Strona 172 z 336
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,720 z 3353

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Pawełek [*] 04.03.2017
    burzujka - ja ogólnie 25 lat w Żółwinie mieszkałam :P a jak poznałam obecnego męża to zamieszkałam z nim w Grodzisku
    Pawełek[*] - 04.03.2017 r

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Hahaha, mały ten świat. Burzujka, ja też pochodzę z Brwinowa, tylko już od kilku lat tam nie mieszkam. Może się nawet znamy i o tym nie wiemy:P

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oooo
    Ja niestety nie jestem stad, przywedrowalam z poludnia polski ale moj maz mieszkal cale zycie na granicy Zolwina i Podkowy Lesnej i razem teraz Brwinow okupujemy

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Co do refundacji, to ja mam Clexane wypisywany na ryczałt przy moim APS (w prywatnym gabinecie). Płacę za opakowanie ok 40 zł.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Pawełek [*] 04.03.2017
    burzujka - to może wyjść że kojarzę Twojego męża :P
    Pawełek[*] - 04.03.2017 r

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A gdzie chodzilas do szkoly? Bo on do podkowy. I tez zalezy z ktorego rocznika jestes on jest 87

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Miałam tak jak Mira, najpierw dostałam clexane na nogę z refundacją na SORze, a potem gin prywatnie na wizycie dał mi receptę na ryczałt (po złamaniu już nie kazał brać). Ale to też tak jak któraś powiedziała, znaleźć lekarza rodzinnego który wypisze z refundacją, bez sensu płacić, jak można to obejść

Chociaż ja chciałam np ciąże prowadzić też na nfz żeby na badania chodzić za darmo ale nie wyszło z lenistwa i niechęci do lekarzy na nfz ;D oczywiście nie wszystkich!

Co do zamiennika clexane to zapytam męża (farmaceuta) jak wróci z pracy.
    W ogóle zastanawiam się czy po ciąży i tak nie zrobić badań na tą krzepliwość, bo niby brałam clexane w pierwszym trymestrze, a potem już nie, a z ciąża wszystko ok, ale może to tylko przypadek, chciałabym wiedzieć czy ciąża jest dzięki temu clexane w pierwszym trymestrze, że to już wystarczyło by ją podtrzymać, czy po prostu jestem zdrowa a tamto poronienie to był przypadek.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    panna-nienormalna też najpierw chciałam prowadzić ciążę na nfz i w razie czego doglądać prywatnie, ale po kilku przejściach i komentarzach typu "pani myśli że na nfz to się łatwo prowadzi ciążę?" dałam sobie spokój... owszem trzeba teraz płacić, ale bez łaski na każdej wizycie mam usg i jestem spokojna że nic złego się nie dzieje

Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Miałam tak jak Mira, najpierw dostałam clexane na nogę z refundacją na SORze, a potem gin prywatnie na wizycie dał mi receptę na ryczałt (po złamaniu już nie kazał brać). Ale to też tak jak któraś powiedziała, znaleźć lekarza rodzinnego który wypisze z refundacją, bez sensu płacić, jak można to obejść

Chociaż ja chciałam np ciąże prowadzić też na nfz żeby na badania chodzić za darmo ale nie wyszło z lenistwa i niechęci do lekarzy na nfz ;D oczywiście nie wszystkich!

Co do zamiennika clexane to zapytam męża (farmaceuta) jak wróci z pracy.
    W ogóle zastanawiam się czy po ciąży i tak nie zrobić badań na tą krzepliwość, bo niby brałam clexane w pierwszym trymestrze, a potem już nie, a z ciąża wszystko ok, ale może to tylko przypadek, chciałabym wiedzieć czy ciąża jest dzięki temu clexane w pierwszym trymestrze, że to już wystarczyło by ją podtrzymać, czy po prostu jestem zdrowa a tamto poronienie to był przypadek.
    ooo gdybyś mogła spytać mężą, to będę bardzo wdzięczna

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Patryszka, dokładnie tak, lepiej mieć dobrego gina prywatnie i o nic się nie prosić...
    Asiafaj, napiszę wieczorem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów