Strona 166 z 468
Pokaż wyniki od 1,651 do 1,660 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Oczywiście, że to żarcik, dlatego z emotikonem z przymrużeniem oka. Jednakowoż taki pół serio, bo z drugiej strony bodajże ankula pisała, że dla efektywnego starania powinno się współżyć co 2 dni przez cały okres płodny, a nie tylko próbować się wstrzelić w owulację, którą mimo wszystko ciężko określić.
    Tak mi się napisało w tym kontekście o tym częstszym przytulaniu. Każda z dziewczyn jest na innym etapie starań i inaczej do tego podchodzi. Dla niektórych nie jest to żaden wysiłek, a dla innych podczas każdych przytulanek jest gdzieś z tyłu głowy myśl o dziecku i stres podświadomy.
    Nie mi oceniać jak kto ma się starać i ile razy testować.
    Ale też nie udawajmy, że nam nie zależy, bo każda z nam przeżywa rozczarowanie przy kolejnej @. Tak to już jest jak się człowiek stara o ciążę... Możemy mieć tylko nadzieję i ja się jej trzymam

Został jeszcze ktoś czekający na @ czy już tylko ja?

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Kasia, ja przy pierwszej ciąży też tak podchodziłam. Zero wysiłku. Zrobiłam tylko jeden test, kiedy już właściwie i tak wiedziałam, że jestem w ciąży.
    Ale teraz mam troszkę inne podejście bo moja sytuacja życiowa jest zupełnie inna. Podchodzę do tej ciąży bardziej świadomie. A co za tym idzie moja psychika płata mi figle, tak jak sama pisałaś przed chwilą. Cykl mi się wydłużył i ciężko mi cokolwiek ocenić. Szczerze mówiąc to przed staraniami nawet nie pomyślałam, że taki może być skutek uboczny świadomego planowania dziecka. Kobiecy organizm to niezbadana tajemnica i nikt nie jest w stanie go ogarnąć:P

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Gratuluje pierwszej styczniowce pamietam jak ja zaciazylam na styczeń.. Dokładnie na 28 styczen A koniec koncow urodzilam w lutym ehh piekny czas. Od razu wyszly mi dwie cudne tluste krechy. Chce powtorke z rozrywki :P. My maj i czerwiec sobie odpuszczamy. Działamy na nowo od lipca. Wylatujemy w polowie lipca na santorini do grecji to moze troche sie wyluzuje na wakacjach.

Daliscie mi do myslenia o tych znamionach.. Kurcze ja mam mega pieprzyka nad spojeniem lonowym. W ciazy troche sie rozciagnal i teraz wystaje. Jakies 5mm na 5mm bardzo ciemny. Ginekolog prowadzacy moja pierwsza ciaze powiedzial ze nic to nie przeszkadza podczas ciazy ale teraz sie zastanawiam czy go zbadac w ogole. Mam go ponad 10 lat czasami troche mnie pobolewa jest w miejscu gdzie znajduje sie zamek od spodni.

Trzymam kciuki za testowanie

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Oj ja też pierwszy raz gdy ujrzałam dwie kreski miałam termin na koniec stycznia początek lutego tego roku. I wydawało mi się wtedy że to był też piękny czas od razu dwie grube kreski w głowie tysiące myśli że teraz to już będzie pięknie.. będzie z górki... A niestety życie to wszystko zweryfikowało.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Kasiaaaa A co tam u Ciebie ? Kiedy wizyta ? Tak bardzo trzymam kciuki za Was !

Co do psychiki, to ja bym jeszcze dodała, że te starania to też odbijają się na naszych facetach. My staraliśmy się teraz trzy cykle, A mój mąż krzyczał na mnie jak testy kupowałam. Był wściekły jak widział, że płacze. W końcu jak zobaczyłam dwie kreski to nawet się nie cieszył, bo obawiał się że może wynik fałszywy, albo że coś może się wydarzyć.
    Ten trzeci cykl to był taki w którym dla dobra naszego związku przestałam myśleć o dniach plodnych. Po usg domyślam się, że mam dzień owulacji trzy, cztery dni później niż myślałam.
    Dziewczyny, które nie mają jeszcze dzieci. Kochajcie się wtedy kiedy macie ochotę, przy dziecku to już niemożliwe.... Bo trzeba czekać aż dziecko usnie ;-)
    Trzymam wciąż za Was kciuki z całej siły

Ooo ja też pierwsza ciąża , pierwszy cykl, dwie tłuste krechy i w sumie fajny czas- do czasu

Nie ma co rozpamiętywać. W tym msc mam taki zapiernicz, że szok- i dobrze, nie mam czasu za dużo myśleć. Za dużo, bo myślę i tak :P
    Choć w tym msc jakby się nie udało, to tragedii nie ma, bo na malowanie domu i przeprowadzkę mogłabym wszystko, więc w tym msc na luzie wiekszym. I jakoś między nami to widać, młodzieńcza werwa do seksu nam wróciła, której dawno już nie mieliśmy hehe

Smutne wieści o @ czytam, zatem trzymam kciuki za ten cykl :*
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 08-05-17 o 12:58

Witajcie dziewczyny dawno nie pisałam ale na bieżąco czytałam... ja planowo @powinnam dostać w sobotę ale przeważnie 1-2 dni wcześniej dostawlam zobaczymy jak będzie teraz. Czy dostanę czy nie staram się o tym nie myśleć nie mam czasu na zastanawianie się jeśli się nie uda no cóż... będzie nas więcej w lutowym wątku (mam nadzieję i trzymam za każdą z was kciuki).

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    O fajnie, jest ktoś jeszcze kto czeka w tym cyklu

hathor, super suwaczek
    Ja nadal za Ciebie trzymam kciuki :*

Kloniki, za Ciebie też

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Asia mogę zapytać w jakiej dzielnicy dom ? Mi wciąż marzy się powrót do Gdańska , ale raczej ze względu na pracę to nierealne.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów