Strona 173 z 331
Pokaż wyniki od 1,721 do 1,730 z 3308

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Uwierzycie dziewczyny że to że chodzi się prywatnie do lekarza nie daje stu procentowej pewności że on poprowadzi ci ciążę dobrze. Jestem tego przykładem. A chodziłam prywatnie i na nfz.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    mi się wydaje, że żaden lekarz nie da 100% pewności. prywatnie jednak mają inne podejście do pacjenta, nie musisz sie prosić o każde usg czy wizytę

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Patryszka, dokładnie tak, lepiej mieć dobrego gina prywatnie i o nic się nie prosić...
    Asiafaj, napiszę wieczorem
    Popieram Was w pełni.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Pawełek [*] 04.03.2017
    burzujka - ja rocznik 90 i chodziłam do Żółwina
    Pawełek[*] - 04.03.2017 r

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    A ja trochę podburzę:P w pierwszej ciąży miałam ciekawą sytuację, ja chodziłam do gina, który miał umowę z nfz, a moja koleżanka w tym samym czasie do prywatnego. I ja miałam zdecydowanie więcej przywilejów niż ona i to za darmo. Ale to nie było w Warszawie
    Teraz na samą myśl o wyborze lekarza prowadzącego ciążę i szpitala do porodu przechodzą mnie dreszcze:/

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    wszystko zależy na jakiego lekarza sie trafi, zarówno prywatnie jak i na nfz. w poprzednim miejscu zamieszkania miałam świetną babkę na nfz no ale jak sie przeprowadziłam 130 km dalej to musiałam szukać dalej i miałam pecha do tych na nfz więc ciążę prowadzę prywatnie i póki co jestem zadowolona

Myślę, że dużo zależy od lekarza bez względu czy na NFZ czy prywatnie, ja z NFZ tylko korzystam u rodzinnego reszta cała na prywat, a nie raz musiałam zmieniać bo prywatnie okazało się porażką.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A słuchajcie, tak podpytam się jeszcze, czy o tą refundowana receptę na clexane musze iść specjalnie do ginekologa z NFZ, czy lekarz rodzinny tez może dać taką? Próbowałabym zdobyć receptę jeszcze przed skończeniem moich zapasów, mam jeszcze 9 zastrzyków, więc do gina na NFZ raczej nie mam szans się dostać tak szybko.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    burzujka - ja rocznik 90 i chodziłam do Żółwina
    No to niestety pewnie sie nie znacie
    My chcemy dzialke w Żółwinie kupic!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Tak jak pisałyśmy , moze wypisać tez Lekarz POZ , ale jesli ma byc refundowana to musisz miec zaświadczenie od specjalisty / wynik badań wskazujący na diagnozę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów