Strona 171 z 453
Pokaż wyniki od 1,701 do 1,710 z 4527

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Ja od genetyka dostałam informację dla lekarza rodzinnego i gina o stwierdzonej trombofilii wrodzonej ze wskazaniem zastrzyków przy ciąży i podróżach, za każdym razem rodzinny ma mi wypiasć ze zniżką, w styczniu jak byłam w szpitalu na podtrzymaniu ciąży (niestety nie udanej próbie) dostałam receptę ze zniżkà, a wtedy nie było jeszcze diagnozy trombki,
    Ceruleum może rodzinny po poronieniach może przepisać, ale nie mam pojęcia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Dziewczyny dobrze mówią, nawet jak się człowiek leczy prywatnie, to przecież można od rodzinnego brać skierowania. Tylko trzeba się dogadać z rodzinnym, bo nie każdy jest chętny do współpracy.

Nie ma prawa odmówić wypisania leków, skoro ma papier, że jest schorzenie , a leki sa w jego zakresie "mocy " wypisywania

Hathor, może by tak na betę skocz? Juz powinna wyjsć )

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Nie wiem... Jakoś mi się nie spieszy. A do laboratorium mi ciężko przed pracą jechać, bo ciasno w czasie mam rano:P
    Nie chcę za wcześnie wykonywać kolejnych ruchów. Komputer cyklu na podstawie tempki przesunął mi termin owu o 3 dni, więc według niego to jest dopiero 15 dzień po owu. Trochę mało...
    A temperatura dalej nie chce skoczyć. Więc na razie czekam spokojnie.
    Musicie się uzbroić w cierpliwość bo to jest mój najdziwniejszy cykl w życiu:P

Dzień dobry !
    Zimnoooo dziś że łeb urywa, przynajmniej na Mazowszu Chyba się dziś z domu nie ruszamy. Starsza w pkolu, młodszy rozrabia już na całego...a mama siadła z kafffką i doczytuje
    Dziewczyny co do recept i refundacji to prywatnie lekarz bez problemu wypisze lek refundowany...ja od 12 lat leczę się gastrologicznie i biorę leki na stałe a do gastrologa chodzę wyłącznie prywatnie i za 400 tabletek leku płacę niecałe 20 zł podczas gdy 100 tabletek ( jedno opakowanie ) kosztuje 98-120 zł ( zalezy od apteki ).
    Młodego leczymy w CZD ale pediatrę i nefrologa ma też prywatnie i lek który bierze też ma wypisywany na "R" na receptach To chyba zależy od tego czy wasz lekarz ma umowę z NFZem ale chyba nie da się pracować w tym kraju i takiej umowy nie mieć no i praktycznie każdy lekarz przyjmujący prywatnie pracuje gdzieś "na etacie", musi, inaczej traci uprawnienia czy jakoś tak...jak wam przysługuje refundacja to przysługuje, niezaleznie czy prywatnie czy państwowo was lekarz przyjął. Reszta zależy od woli lekarza. A z tym...wiadomo jak bywa.
    Tak, to ja pisałam, że najskuteczniej jest się kochać cały cykl 2-3 razy w tygodniu Bo plemniki żyją 72 godziny ( wg najnowszych badań nawet 2 razy tyle co tłumaczy zachodzenie w ciążę podczas okresu ) a jajeczko tylko 24 godz. Kochając się regularnie macie cały czas plemniczki w drogach rodnych i kiedy by ta owulacja nie wypadła to chłopaki siedzą i czekają Tak mi przyjaciółka położna kiedyś tłumaczyła. Ja lubię planować wszystko i szlag mnie trafia jak mi się coś wymyka spod kontroli więc przed pierwszą ciążą wszystko chciałam wiedzieć i sobie rozplanować a Iza mi kazała olać testy owulacyjne, temperatury, śluzy itp...kwas foliowy, dużo snu, ruchu na powietrzu, seks 2-3 razy w tygodniu i spokojna głowa...choć z tym ostatnim to każda z was wie jak jest :P A seks podczas starań zawsze będzie trochę "bo trzeba" ...ważne, żeby chęci nie zanikały i sprawiało to frajdę bo o to w tym chodzi a orgazm kobiety jak wiadomo zwiększa szanse i pomaga plemnikom więc fun i radość z bliskości to podstawa. Ja polecam też świecę po Mąż się upierał bo gdzieś przeczytał i....6 świec i dwoje dzieci :P a ile śmiechu przy okazji :P
    Lecę ogarnąć obiad bo po południu mam gości. Miłego dnia !

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ale w Warszawie wyszło teraz słoneczko i od razu zrobiło się milej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A w Gdańsku pada śnieg
    Miłego dni dziewczęta :*

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    u mnie w Grodzisku Mazowieckim świeci słoneczko, ale jak wracałam z zakupów to grad mnie złapał :P
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Niuniabella to my blisko siebie ja jestem z Brwinowa! I wyszlo piekne sloneczko
    Ankula z tym kochaniem sie co 2-3 dni to jest prawda kiedy nasienie meza jest w idealnym stanie. W tych czasach zadko ktore nasienie jest w takim stanie. My w koncu nie zbadalismy nasienia (mielismy to zrobic w tym miesiacu, w ktorym zaszlam w ciaze), ale po paru cyklach kochania co 2,3 dni lekarz zalecil monitoring i wstrzymanie sie od seksu na 4,5 dni przed owu, zeby nasienie sie zregenerowalo. I to poskutkowalo ciaza.
    Najlepiej byloby po paru nieudanych cyklach zrobic badanie nasienia bo jest szybkie proste i odrazu mamy odpowiedz (chybaze macie meza takiego jak moj, ktory zgodzil sie na nie po 1,5 roku staran..).

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów