Strona 168 z 468
Pokaż wyniki od 1,671 do 1,680 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez Mayo Zobacz posta
    asiafaj tak po za tym to masz dużo psów? Chyba często jesteś na dworze
    Dwa schroniskowe lubimy spędzać czas na łonie natury wiec często a w Trójmiescie i plaże i lasy wiec jest gdzie sie wyspacerować

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    Asia chyba do mnie Twoj argument przemówił, chociaż strasznie sie boje, macie jakiś doświadczenia w laserowym usuwaniu znamion?
    Jak dostane @ to zaraz się umówie i bedzie z bańki, tylko tak sie zastanawiam czy lepiej chirurg onkolog czy lekarz medycyny estetycznej...?
    W zeszłym roku usunęłam laserowo u dermatologa dwa pieprzyki i włókniaka, które powiększyły się podczas ciąży. To była bardzo dobra decyzja.

Aniołek 13tc[']

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Mayo, to trzymamy kciuki! Ja się zastanawiam czy testować jutro czy poczekać jeszcze jeden dzień. Dziś nie było ani śladu 2 kreski, więc myślę, ze jutro też niewiele będzie widać.

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Gratulacje dla kolejnej styczniówki
    Hathor 3mam kciuki:*

Ja już po pracy. Mąż ma 2 zmianę więc siedzimy z Antosiem sami.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Ceruleum Zobacz posta
    Cześć dziewczyny, witam pomajówkowo! Sporo miałam do nadrobienia w postach, ale uh, udało się i jestem już w miarę na bieżąco. Trzymam kciuki za te, które będą testować i za te, które w maju podchodzą z nową werwą do działania!
    Byłam dziś u gina by sprawdzić jak się rzeczy mają w związku z tym bladziochem, który wyszedł mi przed majówką. Obawiałam się mocno ponownej ciąży pozamacicznej, bo przez majówkę często dokuczał mi lewy bok (z prawej strony cisza jak makiem zasiał), a właśnie z lewego jajowodu usuwano mi kiedyś pozamaciczną. No ale na szczęście na usg wyszła tyci kropka w macicy, więc pozamacicznej już nie muszę się bać. Na razie nic poza tym nie widać, mam się zgłosić za jakieś 2 tygodnie na ponowne badanie.
    No to dalej trzymam kciuki za Ciebie :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Gratulacje Dziewczyny

Cześć dziewczyny,
    Dawno mnie nie było, a tu tyle się działo Widziałam, że nawet mamy pierwsze styczniowe mamy Cieszę się bardzo i gratulacje
    Gdyby nie poronienie to bym za miesiąc rodziła, ale cóż idziemy dalej
    Aktualnie mam szczyt owulacji i jutro chyba też potem mam kilka dni kłucie w jajniku i od tego dnia odliczam 14 dni i jak w zegarku przychodzi @.
    Cykle 30 - 32 dniowe w miarę regularne
    Szczerze polecam wam dziewczyny ziele Niepokalanek Mnisi w tabsach lub susz do popijania. Fajna sprawa, jak komuś lekko się rozjeżdżają cykle to to świetnie działa Wspomaga przysadkę mózgową, która odpowiedzialna jest za wytwarzanie hormonów.
    Ja miałam małe zachwiania, cykle nawet do 40 dni - teraz jak biorę regularnie niepokalanek to w miarę są regularne i krótsze.
    Buziaki :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej dziewczyny ja mam jeszcze 2 dni do plamowanej @ wyniki z piatku progesteron 17ng/ml a beta 0,20ng/ml zobaczymy

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Asia ją urodzona na Oruni , potem Chełm i Focha.

Rosiczka, ja teraz na Focha! beeka świat mały Na UCK pracuje, więc mam blisko, póki co :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów