fraxiparine podobnie cenowo do Clexane, niestety:/ Kurcze, że też leki są takie drogie, przy ciąży automatycznie powinna być refundacja...:/
    Dzięki asiafaj za cynk a propos tego neoparinu - zapytam lekarza, czy mogę go brać. Badań genetycznych w kierunku trombofilii nie robiłam, nawet nie wiedziałam, że takie są, miałam robione tylko badania zlecone od hematologa.
    Kaskabka, dzięki za życzenia, oby się spełniły
    Natalie, cześć, widziałam założony przez Ciebie wątek, kusi by się zacząć na nim udzielać, ale jeszcze nie czuję takiej odwagi...pewnie przełamię się jak zobaczę na usg fasolkę z bijącym serduchem. W tym roku jak tylko udało mi się zajść, przyłączyłam się do pażdzernikówek, ale niestety szybko musiałam się pożegnać z dziewczynami i dotąd trochę boli, jak widzę ruch na tym wątku, wspomnienia jednak robią swoje.
    Ja też z lękiem zakładałam wątek, ale nie mogłam się powstrzymać we czwartek idę do gina z nadzieją na zobaczenie serca. a jaram się jak by to był pierwszy raz :P

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Niuniabela gratuluje zaczecia staran!
    na pewno sie do Ciebie na privie odezwe jak tylko uzbieramy pieniadze, zeby kredyt dostac
    Ceruleum, nie wiem o co chodzicz tym komentarzem na wyniku ale jako chorujaca na tarczyce od 15 lat moge Ci powiedziec, ze gin mial racje, powinnas moec ponizej 2,5 a najbezpieczniej to miec kolo 1. Oczywiscie Twoj wynik nie jest jakis zagrazajacy ciazy, ale powinnas go zbic.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów