Strona 169 z 549
Pokaż wyniki od 1,681 do 1,690 z 5488

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Ceruleum i niech kropeczka zagnieżdża zdrowo, spokojnie
    Ja powinnam w sobotę przywitać @, a jak nie to testowanie, lewy jajnik czułam na owu i z monitoringu tak było, potem cisza a teraz od paru dni mnie kłuje i pobolewa lewa strona - tyle, że ja się zastanawiam czy to nie torbiel rośnie, macie jakieś doświadczenie w temacie torbieli czy może boleć, bo ja nigdy wcześniej nie miałam, a na monitoringu gin mówiła że jest malutka i powinna się sama wchłonąć

2. dzieckozakupy.pl
    kasbaka ja miałam torbiel 4 cm i jej nie czułam nawet. Dopiero jak ją lekarz ucisnął podczas badania to mnie lekko zabolała, Janiki mnie pobolewają, tak lekko kłują w cyklach, kiedy nie mam torbieli - np ostatnim
    Dostałam na tamtą torbiel czopki i się wchłonęła, ale ona była spora.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę jeszcze raz:)
    Czyli ja, Mayo i Patrycja próbujemy się jeszcze załapać na styczniowki

Hathor ja też chcę, Mikallo też jeszcze przed testowaniem

Dzięki dziewczyny za miłe słowa...

Mam takie pytanie, może któraś z Was zetknęła się z tym problemem i wie czy można coś zrobić. Chodzi o zastrzyki Clexane - mam zalecenie, aby przez cały niemalże okres ciąży robić sobie je codziennie. Nie mam stwierdzonej żadnej choroby związanej z krzepliwością krwi, ale lekarze zgodnie twierdzą, że muszę mieć te zastrzyki ze względu na wielokrotne poronienia. I tu pojawia się problem - cena leku, bo ponieważ oficjalnie "nie choruję", nie przysługuje mi refundacja...więc miesięcznie za zastrzyki będę dawać niemalże 400 zł. Na szczęście finansowo nie jest u nas tak, że nie możemy wykupić leku, ale nie ukrywam, że jest to bardzo duże obciążenie:/ Może któraś z Was wie, czy istnieje jakiś kruczek, który pozwoliłby mi jednak kupować Clexane z refundacją?

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę jeszcze raz:)
    Oj sorry, myślałam, że Wy już na luty
    To super, sporo nas jeszcze

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą Termin:26.04.2018

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ceruleum niestety niewiem jak to z refundacja. Trochę faktycznie drogo to wychodzi.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ceruleum przede wszystkim życzę ci żeby ta mała kropeczka się utrzymała i za 9 mcy stała się dużym różowym bobaskiem.
    Ja biorę zastrzyki clexane ale u mnie stwierdzono zakrzepicę więc ja je biorę żeby rozrzedzić tą krew w organizmie.
    Ale też psychicznie jestem nastawiona że przy kolejnej ciąży jak będzie to będę musiała się kuć. Narazie mam je normalnie na NFZ ale zdaje sobie sprawę że są bardzo drogie.

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cześć, dołączam do waszego wątku, założyłam styczniówki ale widzę że nas mało, więc tu podczytuję.

Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Ceruleum i niech kropeczka zagnieżdża zdrowo, spokojnie
    Ja powinnam w sobotę przywitać @, a jak nie to testowanie, lewy jajnik czułam na owu i z monitoringu tak było, potem cisza a teraz od paru dni mnie kłuje i pobolewa lewa strona - tyle, że ja się zastanawiam czy to nie torbiel rośnie, macie jakieś doświadczenie w temacie torbieli czy może boleć, bo ja nigdy wcześniej nie miałam, a na monitoringu gin mówiła że jest malutka i powinna się sama wchłonąć
    ja mam tylko że sporą, czasem mnie za kłuje dość nieprzyjemnie. Gin mówił że na wczesnym etapie ciąży nie zagraża jej (nie pytałam co dalej).
    Ostatnio edytowane przez Natalie ; 08-05-17 o 20:54

Cytat Zamieszczone przez Ceruleum Zobacz posta
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa...

Mam takie pytanie, może któraś z Was zetknęła się z tym problemem i wie czy można coś zrobić. Chodzi o zastrzyki Clexane - mam zalecenie, aby przez cały niemalże okres ciąży robić sobie je codziennie. Nie mam stwierdzonej żadnej choroby związanej z krzepliwością krwi, ale lekarze zgodnie twierdzą, że muszę mieć te zastrzyki ze względu na wielokrotne poronienia. I tu pojawia się problem - cena leku, bo ponieważ oficjalnie "nie choruję", nie przysługuje mi refundacja...więc miesięcznie za zastrzyki będę dawać niemalże 400 zł. Na szczęście finansowo nie jest u nas tak, że nie możemy wykupić leku, ale nie ukrywam, że jest to bardzo duże obciążenie:/ Może któraś z Was wie, czy istnieje jakiś kruczek, który pozwoliłby mi jednak kupować Clexane z refundacją?
    Niestety kruczka chyba nie ma, ale jest polski odpowiednik tego leku - neoparin . Zarówno hematolog i ginekolog powiedzieli, ze moge go stosować przy mojej trombofilii. Tutaj któraś z dziewczyn w ciąży mi o nim napisała i zapytałam lekarzy, nawet nie wiedzieli ze jest taka kolosalna różnica w cenie
    Wystarczy poprosić w aptece o zamiennik. Różnica w cenie jest bardzo duża, a jak mozna zaoszczędzić - to czemu nie ?

Robiłaś badanie genetyczne w kierunku trombofilii ? Mi nie wyszła ze wskaźników tylko dopiero z genetyki.
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 08-05-17 o 21:21

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów