Strona 165 z 520
Pokaż wyniki od 1,641 do 1,650 z 5198

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    asiafaj zazdrość bo zawsze mam nadzieję, że ja też się w nim znajdę. Tymczasem cały czas jestem staraczką. Ale to taka odrobinka zazdrości pomieszana z wielką radością, że kolejnym osobom się udało

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    asiafaj zazdrość bo zawsze mam nadzieję, że ja też się w nim znajdę. Tymczasem cały czas jestem staraczką. Ale to taka odrobinka zazdrości pomieszana z wielką radością, że kolejnym osobom się udało
    Rozumiem
    Podobnie poczułam z wpadka koleżanki

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    No i przyszla wredna @ Mam nadzieje że wątek marcowy będzie mój Muszę przez miesiąc poobserwować czy to juz tak zostanie czy ten cykl tylko taki wyjątkowy. Zbieram się do pracy Miłego dnia :-*

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Szkoda Asia już miałam nadzieję, że u Ciebie zaskoczyło. A u mnie test negatywny z rana.

Widze ze super poniedziałek sie zaczyna mnie dwa dni przed terminem też powitała z rana @, mimo ze nadziei wielkich nie miałam to i tak jestem rozczarowana i zła
    Kurcze przed staraniami miałam okres jak w zegarku, a odkąd działamy to raz 26 dc, raz 30 dc, oszaleć można ;/

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    No jakoś słabo...
    U mnie @ cały czas brak. Dziś kupię sobie testy ale myślę, że poczekam z testowaniem do środy o ile nie zjawi się wcześniej wredota.
    Niecierpliwość nam nie służy.
    Mam nadzieję, że maj będzie bardziej przełomowy. Dziewczyny, postarajmy się Trzeba się więcej przytulać

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Przykro mi dziewczyny ze @ jednak przyszły.

Pewnie znowu włożę kij w mrowisko. Ale chcę tylko wyrazić swoje zdanie dla potwierdzenia tego co było wcześniejsza dyskusją. Kaaasiaa napisała ze wcześniej miała cykle jak w zegarku a teraz przy staraniach są rozregulowane. Niestety działa tu psychika. Wcześniej o tym nie myslalyscie. A teraz psychika powoduje takie rzeczy. Ja generalnie cykle mam długie ale w miarę regularne. +\- 3 dni. Jak musiałam zapisać się na histeroskopie konkretnego dnia to jakimś cudem raz dostałam okres o tydzień za wczesnie a drugim razem za późno. To tez zadziałała psychika. Nic na to nie poradzimy. I to myślenie ze: musimy się częściej przytulać. Domyślam się ze to żart. Ale podświadomie będziecie chciały robić to częściej. A nóż się uda. A przecież to ma być przyjemność.

Wyraziłam swoje zdanie, możecie mnie zignorować, obrazić się, wkurzyc się albo co chcecie. Musiałam to napisać.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dzisiaj przynajmniej winka sie napije, jedyny plus @.....

i Szafirek dołaczamy z M do Ciebie i zaczynamy od dzisiaj zdrowo szamać, same warzywka i owoce
    moze to cos zdziała....

Masz racje Kasia oczywisie, tylko sama po sobie wiesz jak ciezko wyluzowac jezeli na "czymś" bardzo nam zależy... może za bardzo...
    Ja mimo ze w tym cyklu naprawde sie nie stresowałam, nie zdarzyło sie nic co by mnie wyprowadziło z równowagi i w 99% byłam pewna ze ciązy w tym cyklu nie ma, to i tak jestem rozczarowana.... chora głowa...

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Kasia oczywiście ze wiem jak to jest. I oczywiście ze rozumiem Was wszystkie. Ja jestem juz na zupełnie innym etapie niż Wy. A na początku to testów praktycznie wcale nie robiłam. Przez pierwszy rok to może ich ze 3 zrobiłam. Nie myślałam o tym wcale. Po prostu się kochaliśmy.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów